האפצי נגד המי-28 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האפצי נגד המי-28

gkiler

Recommended Posts

למישהו יש מושג מהוא מסוק הקרב הטוב בעולם

פניה למומחים כי שמאתי שה השרף הוא מסוק הקרב הטוב בעולם אך הка-58 הרוסי בעל מהירות יותר גבוהה חימוש גדול בהרבה חמקנות הרבה יותר טובה וטכנולוגיה מיתקדמת בהרבה אז תסבירו לי מי מיהם טוב יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

נכון לעכשיו, לדעתי המסוק קרב הכי טוב בעולם שנמצא בשימוש מבצעי זה: "הכריש השחור" KA-XX (אני לא זוכר את המספר שלו!

ראיתי סרט שמדגים את היכולות שלו, ולתאר את זה במילה אחת - מדהים.

לא נראה לי שיש מסוק שיכול להגיעה לאותה יכולת אוויונית.

ידוע לי שהיה של דגם המשך למסוק וראיתי כמה באינטרנט... אבל לא שמעתי שום דבר רשמי!

אבל..

צריך לזכור שנכון להיום התכנולוגיה והמחשוב שבתוך המסוק לא פחות חשובות, ואף יכולות להיות מכריעות לגבי טיב המסוק והביצועים שלו באופן כללי.

ולצערי מערכות המחשוב במסוקים הרוסים לא ממש ברמה של המערב ובמיוחד שישראל מפתחת!

למרות שידוע לי על שיתופי פעולה מסוימים בין חברות ישראליות ווחברות רוסיות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקריש השחור זה ка-50 אבל חברת камов היצרה קבר 3 מסוקים שעולים על הка50 הלו ка-50-2 ка-52 ка58

וגם לגבי המחשבים והטכנולוגיה זה לא נכון שה המערב עולה על רוסיה כי הרמה הטכנולוגית בка50 הרבה גבוהה מה הרמה של השרף הו האפצי

האמריקאים הומרים שהתכנולוגיה שלהם יותר טובה כדי להסות להחרים שטיפת מוח אני יודעה שלה אמריקנים יש מחשבים מיתקדמים יותר אך המחשבים שלהם (המיתקדמים) לא שיחים לתחום צבאי לשם הדגמה אפשר להשוות את המיג29 למטוס אפ16 במאפיינים העיקרים שלהם (מאפיינים טכנולוגים

אפ16:מסכים בצבא שחור לבן,מחשב,

מיג29:מסכים צבהונים,כוונת קסדה,גנרתור שגורם למטוס להיות בילתי נראה לראדרים,

אז מי עוד יכול לומר שה האמריקנים עולים על הרוסים בטכנולוגיה צבאית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שאני רואה את השאלה הזו כאן, אבל טוב.

הלונגבואו (שרף) הוא המסוק הכי מתקדם ביצור סדרתי, בעיקר בגלל יכולות בקרת האש שלו (שנובעות בין היתר מהמכ"מ המתקדם, שהוא הגוף המוזר שנמצא מעל הרוטור) הוא יכול לנעול על 16 מטרות במקבילת ולשגר על כולן בפחות מ 20 שניות.

הקומאנצ'י הוא המסוק הכי מתקדם שנמצא בפיתוח כיום, (למרות ששמעתי שמועות על ביטול) הרעיון הוא ליצור מסוק חמקני לחלוטין, שקט ובעל מערכות בקרת אש שיאפשרו לו לתקוף מטרות על בסיס נעילות שיגיעו ממטוסי המכ"מ (AWACS, FALCON)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי השרף אז אני יודעה שיש לו מכם משוחלל יותר מה ка50 אך מארחת בקרת האש של הка50 יותר מיתקדמת

ושה לא נדבר על הка52 והка58 כי בהם יש את המארחת הטכנולוגית הכי מיתקדמת שקיימת במסוקים :xyxthumbs:

והка58 יכול להשמיד 24 מטרות ברצף (בפחות מה 16 שניות) במקרה שאני מדבר עליו הלו היו טנקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצהרי רק אחד זה מסוק חדש לגמרי שהובר כיום מיבחנים ושינועים אבל יכול להיות שכיימים קצת יותר וזה חומר סודי אך כפי שאני יודעה כיים רק אחד

הטיסה הראשונה שלו נארחה בה 2004

הка58 כולל תותך אוטומתי דו קני 30ממ בה 24 טילים נגד טנקים בקותר של כה 178ממ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז בוא ניקח בחשבון שעומדים לסגור את קאמוב (היצרן) מאז הכשלון של ה KA-50 ונביא בחשבון כמה לונגבואים נמכרו וכמה KA-52 נמכרו ואת העובדה שה KA-52 לא יכול לשאת 16 טילים מונחי מכם והלונגבואו כן.

מה שאומר שהקאמוב נשאר חשוף עד שהוא מסיים לירות בזמן שהלונגבואו יורד לצדודית מכ"מ בלבד, אז גם השרידות שלו יותר גבוהה.

