G80 הדיון הרשמי: עמ' 51 - מלא ביקורות חדשות! - עמוד 21 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

G80 הדיון הרשמי: עמ' 51 - מלא ביקורות חדשות!

T-Flash

Recommended Posts

הספק לא כל הזמן ישתמש בכל הA30 35A רוב הזמן הוא ישתמש בהרבה הרבה פחות.. פשוט במאמץ הכי מלא של המחשב הוא ישתמש בהכל..

אבל בקצב הזה שלאט לאט המחשבים צורכים יותר ויותר חשמל אולי מתשיהו זה יהווה בעיה.. אני לא הכי מבין בקטע הזה יכול להיות שגם אז זה לא יהווה בעיה.. זה מים..?מי שקונה כזה כרטיס בד"כ אין לו מערכת ממוצעת..

אני די לא מבין למה כולם מתלוננים על הכרטיס.. סוףסוף יצא DX חדש.. הזיכרון הליבה וכל הדברים אצלו גבוהים

הבדיקות שלו ב3DMARK גבוהות ועוד עדיין לא בדקו אותו ממש במשחקים.. אני בטוח ששם הוא ירשים ממש

בדרך כלל מי שקונה כזה כרטיס גם יש לו איזה ליבראייטי 400W שמחזיק את זה בגבוליות.. (מקסימום שיחכה לכרטיסים שהם לא יהיו ספינות הדגל וטיפה פחות טובים שיצרכו קצת פחות חשמל) למי שיש 500W אין לו בעיה אם לא עושה OC..

המחיר שלו די גבוהה אבל הוא יצנח ותחשבו שהוא גם ספינת דגל וגם תומך בDX חדש.. כרטיסים כאלה אמורים לעלות ככה בהתחלה..

אני אישית מציע למי שמתכנן לקנות את הכרטיס שיחכה כמה חודשים שהמחירים יצנחו..

בקיצור נחכה לבאנצים במשחקים ובאנצים שיבדקו במדיוק כמה חשמל צורך.. נקווה שזה יהיה אחלה כרטיס ויצדיק את מחירו.. :)

---כמה שאתם אומרים ככה וככה אתה תיראה כשהוא יגיע הרבה יקנו אותו... ולא יקנו GX2 או 1950XTX למרות שהמחיר יהיה זול יחסית.

כרטיס יצליח ויצליח בגדול

צודק בהחלט!!

מממ... לפי הכתבה הקירור סטנדרטי.

ויכול להיות שאתה צודק, אבל לפי הכתבה אם אין לך מעבד חזק במיוחד (אני אהמר על E6600 ומעלה) לא תוכל להנות מכל מה שיש לכרטיס להציע, ובדי הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 659
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ויכול להיות שאתה צודק, אבל לפי הכתבה אם אין לך מעבד חזק במיוחד (אני אהמר על E6600 ומעלה) לא תוכל להנות מכל מה שיש לכרטיס להציע, ובדי הרבה.

ממש לא ניראה לי אחי.. אני בטוח שהE6300 יהיה מצויין עם כרטיסים כאלה וגם הכפולי ליבה של ואינטל.. ואני די בטוח שגם הפנטיום 4 למיניהם..

המעבד בעצם מעבד את הפיזיקה במשחקים ואת האינטלגנציה המלאכותית של השחקנים אם אני לא טועה..

המעבד לא מהווה צוואר בקבוק במשחקים.. ולכן כל מעבד אפילו ברמה של פנטיום 4 יספיק לכזה כרטיס..

אומנם הוא יעבוד אולי פחות טוב טיפה מאשר מעבד קונור אבל הוא עדיין יעבוד סבבה..

(אבל אני לא בטוח שבדברי יכול להיות שאני טועה..ד"א לא קראתי עדיין את הכתבה אולי אם אני יקרא תשתנה דעתי)

נראה אחלה כרטיס!לדעתכם ג'יגהבייט יוציאו אחד כזה?

