Gothic 3 - הדיון הראשי - עמוד 21 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Gothic 3 - הדיון הראשי

ilaysk

Recommended Posts

השגתי, שיחקתי בערך יומיים ואז אמרתי לעצמי למה אני מבזבז את הזמן שלי?!

המשחק פשוט גרוע, חוץ מהבאגים שתופסים יותר משמונים אחוז מהת'רד, מערכת הקרבות פשוט גרועה וזה בעיקר מה שגרם לי לעזוב את המשחק-פשוט לוחצים לחצן שמאלי בעכבר וזהו! כך הרגתי עיר שלמה מלאה אורקים, מגוכך, פעם אחת לא השתמשתי במגן.

קיצר לא שווה להתאמץ יותר מדי.

גוטיק 2 > גוטיק 3.

דווקא מרענן הקטע עם מערכת הקרבות החדשה, כמובן הייתי מעדיף את השיטה הישנה או לפחות שניתן יהיה לבחור ביניהן...

יש כל מני שיטות לחימה גם עם השיטה החדשה - במיוחד עם 2 חרבות יחד. הבעיה שכשאתה רואה אויב אז אתה לא חושב הרבה על איך תתקיף אותו, אתה ישר מתנפל עם תקיפות מהירות... אם תנסה קצת לתכנן את הקרב כשאתה מחזיק את לחצן התקיפה כדי "לטעון" מכה חזקה יותר ואז ממשיך עם עוד שיטות אז תראה שזה משתפר - הבעיה העיקרית זה באגים שונים ומשונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 327
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

GAMESPY באמת לא יודעים מהחיים שלהם, יש להם כל כך הרבה טעויות בהבנה של המשחק שזה מייצג כמה הם באמת יודעים.

בכל מקרה אם מישהו שומע שהמשחק הגיע לחנויות בארץ שיזרוק פה איזה מילה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GAMESPY באמת לא יודעים מהחיים שלהם, יש להם כל כך הרבה טעויות בהבנה של המשחק שזה מייצג כמה הם באמת יודעים.

בכל מקרה אם מישהו שומע שהמשחק הגיע לחנויות בארץ שיזרוק פה איזה מילה!

בשביל מה אתה צריך. רק תוריד את העידכונים שיוצאים ואתה מסודר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי העידכונים שווים לתחת יש לי אותם.

יש אנשים בעלי המשחק המקורי שהרבה מהבעיות אצלהם נפתרו.

אתה בטוח? יש נטייה לאנשים שמשלמים כסף על משהו להגיד שהוא יותר טוב בגלל שהם לא רוצים להתבאס על זה שהם שילמו ואחרים לא. קשה לי להאמין מכיוון מה שאתה משחק מישהו קנה אותו. זה פשוט לא היית אתה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם מה שאנשים עם המקורי אומרים וגם שהפריצה היא דפוקה(עובדת לגרסא הראשונית בלבד, פשוט המשיכו עם אותה פריצה על הפאטצ'ים-כנראה שאתה לא יודע).

להזכירך QUEST גם היה קשה מאוד להפעיל וההגנה שם הייתה די חזקה. לך תדע מה יש בגוטיק.

עניין של אמונה, אתה בוחר לא להאמין לאנשים, אני בוחר לא להאמין לפריצות ראשוניות שעושים להם COPY PASTE לפאטצ'ים הבאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שנים מאוחר יותר...

אל תנסה אפילו, JOWOOD אפילו שלחו הצהרת התנצלות לקהל המעריצים של גוטיק שהם דחפו את החברה שפיתחה את ההרחבה ולא הספיקו לגמור אותו כמו שצריך, אולי עוד שנה עם תיקונים של הקהילה כמו בשלישי...

אני עוד לא גמרתי לחרוש על השלישי, פעם חמישית שאני גומר אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תנסה אפילו, JOWOOD אפילו שלחו הצהרת התנצלות לקהל המעריצים של גוטיק שהם דחפו את החברה שפיתחה את ההרחבה ולא הספיקו לגמור אותו כמו שצריך, אולי עוד שנה עם תיקונים של הקהילה כמו בשלישי...

אני עוד לא גמרתי לחרוש על השלישי, פעם חמישית שאני גומר אותו...

אני עדיין לא מבין איך שחררו את המשחק הזה לאור, יאנו כמה השקעה בגרפיקה, בכל השטויות שהכניסו, ולא ניתן להשתמש בו... קניתי מחשב חדש מאז (e8400, כרטיס 8600GT, מכובד יחסית) והוא איטי בטירוף (רגע זה היה גם אז לא? רק אז היה לי 4...).

מוכרח לציין ששום משחק אחר לא היה איטי אצלי ברזולוציה 1024X768 במחשב החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא מבין איך שחררו את המשחק הזה לאור, יאנו כמה השקעה בגרפיקה, בכל השטויות שהכניסו, ולא ניתן להשתמש בו... קניתי מחשב חדש מאז (e8400, כרטיס 8600GT, מכובד יחסית) והוא איטי בטירוף (רגע זה היה גם אז לא? רק אז היה לי 4...).

מוכרח לציין ששום משחק אחר לא היה איטי אצלי ברזולוציה 1024X768 במחשב החדש.

אם אתה מתכוון להרחבה אז התשובה הקודמת שלי הייתה אמורה להסביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8600GT זה כרטיס מסך שנחשב חלש יחסית, וכנראה שההרחבה באה עם דרישות גבוהות יותר מהמשחק המקורי בגלל השחרור הלא אפוי של המשחק.

אבל השאלה שלי האם הוא שחיק, והאם הבאגים שמדברים עליהם כל כך נוראיים או ששוב יש הייפ שלילי בצורה מוגזמת כמו שהיה עם המשחק בזמנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8600GT זה כרטיס מסך שנחשב חלש יחסית, וכנראה שההרחבה באה עם דרישות גבוהות יותר מהמשחק המקורי בגלל השחרור הלא אפוי של המשחק.

אבל השאלה שלי האם הוא שחיק, והאם הבאגים שמדברים עליהם כל כך נוראיים או ששוב יש הייפ שלילי בצורה מוגזמת כמו שהיה עם המשחק בזמנו?

אני דיברתי על הגרסה המקורית. בגרסה החדשה המשחק יותר שחיק, אבל גם איטי מבחינת המשחק עצמו, ה-loading מהיר בהרבה לעומת זאת.

yonaelian אתה לא הבנת משהו, ב-1024X768 הכרטיס מסך הזה אמור לעבוד מצוין (ועובד עם כל משחק אחר). אני גם לא שם לו יותר מדי הגדרות של AA ו-AF. תסביר למה משחק של 2006 זוחל ומשחקים של 2008 עובדים מהר וללא בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...