עזרה עם בת. - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם בת.

תחמן מתימן

Recommended Posts

את חושבת שהוא לא עלה על זה שאת דריהחמינג'אד? בטח שתהיה פה קונספירציה :P

ולתחמן היקר מתימן- אתה שואל שאלה כזו בפורום כזה ועוד מצפה לתשובה רצינית?

לך להיידפארק בשביל שטויות כאלו, בנות יודעות לעזור בזה, לא גיקים.

תבין שאין נוסחת קסם, ואף אחד לא יכול ללחוש לך באוזן מה להגיד בכל שלב (למרות שעם הטכנולוגיה של היום.... טוב, כן אפשר, אבל לא מומלץ)

אם אין אני לי- מי לי?

מה יש לך מגיקים? :|

גם לגיקים יש חיים, גם גיקים נכנסים למערכות יחסים, גם גיקים בסופו של דבר מתרבים.

אני יעדיף לקבל עצה ממישהו בוגר שהיה במערכת יחסים נורמאלית אחת לפחות בחיים שלו. מאיזה ערסוואט שלמד לגלוש שחושב שהוא דודי בלסר הבא ומתחיל כל רביעי - שישי עם בנות, שלו נראות כמו הפריה סלקטיבית של בר רפאלי עם סקרלט ג'והנסון. אבל בהתחשב שהוא שתה בערך חצי ליטר של וודקה עם טעויות כתיב על התווית מדוללת ב4 ליטר של בנזין עם תווית של משקה אנרגיה אני בספק רב אם הן באמות נראות מספיק טוב כדי למלצר במסעדה שלא מגישה חצי מנות.

הוא לא מחפש פיקאפ סקס הוא מחפש איך להתחיל עם בחורה שהוא מכיר שנים והוא מאוהב בה, נכון שזה לא המקום הכי טוב לשאול את זה בו, אבל זה עדיף ממקום שהIQ הקולקטיבי בו הוא עדיין דו ספרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 204
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וויקי: http://en.wikipedia.org/wiki/Geek

בעקרון המילה באה מקרקסים שהגיקים היו פשוט אוכלים את הראשים של חיות קטנות ופרוותיות בזמן הקרקס.

זה אומר שאוזי אוסבורן הוא גיק?

אגב, גיק זה לא בהכרח חכם, nerd זו המילה לחכם.גיק זה בעקרון מישהו שנמצא הרבה זמן על המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שהתרגום העברי לערך הזה בויקיפדיה פשוט הצחיק אותי כ"כ

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%97%D7%A0%D7%95%D7%9F

"חנונים בספרות ובאומנות"

ענק..

עריכה:

http://eincyclopedia.wikia.com/wiki/%D7%97%D7%A0%D7%95%D7%9F

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש לך מגיקים? :|

גם לגיקים יש חיים, גם גיקים נכנסים למערכות יחסים, גם גיקים בסופו של דבר מתרבים.

אני יעדיף לקבל עצה ממישהו בוגר שהיה במערכת יחסים נורמאלית אחת לפחות בחיים שלו. מאיזה ערסוואט שלמד לגלוש שחושב שהוא דודי בלסר הבא ומתחיל כל רביעי - שישי עם בנות, שלו נראות כמו הפריה סלקטיבית של בר רפאלי עם סקרלט ג'והנסון. אבל בהתחשב שהוא שתה בערך חצי ליטר של וודקה עם טעויות כתיב על התווית מדוללת ב4 ליטר של בנזין עם תווית של משקה אנרגיה אני בספק רב אם הן באמות נראות מספיק טוב כדי למלצר במסעדה שלא מגישה חצי מנות.

הוא לא מחפש פיקאפ סקס הוא מחפש איך להתחיל עם בחורה שהוא מכיר שנים והוא מאוהב בה, נכון שזה לא המקום הכי טוב לשאול את זה בו, אבל זה עדיף ממקום שהIQ הקולקטיבי בו הוא עדיין דו ספרתי.

[ltr]rofl.

but now seriously, I got to ask:

who the fuck is dudi balsar?![/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההתרגשות עליו לא הבנתי -הוא נראה כמו אפרסמון מרוקאי...

http://images.google.co.il/images?client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Ahe%3Aofficial_s&q=%D7%93%D7%95%D7%93%D7%99+%D7%91%D7%9C%D7%A1%D7%A8&hl=iw&btnG=%D7%97%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A9+%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA

ולמה אתה כותב באנגלית? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה את מה שאמרתי לך אתה תיצא הכי חמוד מיזה וכל פעם שהיא תישמע את אחד השירים שצרבתה לה בדיסק היא תחשוב עליך [אוי איזה חמוד] רק על תעשה את זה יותר מידי כי תיתפוס מימך כאח ותאמין לי זה באסה :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=210283.msg1849205#msg1849205 date=1160562136]

תעשה את מה שאמרתי לך אתה תיצא הכי חמוד מיזה וכל פעם שהיא תישמע את אחד השירים שצרבתה לה בדיסק היא תחשוב עליך [אוי איזה חמוד] רק על תעשה את זה יותר מידי כי תיתפוס מימך כאח ותאמין לי זה באסה :'(

קרה לי....באמת בעסה, אבל שיהיה, עדיין חברים טובים, עד כמה שזה מעצבן לפעמים כי אני מכיר טוב את החבר שלה <_<

תיזהר מאוד לא להכנס ל"friend zone". אתה לא יוצא מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי....באמת בעסה, אבל שיהיה, עדיין חברים טובים, עד כמה שזה מעצבן לפעמים כי אני מכיר טוב את החבר שלה <_<

תיזהר מאוד לא להכנס ל"friend zone". אתה לא יוצא מזה.

כשאתה ניכנס ל"friend zone" אתה יכול לישמוע את הדברים הכי מגעילים שתישמע אי פעם בחיים שלך וזה מיכל המובנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לא, זה מצחיק בדרך כלל, מדהים על מה בנות מדברות כשמשעמם להם ב1 בלילה. מגעיל? המממ, אני יכול להבין למה אתה מתכוון(מכל המובנים) אבל בסדר, בדרך כלל זה משעשע כשאתה מגיע לרמה מסויימת.

הבעסה הרצינית זה שאתה יודע שאתה אוהב אותה אבל היא לא, ואז כזה היא מזכירה שהיא הייתה אצל חבר שלה אתמול, ואתה כבר לא ממש רוצה לשמוע מה קרה אחר כך....יותר כמו לדפוק את הראש בקיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=210283.msg1849205#msg1849205 date=1160562136]

רעיון טוב אני אחשוב על זה
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...