G80 הדיון הרשמי: עמ' 51 - מלא ביקורות חדשות! - עמוד 27 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

G80 הדיון הרשמי: עמ' 51 - מלא ביקורות חדשות!

T-Flash

Recommended Posts

• תגובות 659
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

על סמך זה שבאף אחד מהביקורות לא הגיעו עם הכרטיס לפיק, עובדה.

חח עכשיו תהייה לי שאלה קצת של נוב.. אבל מזאת אומרת בדיוק פיק..?

לא הבנתי אותך אחי.. רשום הרי שבמאמץ הכי מלא הוא צורך 13W מעל X1900XT.. לפי חישוב הW גם עם מרובע זה יחזיק..

תסביר לי למה אתה חושב ההיפך יכול להיות מאוד שאני טועה.. אבל לפי חישוב הספק שלו בהחלט אמור להחזיק..

פיק זה לא שיא דרישת החשמל???שהמחשב במאמץ הכי גדול שיכול להיות[LOAD].

וכן הגיעו לזה...133 וואט ב8800GTX

זהו מה שחשבתי זה כמו X-BLADE שפיק זה שיא צריכת החשמל וזה המאמץ הכי מלא וזה כמו שהוא אמר 133..

אז למה בדיוק התכוונת?

(133W בערך.. אני לאידוע כמה בדיוק צורך הX1900XT בחיפוש פה בפורום ראיתי 110 ו120.. מישהו יודע בדיוק כמה צריכת החשמל שלו..?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פירוש המילה "פיק" זה "שיא", שניכם מדברים על פיקים שונים, עומרי מדבר על כך שאומנם כרגע באמת ה8800 צורך 13W יותר מיריבו, אך מאידך גיסא יריבו עובד ב100% תפוקה כל הזמן בעוד ה8800 עובד על 80% (סתם זורק) בגלל שמוגבל ע"י המעבד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פירוש המילה "פיק" זה "שיא", שניכם מדברים על פיקים שונים, עומרי מדבר על כך שאומנם כרגע באמת ה8800 צורך 13W יותר מיריבו, אך מאידך גיסא יריבו עובד ב100% תפוקה כל הזמן בעוד ה8800 עובד על 80% (סתם זורק) בגלל שמוגבל ע"י המעבד..

הם הוגבלו ע"י מעבד מרובע [בדיוק מה שאני צריך...]ועם ליברטי 500 יחזיק את הכרטיס הזה ומרובע [לא איכפת לי שהוא מגביל כי אין מה לעשות בעניין] אז אין שום בעיה...הכרטיס לא צורך כ"כ הרבה חשמל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שמוגבל ע"י המעבד..

אתם רציניים שכזה כרטיס מוגבל ע"י מרובע ליבה?

כאילו היה רשום בכתבה שהכרטיס הוגבל ע"י מרובע הליבה..? ולא הגיעו לשיא היכולת שלו בגלל זה?

או שככה אתם חושבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם הוגבלו ע"י מעבד מרובע [בדיוק מה שאני צריך...]ועם ליברטי 500 יחזיק את הכרטיס הזה ומרובע [לא איכפת לי שהוא מגביל כי אין מה לעשות בעניין] אז אין שום בעיה...הכרטיס לא צורך כ"כ הרבה חשמל...

אני לא חושב שהתכוונו שהוא מוגבל ע"י הכוח עיבוד של המעבד, יותר לקישוריות.

תקנו אותי אם אני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא התכוונתי לכך שכרטיס מסך אף פעם לא מגיע לפיק תחת משחק (אם כן, כל שטות נוספת היתה דופקת את הכרטיס.).

אך עכשיו כשאני חושב על כך, הטענה שלך צודקת חלקית, כלומר לא במידע היוצא, הגבלה מבחינת המידע שמוזרמת אל הכרטיס (וכך יחסי העומס שעומדים עליו).

כלומר, לא נראה לי שהוא אפילו מעל 50% מאמץ.