כמובן גיגהבייט נחשבת בכרטיסי המסך בין החברות הטובות אני בטוח שהם יוציאו כרטיס כזה..

עריכה: אחי התוצאות שם ב3DMARK

אבל במשחקים המעבד לא יהווה בכלל בעיה.. ולא יהיה הבדל גדול..

ב3DMARK גם אם תשים מעבד יחיד רגיל ואז מעבד כפול ליבה רגיל של אינטל או המעבד כפול יקבל הרבה יותר ב3DMARK

אבל בעצם במציאות במשחקים הוא לא ישפר כלכך הרבה FPSים כל עוד יש לך מעבד נחמד ולא מאעפן זה יספיק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם כרטיס כמו X1900XT מוגבל ע"י המעבדים כיום (לא רוצה לבאס אתכם, אבל אפילו הרבה פחות חלשים ממנו.).

ע"מ לנצל את מלוא פוטנציאל הכרטיס, יש צורך בOverclock לא קטן (המערכת מוגבלת מבחינת קישוריות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

נכון מאוד, אבל עדיין ההבדל הוא כל כך קטן שלא ממש צריך להתייחס אליו.

קח לדוגמא מערכת עם E6300 וכרטיס X1900XT לעומת מערכת עם X6800 ב-OC מאוד גדול וכרטיס X1900XT.

תסכים איתי שההבדל בביצועים במשחקים לא יהיה ממש מורגש, אבל יהיה הבדל! (קטן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

נכון מאוד, אבל עדיין ההבדל הוא כל כך קטן שלא ממש צריך להתייחס אליו.

קח לדוגמא מערכת עם E6300 וכרטיס X1900XT לעומת מערכת עם X6800 ב-OC מאוד גדול וכרטיס X1900XT.

אתה למעשה אומר שאין הבדל בין X6800 לE6300?

עריכה:

כמובן שיש הבדל ענק בין X6800 עם FSB ברירת מחדל לX6800 עם FSB כפול למשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, מה הקשר?

בשביל מה הבאתי את אותו הכרטיס? בשביל להשוות ביצועים במשחקים.

אבל ההבדל המרכזי בין הוא איך שהם מתמודדים עם עיבוד המידע משאר הרכיבים, ולא הביצועים שלהם לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל מזל"ט אחי גם על התואר של המומחה :silly: וגם על ההודעה ה7000 שלך ;)

בוא נגיד ככה הרבה יותר עדיף לקנות למשל X1900XT עם E6300 מאשר X6800 עם 7600GT

כי במשחקים מה שבעצם משנה יותר זה הכטריס מסך ותסתכל בX6800 וה7600GT השקעת עוד איזה 4000 שקל כמעט

ובעצם הX1900XT והE6300 שעלו פחות 4000 יהיו יותר טובים במשחקים

ככה שבעיקרון בבדיקה שהם עשו ראינו שהמעבד משנה אבל בעצם הבדיקה שהם עשו זה ב3DMARK במשחקים עצמם זה לא כזה ישנה..

ולא תהייה חייב שתהייה לך מערכת חזקה בשביל הכרטיס.. כמובן אבל שעדיף שיהיה לך איזה קונרו חמוד במערכת.. אבל לא מחייב

והוא יעבוד מצויין גם עם פחות טובים.. ההבדל יהיה זניח כמו שאמרו.. או לפחות לא הבדל רציני.. (במשחקים)

ד"א WOW זה ניראה לי הטרייד עם הכי הרבה עמודים שראיתי עד היום בפורום.. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, אז זה מה שאמרתי:

התכוונתי שההבדל בביצועים במשחקים בשתי המקרים האלה הוא לא יהיה מורגש או משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, אז זה מה שאמרתי:התכוונתי שההבדל בביצועים במשחקים בשתי המקרים האלה הוא לא יהיה מורגש או משמעותי.

