האפצי נגד המי-28 - עמוד 4 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האפצי נגד המי-28

gkiler

Recommended Posts

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הזוי ...

Ka-50-2%20Erdogan.jpg

KA-50-2 - אדרוגן, גרסאה של התעשיה האווירית של ישראל לחיל האוויר הטורקי, המסוק הפסיד במכרז בסופו של דבר ל AH1 cobra אבל עדיין הזוי...

גרסאה דו מושבית של הקאמוב עם אוויאונאוטיקה ישראלית ושינויים קלים במבנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הזוי? אוויוניקה משופרת ומקום למפעיל מערכות הופכים את המסוק לטוב יותר מהגירסה המקורית. אגב, הסופר קוברה שזכה במכרז גם נהנה מאוויוניקה ישראלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקריש השחור זה ка-50 אבל חברת камов היצרה קבר 3 מסוקים שעולים על הка50 הלו ка-50-2 ка-52 ка58

וגם לגבי המחשבים והטכנולוגיה זה לא נכון שה המערב עולה על רוסיה כי הרמה הטכנולוגית בка50 הרבה גבוהה מה הרמה של השרף הו האפצי

האמריקאים הומרים שהתכנולוגיה שלהם יותר טובה כדי להסות להחרים שטיפת מוח אני יודעה שלה אמריקנים יש מחשבים מיתקדמים יותר אך המחשבים שלהם (המיתקדמים) לא שיחים לתחום צבאי לשם הדגמה אפשר להשוות את המיג29 למטוס אפ16 במאפיינים העיקרים שלהם (מאפיינים טכנולוגים

אפ16:מסכים בצבא שחור לבן,מחשב,

מיג29:מסכים צבהונים,כוונת קסדה,גנרתור שגורם למטוס להיות בילתי נראה לראדרים,

אז מי עוד יכול לומר שה האמריקנים עולים על הרוסים בטכנולוגיה צבאית

תלמד לכתוב,אלוהים ישמור אני כבר לא יכול לראות את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איזה קרבי הכי טוב אבל המסוק הכי "חזק" יעני מבחינת כוח ועמידות זה בלק הוק

זה מסוק נוסעים קרבי (יעני חיילים יורדים ממנו) והוא מסוגל לטוס בכל תנאי אפילו סופות שלגים הכי חזקות שיש מבחינת זה הוא הכי חזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אוי הרגת אותי אני מתפקע מצחוק פה כבר חצי שעה

חברה שלי בטוחה שלקחתי משהו :lol:

gkiler אתה באמת kiler שמע בלי לפגוע או משהו אתה חייב לשפר טיפה את העברית

אני לרגע לא הייתי בטוח שאני קורא עברית

תגובות לעניין באמת אחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איזה קרבי הכי טוב אבל המסוק הכי "חזק" יעני מבחינת כוח ועמידות זה בלק הוק

זה מסוק נוסעים קרבי (יעני חיילים יורדים ממנו) והוא מסוגל לטוס בכל תנאי אפילו סופות שלגים הכי חזקות שיש מבחינת זה הוא הכי חזק

קצת חולק על דעתך

היסעור,עד כמה שהוא ישן, המטען שלו גבוה מאוד הרבה יותר מהבלאקהוק וכושר ההשרדות שלו מקליעים\פגזים ממש גבוהה

עוד + ליסעור שהוא יכול לשאת מערכות ל"א ולהפוך לפלטפורמת ל"א לעומת הבלאקהוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אוי הרגת אותי אני מתפקע מצחוק פה כבר חצי שעה

חברה שלי בטוחה שלקחתי משהו :lol:

gkiler אתה באמת kiler שמע בלי לפגוע או משהו אתה חייב לשפר טיפה את העברית

אני לרגע לא הייתי בטוח שאני קורא עברית

תגובות לעניין באמת אחלה.

מחזק :xyxthumbs:

למה לעזאזל ילדים שעוד לא גמרו כיתה א' פותחים ת'רדים מעל לרמת הכתיבה שלהם?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת חולק על דעתך

היסעור,עד כמה שהוא ישן, המטען שלו גבוה מאוד הרבה יותר מהבלאקהוק וכושר ההשרדות שלו מקליעים\פגזים ממש גבוהה

עוד + ליסעור שהוא יכול לשאת מערכות ל"א ולהפוך לפלטפורמת ל"א לעומת הבלאקהוק

גם blackhawk יכול לשאת מערכות ל"א אבל הוא לא המטוק העמיד ביותר.העמיד ביותר לדעתי הוא NH 90

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

לא מזמן נארחה בשוויץ תחרות בין מסוק האפצי לבין המי-28 התחרות היתבססה על השמדת טנקים התחרות נהרחה כך שחייל האוויר של שוויץ לא ידע עליה וקיבל הכול ברצינות בסוף התחרות נראה כי המי-28 ניצח והגיעה לסוף לפני האפצי מארחות הנ"מ של חיל האוויר הצליח ליקלות את המי-28 רק לכמה רגעים אך לא הצליח לכוון עליב את הנשק ולירות בסוף התחרות נראה כי המי-28 השמיד את כול המטרות והגיעה לfinish לפני האפצי גם כן המי-28 לא זכה להיות מופל אך האפצי היה מושמד כמה פעמים (להפתעת החיילים שישבו על מארחות הנ"מ הטילים לא שוגרו הם ניסו עוד פעם ועוד פעם עד שהסבירו להם שהממשלה של שוויץ חיבלה במארחות לצורך השוואה בין האפצי למי-28) לבסוף למרות הלחץ הפסיכולוגי האיומים והצעת קופר מהצד האמריקעי המומחים פירסמו עודעה ונתנו למי-28 את התואר של המנצח עוד הוחחה שה המסוקים הרוסים עולים על המסוקים המערבים :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המקור הוא התוכנית Ударная Сила - Ночной хищник ми-24 למי שמבין רוסית אני יכול להבי לינק להורדת הקטא הזה כה הוכחה וגם כן פורסמה מודעה שמימנה הספתי כמה דברים [br]פורסם בתאריך: 31.12.2006 בשעה 13:17:31

הלינק להורדת הסרת (קטא מהסרת הוא) http://rapidshare.com/files/9636923/Untitled_0001.wmv

:xyxthumbs:

כדי להוריד מהאתר אליכם ללחוץ על free ואז יופיעה לכם דף חדש עים מספרים רצים צריך לחקות כה 3 דקות ואז היה כתוב לכם קוד תרשמו את הקוד ולחצו על להוריד ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכשיב אתה מאמין לי אף אחד לא שם מידה כזה בחדשות ובעתרים כמו walla בגלל שארה"ב מפעילים לחץ גם אלינו וגם בגלל שהם הוזרים לנו הים אנחנו נתחיל לפרסם הודאות כאלו באתרים אז אם יכולים לתת לנו בראש :bash:

כמובן שלא היה אכפת להם בגלל איזה מישהו בפורום שיודעה יותר מידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...