G80 הדיון הרשמי: עמ' 51 - מלא ביקורות חדשות! - עמוד 23 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

G80 הדיון הרשמי: עמ' 51 - מלא ביקורות חדשות!

T-Flash

Recommended Posts

• תגובות 659
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האאאא מזלל :smile1: כבר נבהלתי ממש..

רגע אז כמה בערך יוצא שהכרטיס עצמו לבד יצרוך במאמץ מלא?

מדובר על כל המערכת...

ע"פ ההשוואה ל X1950XTX ניראה שG80 צורך כ 150-160W לכרטיס לבד, ממש לא כזה נורא.

::)

GTS מאכזב.

ביצועים פחותים משל GX2?

O-ם

עולה פחות לא ענק ותומך בתכמולוגיות חדשות יותר .. הוא דווקה ניראה אחלה..

כוח מעולם לא היה הבעיה של GX2. חוסך תמיכה ב DX10 ועוד יותר חוסר תמיכה ב AA+HDR כן היו הבעיה שלו..

321W זה צריכת החשמל של כל המערכת במאמץ!

אחלה ביצועים! :)

לא ההיתי רץ לסמוך על 321W האלה..

למה ? כי לא ידוע אם ...

מעניין אם הם דאגו להכביד גם על ה XQ6700 או שפעלה רק אחת מתוך ה 4.. כי לפי הצריכה ככה זה ניראה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב מאוד לזכור גם כי הכרטיסים מיועדים למשחקי DX10, ולא רק למשחקי DX9.

כרטיסי DX9 מספקים היום ביצועים מספקים מאוד במשחקי DX9, וכן לדעתי אין צורך לפתח את זה הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לזה שמבחינת הקצה אין שום הבדל בין DX10 לDX9 נכון?

there wont be much difference between DX10 and DX9 modes in games comming out in the next 12months. the only visible differneces should be those that dev's choose to invent in order to promote new hardware and create meaningless hype.

there is allmost no difference between DX9 and DX10 in terms of 'End User' features. if you take in example ATi x1xxx(excluding x1300)+ hardware there is little to no diffrence between that and a so called DX10 hardware. DX10 "requirements" do "ask" for diffrent register management and hirarchy system and several more I/O paths or general R/W FIFO buffers. but unless you went out of your way and created a brilliant latency masking mechanisem, you wont see much speed up from using them instead of R2VB and other RT(B/T/oFB) techniques.

DX10 is more CPU call efficient, OS managed, and "doesnt makes dev want to poke their eyes out with needles" version of DX9. you can count the raw feature diffrence between those 2 on 1 hand.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הגיוני ונכון להשוות את G80 ל 1950XTX כך הזה לא אומר כמה הכרטיס טוב זה אומר כמה הוא יותר טוב ממה שהי לפני זה שכן 1950 היא סדרת מעבר מהדור האחרון לדור הקרב ובא.

ניראה כרטיס מצויין אבל גם גדול, יקר בצורה לא מוצדקת.

ה R600 יעלה בערך אותו דבר וניראה הרבה יותר מרשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם הייתי נשמע כמו urib הייתי רושם:

הManual של קדוש יותר מהתנ"ך...

עצם העובדה שיש את המילה לפני השם של המעבד חונקת את מעבדי דבק 3 השניות!!

Intel פושטים רגל מחר! קונים את Microsoft!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

GTS מאכזב.

ביצועים פחותים משל GX2?

O-ם

הוא יעלה פחות מהGX2, כרגע יש לנו רק את מחירי ההשקה שלו עם חברת (והיא לא בין הזולות) וזה מחיר של GX2 זול מאוד בערך...

חכה לכרטיס של לידטק (לדוגמה) ושמחירי ההשקה ירגעו קצת ואז תראה שהGTS יהיה משתלם יותר...