אם אתה אומר.

בכל מקרה, במידה ותגדיל את הFSB, ההבדל יהיה יותר מורגש.

PerGola @ איך התגובה שלך בכלל קשורה? ומי בכלל דיבר אליך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל מזל"ט אחי גם על התואר של המומחה וגם על ההודעה ה7000 שלך

זה קשור כי רציתי להגיד ל3DGOD מזל"ט

בוא נגיד ככה הרבה יותר עדיף לקנות למשל X1900XT עם E6300 מאשר X6800 עם 7600GT

כי במשחקים מה שבעצם משנה יותר זה הכטריס מסך ותסתכל בX6800 וה7600GT השקעת עוד איזה 4000 שקל כמעט

ובעצם הX1900XT והE6300 שעלו פחות 4000 יהיו יותר טובים במשחקים

זה קשור כדי להגיד למי שמקודם אמר שיצטרכו לפחות E6600 שהמעבד לא כזה ישנה.. וגם מעבד יותר חלש יספיק ובעצם במשחקים מה שמשנה זה הכרטיס מסך..

ככה שבעיקרון בבדיקה שהם עשו ראינו שהמעבד משנה אבל בעצם הבדיקה שהם עשו זה ב3DMARK במשחקים עצמם זה לא כזה ישנה..

ולא תהייה חייב שתהייה לך מערכת חזקה בשביל הכרטיס.. כמובן אבל שעדיף שיהיה לך איזה קונרו חמוד במערכת.. אבל לא מחייב

והוא יעבוד מצויין גם עם פחות טובים.. ההבדל יהיה זניח כמו שאמרו.. או לפחות לא הבדל רציני.. (במשחקים)

זה קשור לזה שהוא הביא את הקישור של הבאנצים ב3DMARK וחשב שיהיה חייב מעבד חזק בשביל הכרטיס ואמרתי לו שלא חייב ובמשחקים זה יהיה שונה ומעבד לא יגביל אותו..

ד"א WOW זה ניראה לי הטרייד עם הכי הרבה עמודים שראיתי עד היום בפורום..

עד היום לא ראיתי תראד עם יותר עמודים.. למרות ש3DGOS הראה לי עכשיו תראד עם 400 עמודים :silly:

אז ככה שבאף אחד מהדברים שאמרתי לא דיברתי אליך אמרתי את הדברים ל3DGod ולLeonBello ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://xtreview.com/addcomment-id-837-view-geforce-8800-gtx-review.html

לפי הבנצ'ים הכרטיס ממש תלוי במעבד, על קוואד קור הם השיגו 12000 ועל דיו אקסטרים 10500, הכרטיס נראה ממש לא משתלם למערכת ממוצעת.

הציון ב06 הוא תלוי מעבד ומחשב ניקוד למעבד בניפרד ואחר כך ע"י חישוב מסויים משכלל את זה עם הציונים הגרפיים . כלומר אם תרכיב 7300GS על מחשב עם 4/8/16 ליבות/מעבדים תקבל ציון גבוה בהרבה... זה אומר ש X6800 מגביל 7300GS ? ממש לא כי הציון הגרפי יהיה זהה (כל עוד מדובר מאותו סוג ובאותה מהירות ) כלומר הכרטיס לא מוגבל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הציון ב06 הוא תלוי מעבד ומחשב ניקוד למעבד בניפרד ואחר כך ע"י חישוב מסויים משכלל את זה עם הציונים הגרפיים . כלומר אם תרכיב 7300GS על מחשב עם 4/8/16 ליבות/מעבדים תקבל ציון גבוה בהרבה... זה אומר ש X6800 מגביל 7300GS ? ממש לא כי הציון הגרפי יהיה זהה (כל עוד מדובר מאותו סוג ובאותה מהירות ) כלומר הכרטיס לא מוגבל .

זה בעצם מה שהתכוונתי רק שהסברת את זה הרבה יותר טוב ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...