כמות הליבות לא קשורה לצוואר הבקבוק המציק, רוחב הפס כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא התכוונתי לכך שכרטיס מסך אף פעם לא מגיע לפיק תחת משחק (אם כן, כל שטות נוספת היתה דופקת את הכרטיס.).

אך עכשיו כשאני חושב על כך, הטענה שלך צודקת חלקית, כלומר לא במידע היוצא, הגבלה מבחינת המידע שמוזרמת אל הכרטיס (וכך יחסי העומס שעומדים עליו).

כלומר, לא נראה לי שהוא אפילו מעל 50% מאמץ.

כמות הליבות לא קשורה לצוואר הבקבוק המציק, רוחב הפס כן.

בקיצור ליברטי 500 יחזיק GTX עם מרובע ליבה ואי אפשר לשנות כלום לא דרייברים ורוחב פס....

ואיך יהיה אפשר להוציא עוד יותר מהכרטיס??ע"י למעבד או לכרטיס??

תקן אותי עם אני טועה ותודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור ליברטי 500 יחזיק GTX עם מרובע ליבה ואי אפשר לשנות כלום לא דרייברים ורוחב פס....

ואיך יהיה אפשר להוציא עוד יותר מהכרטיס??ע"י למעבד או לכרטיס??

תקן אותי עם אני טועה ותודה...

תעלה את הFSB בטיפה, ופתאום אתה תיראה הבדל מכובד מאוד בביצועי הכרטיס (וטמפ').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהתכוונו שהוא מוגבל ע"י הכוח עיבוד של המעבד, יותר לקישוריות.

אני נישבע שבדיוק באתי לירשום שאלה דומה... ;)

אז רגע עומרי אתה אומר שFSB של 1066MHZ לא מספק מספיק רוחב פס כדי להעביר מידע על פיזיקה או על חישוב מיקום של כמה קודקודי משולשים ? כי זה בעצם מה שועבר בין המעבד לכרטיס.. לא ככה ? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נישבע שבדיוק באתי לירשום שאלה דומה... ;)

אז רגע עומרי אתה אומר שFSB של 1066MHZ לא מספק מספיק רוחב פס כדי להעביר מידע על פיזיקה או על חישוב מיקום של כמה קודקודי משולשים ? כי זה בעצם מה שועבר בין המעבד לכרטיס.. לא ככה ? ::)

הנה הטעות שלך, למעשה מדובר ב266MHz בלבד.

וזה לאחר שמידע מתקבל מן הזכרונות, רכיבי קישוריות וכו' (אלפי אחוזים של עומס).

ורוחב הפס של המעבד למעשה קובע כמה מידע כרטיס המסך יקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעלה את הFSB בטיפה, ופתאום אתה תיראה הבדל מכובד מאוד בביצועי הכרטיס (וטמפ').

תודה רבה אין לך מושג איזה אבן ירדה לי מהלב... לפני שבועיים קניתי ליברטי 500...ואמרו לי שהוא יחזיק G-80 לאחר שבוע וחצי אחרי שקניתי אותו אמרו לי שאין סיכוי שהוא יחזיק אותו אפילו עם 6600 ועכשיו תודה לאל אומרים לי שהוא יחזיק GTX עם מרובע [אבל בלי OC...]!!!!!!!!!!!

אני רוקד מרוב אושר! כבר חשבתי שאני אצתרך לקנות קרוסאיר 520!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה אין לך מושג איזה אבן ירדה לי מהלב... לפני שבועיים קניתי ליברטי 500...ואמרו לי שהוא יחזיק G-80 לאחר שבוע וחצי אחרי שקניתי אותו אמרו לי שאין סיכוי שהוא יחזיק אותו אפילו עם 6600 ועכשיו תודה לאל אומרים לי שהוא יחזיק GTX עם מרובע [אבל בלי OC...]!!!!!!!!!!!

אני רוקד מרוב אושר! כבר חשבתי שאני אצתרך לקנות קרוסאיר 520!!!

לא ראיתי את הדיון הזה, אבל אני מההתחלה הייתי מהמר שיחזיק..

הליברטי ספק ממש טוב, ו500W זה הרבה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...