וה KA-58 הוא אב-טיפוס- יוצרו 3 והוא עוד לא ירה טיל אחד בניסויים.

אז קיבלת מסוק מחברה יותר יציבה (ואמינה, שני KA-50 התרסקו פשוט כי נפל להם הרוטור) עם טווח יותר גדול, שרידות יותר גבוהה, יותר תחמושת (יותר מתקדמת ההלפייר מונחה המכ"מ אוכל את הרוסים), ניסיון מבצעי אמיתי ומולו יש את הקאמוב שהוא יותר מהיר בהפרש זניח ויש לו תא מפלט (שממש יעזור בהתחשב בזמן התגובה שיש לטייסי מסוק בגובה הטיסה שלהם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון הка52 יכול לשאת 24 טילים הוא במקרה הרגיל זה 13 טילים ושני מארחות של 40 טילים לא נשלטים בקותר של כה 60-80ממ

ולגבי שהка-50 נפל זה קרה רק פעם אחת ואל תדבר שתויות כי המסוק נפל בגלל הביצועים שהטייס הסה (דברים מוגזמים) ולא נתלש לו הרותר אלה הטייס ניתקה במשהו אני לא זוכר בדיוק במה (במסוק ка50 יש כיסה מיפלת הטייס לא הישתמש בכיסה כי הוא לא הספיק להבין מה קרה זאת היתה תעות של הטייס ולא בעייה במסוק)

והка58 עבר יותר מישני מיבחנים בהם השמיד 24 טנקים מדגם טי55 בה 24 טנקים מדגם leopard1

גם מה שאתה מספר לגבי האפצי והка52 הלו סתם שתויות אתה נשמא כמו מאריץ של האפצי ובמקרה גם מישהו שמאמין לשתויות של אמריקנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הבעיה הראשונה היא שאתה קצת צעיר וקצת עצבני אז תנשום עמוק ותבין שטיל הוא לא רקטה, ולכן המסוקים שאתה מדבר עליהם לא יכולים לשאת את כמות הטילים הרלוונטית אלא רקטות.

הלאה, השמדה של T55? כל הכבוד טנק שהעיצוב שלו בוצע לפני למעלה מ 50 שנה? חסר מיגון ראקטבי ובעל פלדה פשוטה- לא סגסוגות. ושוב ביצוע של רקטות ולא טילים (אגב האפאצ,י יכול לשאת 32 רקטות כאלו כחימוש תקני)

מה עוד? KA-50 כן התרסק פעמיים- פעם אחת זה היה מסוק מהטייסת הראשונה שנמסרה ויותר מאוחר נפל עוד אחד, הרוסים טענו שהוא הופל אבל עדי ראיה העידו שהוא פשוט התרסק (והרוטור העליון נמצא במרחק גדול מהמסוק), אפילו הצ'צ'נים לא לקחו אחריות על העניין.

מעבר לכך עוד שני דברים- תקרא, תלמד ואל תחרטט דברים ממשחקי מחשב, יש יופי של פרסומים ב JANES, AVAIATION WEEK, ומכון וירג'יניה למחקרים אסטרטגיים- ובארץ מכון יפה עוסק הרבה מאוד בתחום, אל תדבר בשמועות ובנדמה לי אלא בעובדות. (אולי תן קישור או שניים שיוכיח משהו מהטענות שלך- אפילו באתר של קאמוב אין כלום על ה KA-58 המידע שיש לי בא מפרסומי עבר)

דבר שני, תשתמש בבדיקת איות זה קצת מעצבן וקצת מביך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תישמה אני קבר אבנתי שאתה מאריץ של נשקים מערבים :nono:

ולגבי הטילים עז אני מדבר על טילי נ"ט של 173ממ שהאפצי יכול לשאת 16 כאלו והка52 יכול לשאת 24 כאלו

אז לגבי המסוןק שנפל אז אתה תועה ומספר שתויות ואולי אתנה באמת יודעה את זה כי אתה מספר דברים לא היגיונים ש(שהאפצי יכול לשאת 32 טילים מהדגם הזה)

ולגבי השמדת הטנקים הка58 הישתמש בטילי נ"ט בקותר של 178ממ שיכולים להשמיד כול טנק מודרני ומשוחלל הרוסים מישתמשים בטנקים מדגם טי55 בגלל שהם זולים ולא חבל להבד אותם אז כפי שאבנתי אני יכול להיתבקח איתך שבועות אז אל תנסה ליכתוב שוב ושוב כול מיני שתויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיקת איות בבקשה!!!

אתה כבר יותר גרוע מדוד מ YNET....

משוחלל = משוכלל

שתויות = שטויות

אבנתי = הבנתי

ועוד כמה וכמה בהודעה אחת.

זו לא בקשה כ"כ גדולה להשקיע מעט לפני שאתה לוחץ על "שלח תגובה" ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...