G80 הדיון הרשמי: עמ' 51 - מלא ביקורות חדשות! - עמוד 24 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

G80 הדיון הרשמי: עמ' 51 - מלא ביקורות חדשות!

T-Flash

Recommended Posts

• תגובות 659
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לקנות X1950XTX זה טימטום טהור...

ה88GTS לא יהיה בהרבה יותר יקר ממנו...(כרגע במחיר השקה היחיד בארץ הוא עולה 3.2K תחשבו כמה הוא ירד כשיהיו עוד חברות והוא יכנס למכירה רגילה..)

ה88GTS לא צורך חשמל הרבה יותר ממנו... (אם לא פחות... GTX צורך כ 20W יותר X1950XTX.. והGTS חסכוני ממנו בהרבה כניראה )

ה88GTS חזק ממנו ב 30% +- ...

ונגיד שהDX10 ב88GTS הוא גימיק סבבה.. ל X1950 אין אפילו את הגימיק הזה...

8800GTS עדיף על X1950XTX בכל דבר אפשרי...

וואלה מה אתה אומר גם יותר זול מה X1950XTX וגם יותר טוב.

נתחיל מהמחיר את שלי קניתי ב 1800 שקל ואני לא רואה GTS מגיע למחיר הזה.

יותר טוב סבבה תוכיח... ועד שאין לך הוכחה כזו אל תרשום את זה.

תומך בDX10 גימיק מיותר שאין בו צורך אני לא ישים בחיים 3 על הGTS. גם אם יש לו 20% יותר בביצועים מהX1950 ואני לא מאמין שיהיה לו. וגם אני לא אחכה כמה חודשים כדי שהמחיר ירד לסביבות ה2000 שזה מה שהוא שווה כדי לקנות אותו.

אין שום סיבה בעולם לקנות את הסידרה הזו גם לא עוד חודשיים שהמחירים ירדו הכרטיסים של היום מריצים הכל בהגדרות הכי גבוהות.

ממזמן אמרתי שאני לא מתלהב מהסידרה של ה8800. והכרטיס שלי יחזיק אותי יופי עד שהR600 יצא ואז אני אשכול לקנות כרטיס שתומך בDX10 למרות שדוגרי אין שום משחק שחייב אותו. אולי לקראת סוף 07 יצא אחד כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה מה אתה אומר גם יותר זול מה X1950XTX וגם יותר טוב.

נתחיל מהמחיר את שלי קניתי ב 1800 שקל ואני לא רואה GTS מגיע למחיר הזה.

יותר טוב סבבה תוכיח... ועד שאין לך הוכחה כזו אל תרשום את זה.

תומך בDX10 גימיק מיותר שאין בו צורך אני לא ישים בחיים 3 על הGTS. גם אם יש לו 20% יותר בביצועים מהX1950 ואני לא מאמין שיהיה לו. וגם אני לא אחכה כמה חודשים כדי שהמחיר ירד לסביבות ה2000 שזה מה שהוא שווה כדי לקנות אותו.

אין שום סיבה בעולם לקנות את הסידרה הזו גם לא עוד חודשיים שהמחירים ירדו הכרטיסים של היום מריצים הכל בהגדרות הכי גבוהות.

ממזמן אמרתי שאני לא מתלהב מהסידרה של ה8800. והכרטיס שלי יחזיק אותי יופי עד שהR600 יצא ואז אני אשכול לקנות כרטיס שתומך בDX10 למרות שדוגרי אין שום משחק שחייב אותו. אולי לקראת סוף 07 יצא אחד כזה

אתה אוהב את הכרטיס שלך הרבה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי דיי? זה כבר נהיה מגעיל!

כל שנה אותו הסיפור, כשדור הכרטיסים החדשים יוצא כולם אומרים שהוא לא שווה קניה ושאף אחד לא יקנה אותו (בדיוק מה שאתם אומרים עכשיו), אבל כל פעם מחדש מתברר שהמון אנשים קונים. מספיק לחרטט.

ואל תגידו שהפעם זה שונה בגלל צריכת החשמל, כל פעם יש "תירוץ", אם אתם לא רוצים לקנות מספיק להחליט בשביל האחרים, יהיה מספיק ביותר קונים אחרים, כמו שזה היה ויהיה כל פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל שנה אותו הסיפור, כשדור הכרטיסים החדשים יוצא כולם אומרים שהוא לא שווה קניה ושאף אחד לא יקנה אותו (בדיוק מה שאתם אומרים עכשיו), אבל כל פעם מחדש מתברר שהמון אנשים קונים. מספיק לחרטט.

ואל תגידו שהפעם זה שונה בגלל צריכת החשמל, כל פעם יש "תירוץ", אם אתם לא רוצים לקנות מספיק להחליט בשביל האחרים, יהיה מספיק ביותר קונים אחרים, כמו שזה היה ויהיה כל פעם.

אין לי משהו נגד הכרטיסים החדשים לי אישית אין צורך בהם אולי יש כאלה שרואים צורך כזה.

למרות זאת אני כן מחכה לכרטיסים החדשים של ATI עד עכשיו מה שקראתי עליהם הרשים אותי הרבה יותר מה 8800.

אתה אוהב את הכרטיס שלך הרבה ...

אתה מתכוון "אתה ממש אוהב את הכרטיס שלך".

אין פה עניין אהבה. אני מרוצה ממנו.

אני לא מאלה שמתלהבים מכל דבר שיוצר. אני מאלה שקונים כל דבר חדש שיוצא כשיש להם צורך בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר את זה כבר ממממממממממממממממממממממממממ אני? רק שלי לא מקשיבים... אני שמח שהברתה אתזה ככה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

90% מאותם קונים קונים אותם שנה אחרי זה לאחר שהמחיר נפל ב40%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...