בסה"כ לא ציפיתי ליותר מידי מה88GTX והGTS, אני מצפה ליותר מהR600... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לזה שמבחינת הקצה אין שום הבדל בין DX10 לDX9 נכון?

3DGod, אני מניח שבקצה הוא התכוון למשתמש (כלומר אנחנו, טוב לא אני :P).

ה-8xxx משתמשים ב-unified shaders ? נראה לי שזה צריך לשפר את הביצועים ל"קצה" (נדמה לי שהמשפט של "עד פי 6" מתייחס לזה).

או שה-unified shaders לא ממש קשור לזה שהכרטיס הוא DX10 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

unified shaders have absolutly to do with DX10 and with it's so called "magic" preformance increase. unified shaders just mean that the origenal pipeline doesnt exsist any more, which is pretty much true allready today. the pipelines today are allready deffered to some extent, if its the separation of the ROP's which we had for a long time now. to the deffered proccessing units intreduced with the RXXXX hardware. DX10 doesnt have unified shaders in code, SM4 has Pixels shader 4.0 Vertex shader 4.0 and geometry shader 1.0 which are all completly separated features. its not like a single shader can proccess and transform vertex data, create instances of it and then proccess its fragments to give it a nice shiny glow. you still need to compile and run 3 diffrent shader programs. unified shader only mean that a card has proccessing units to calculate the math needed to run the all shader programs(well its a bit more complicated than that, but i doubt any one here actualy cares). VS and PS shader components were allmost identicle for the past 4 years, the only diffrence is that they were designed to proccess diffrent that, and their registers data troughtput and other related fratuers were designed apropperly. now as ASIC fabrication proccesses improved you can pay the price for having the best of both worlds. so if you create a good stressload management system its actualy much cheaper to use a unified architecture than a standart one. since you dont have to add full piple lines, or any at all to increase preformance.

I'll see you on the dark side of the moon.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל לא הייתי הולך על הכרטיסים האלה.... הייתי מחכה לרבעון שלישי של 2007 בשביל לראות מה אז שוק כרטיסי המסך יוכל להציע

כי לפי כל הכתבות באנגלית שמביאים פה הG80 הוא סתם גימיק של DX10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני עכשיו מסיים להרכיב מחשב חדש. אבל אני לא מתכוון לקנות את 8800. לא ממש מפריע לי לשים את ה4 אבל אין ממש סיבה. במיוחד שלא ראיתי את סידרה של הR600 של ATI. רק אחרי שהם יוציאו את הכרטיסים שלהם ויהיה השוואות בינהם ואם אני אראה שיש הבדל משמעותי בינהם לבין הדור של היום וגם יהיה לזה צורך במשחקים רק אז אני אקח אחד מהם. ואם לא נחכה לדור הבא של הכרטיסים.

לשים עכשיו 4 על כרטיס שלא יתן הרבה הבדל ממה שיש לי היום אן ממש טעם (אני מתכוון באייכות תמונה לא בתוצאות בינצ'ים). אני דיי בטוח שעם ה X1950XTX אני יכול לרוץ בכיף חצי שנה, שנה אם לא יותר על ההגדרות הכי גבוהות ורק אז ללכת על כרטיס שתומך בDX10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקנות X1950XTX זה טימטום טהור...

ה88GTS לא יהיה בהרבה יותר יקר ממנו...(כרגע במחיר השקה היחיד בארץ הוא עולה 3.2K תחשבו כמה הוא ירד כשיהיו עוד חברות והוא יכנס למכירה רגילה..)

ה88GTS לא צורך חשמל הרבה יותר ממנו... (אם לא פחות... GTX צורך כ 20W יותר X1950XTX.. והGTS חסכוני ממנו בהרבה כניראה )

ה88GTS חזק ממנו ב 30% +- ...

ונגיד שהDX10 ב88GTS הוא גימיק סבבה.. ל X1950 אין אפילו את הגימיק הזה...

8800GTS עדיף על X1950XTX בכל דבר אפשרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...