האפצי נגד המי-28 - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האפצי נגד המי-28

gkiler

Recommended Posts

טוב, אני מסיים את חלקי בדיון המיותר הזה.

הבחור עם שגיעוט החטיב שלא הפסיק לבלבל על מיג 1.44 בדיון אחר, יכול להיות במקרה שאתה עולה מחבר העמים?

העובדה שאתה לא מפסיק לטחון את השכל על כלי רוסיים לא עובדת לטובת הטענה שאני מעריץ של כלי מערביים.

אולי יותר נכון להגיד שאתה מעריץ של כלי רוסיים שקשה לו לקבל את המציאות. (תן לי לנחש- ברה"מ ניצחה במלחמה הקרה וסטאלין הוא שמש העמים)

שיהיה לך יום טוב ילדון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הקומאנצ'י הוא המסוק הכי מתקדם שנמצא בפיתוח כיום, (למרות ששמעתי שמועות על ביטול) הרעיון הוא ליצור מסוק חמקני לחלוטין, שקט ובעל מערכות בקרת אש שיאפשרו לו לתקוף מטרות על בסיס נעילות שיגיעו ממטוסי המכ"מ (AWACS, FALCON)

בוטל לפני כמה שנים (וחבל). אבל הקומנצ'י נועד להיות מסוק סיור ולא מסוק קרב. היו דיבורים גם על גירסת קרב שלו, אבל זו לא תוכל להיות חמקנית כיוון שאת הטילים היא תאלץ לשאת על כנפיים מחוץ לגוף המסוק, בדומה לאפאצ'י.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקומאנצ'י תוכנן לחמקנות וגם לתקיפה- למרות שאני מסכים הוא לא מסוק תקיפה טהור כמו הלונגבואו.

הרעיון היה שהוא יחליף את הקוברהת סופר קוברה והאפאצ'ית לגבי הטילים, הם מאוחסנים בתוך גוף המסוק ונשלפים מכנית לקראת הירי ע"מ לשמור על החמקנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקומאנצי נסגר בגלל שמה שיצא ממנו היה אלוב רק החמקנות שלו היתה גבהה (מהירות פניה כה 20 מטר לשניה) אך המחיר שלו היה שווה למחיר של מסוק אפצי לונגבו (שרף) אז בתחרות של מסוק סיור במשקל קל בשביל ארה"ב ניצח המסוק arh את הקומנצי

הנה תמונה שלו( arh)

Bell%20ARH%203-4%20Front-lowres.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון לעכשיו, לדעתי המסוק קרב הכי טוב בעולם שנמצא בשימוש מבצעי זה: "הכריש השחור" KA-XXראיתי סרט שמדגים את היכולות שלו, ולתאר את זה במילה אחת - מדהים.

Ka-50 Black Shark

http://www.youtube.com/watch?v=aJegnG515iM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסרתיים האלו רוהים רק חלק מהיכולות של המסוקים מחברת "קמוב" הים המסוק הכי ישן שלהם יכול לבצאה תרגילים כאלו תארו להצמחם מה יכולים להשות דגמים יותר מיתקדמים של חברה זו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה שם שום דבר מיוחד. אפאצ'י לונגבו יכול לשגר על יותר מטרות בפחות זמן ובפחות סיכון למסוק. לפי הסרטון, הקאמוב מופעל ע"י טייס בלבד. יש סיבה שכל מטוסי ומסוקי ההפצצה הטקטיים/סיוע אווירי מופעלים ע"י צמד של טייס ומפעיל מערכות - זה פשוט יותר מידי עומס על אדם בודד. אתה לא יכול להחזיק טיל נעול על המטרה ובמקביל לאתר את מערכת הנ"מ שיורה עליך. גם שדה הראייה שהחופה נותנת לו נראה מוגבל למדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה החיסרון היחיד במסוק ка50 שיש שמה טייס אחד אבל המארחת שלו פועלת בצורה אוטומתית כך שה המסוק יכול להיות מוטס על ידי טייס אחד ולא שניים

וגם לשם זה בנו את ка52 המארחת הטכנולוגית של המסוק החדש הזה כל כך מסובחת ומיתקדמת שהוא צריך שני טייסים ולא אחד

ותעיתה בזה כשה אמרתה שהאפצי יכול לשגר בפחות זמן על יותר מתרות כי מסוקי הקמוב מחזיקים את שי העולם בזה שה להשמיד מטרות ברצף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...