עזרה עם בת. - עמוד 12 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם בת.

תחמן מתימן

Recommended Posts

link=topic=210283.msg1849380#msg1849380 date=1160567120]

תקשיבי אולי אני לא קורא ספרים אבל אני מודע לבעיות שלי ::) [אני דיסלקטת כבד ולא אכפת לי מאת חושבת] תמיד יש את הכלבה "שיש לה חברות"

גם לי יש קשיי למידה וריכוז אבל זה לא מנע ממני לקפוץ 2 כיתות ולצאת עם בגרות מלאה. תמיש לתרץ את עצמך בכל מיני תירוצים כמו הנ"ל ואתה צפוי להכשל בהכל (ואז להגיד "אני דיסלקטת, זה נורמאלי). תן לעצמך פעם קרדיט, תציב מטרה ואל תרים ידיים ישר. זה מה שהופך אותך לאהבל, לא הדיסלקציה. גם איינשטיין היה דיסלקט אבל הוא לא ויתר לעצמו כמו שאתה עושה. זה ממש תבוסתני מצידך.

Kurt, ראיתי איך אחים ואחיות מתנהגים אחד עם השני בארץ ואני מתקשה להבין למה מישהי תרצה להגיד למישהו שהוא "כמו אח שלה". מה? הם הולכים מכות ואז צועקים "אמא! הוא התחיל!".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 204
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני דיסלקט אבל זה לא מפריע לי לידעתך יש לי A+ ואני לומד עכשיו ליקראת בחינת intro

ראית אחים תאומים בגיל ההיתגברות וזה לא ממש אחים יש לי הרבה חברות שאני פשוט מיסתובב איתם ואת יודעת מה אז כמו בן דוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Kurt, ראיתי איך אחים ואחיות מתנהגים אחד עם השני בארץ ואני מתקשה להבין למה מישהי תרצה להגיד למישהו שהוא "כמו אח שלה". מה? הם הולכים מכות ואז צועקים "אמא! הוא התחיל!".

אני אישית עוד לא שמעתי את המשפט הזה. מה שכן, אכלתי וריאציות של אהבה אפלטונית כביכול, כביכול כיוון שזה התפתח לכיוונים שיכולתי לצפות שיקרו, כי ידעתי שהמשפט בא מכיוון של 'חארם על הקשר' ולאו דווקא ניפנוף, צריך פשוט לדעת לעשות את ההבדל ו"לשמוע בין המילים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=210283.msg1849415#msg1849415 date=1160567876]

אני דיסלקט אבל זה לא מפריע לי לידעתך יש לי A+ ואני לומד עכשיו ליקראת בחינת intro

ראית אחים תאומים בגיל ההיתגברות וזה לא ממש אחים יש לי הרבה חברות שאני פשוט מיסתובב איתם ואת יודעת מה אז כמו בן דוד

מזל טוב, אבל אף פעם אל תוותר לעצמך ואל תתרץ שגיאות כלשהן בדיסלקציה, זה כאילו אתה מפחית מערכך לפני אנשים והם ייתייחסו אליך בהתאם.

אוקיי, בן דוד. סבבה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חושב שאכפת לי איך אתה נראה? אתה ילד, אני לא בליגה שלך, אין לי שום אינטרס אליך.

ממה מה מה מו מה אני מחזיקה? מז'תאמרת? אתה רוצה לראות איך ה-toy boy שלי נראה או ממה הוא עושה בחיים? כמה הוא מרוויח? כמה סנטים יש לו בשטרונגול? ולמה אתה רוצה לדעת את זה? אתה לא מתכוון לנסות לגנוב לי אותו? Are you?

link=topic=210283.msg1849505#msg1849505 date=1160569736]

אבל נכון שאני ממי? :smile1:

יש לי אחיינית מדרגה שנייה בת 14 במוסקווה, אני אשאל אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא תחשבי שאני עד כדי כך קטן... אני בן 16 וסתם כי משיעמם לי חזרתי אתמול ב 5 בבוקר הביתה ועדין כולם יושנים אז אין לי מה לעשות אבל היה לי בוקר טוב למרות שהוא היה ב 10העירה אותי ציפור כחולה כמו בסרטים במצויירים ולמרות שאני בן 16 יש לי גם חברים בני20-21 שמיתיחסים עלי כאל אחד בגיל שלהם

Pika :pissed: די חלאס משעמם לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...