Mac vs. PC - עמוד 41 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mac vs. PC

Decktor

Recommended Posts

גבר ישבתי עליה יומים (כל השיש שבת) יום ראשון כבר נשברתי ומחקתי אותה !

עכשיו אין לי שום דבר נגד OSX רק משגע אותי זה שכל משתמשי ה

עושים אותה למושלמת ! לכל יש את הבעיות שלה !

אחי תנסה את וינדוס 7 פשוט חזקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 845
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יומיים???????? זהו

בחודשיים הראשונים שקניתי את המק רציתי לשבור אותו כל כך הצטערתי על הקניה

לקח לי הרבה זמן עד שהבנתי מי נגד מי

לא אמרתי שזו מע מושלמת ממש לא , אמרתי שמבחינת הנדסת אנוש למיקרוסות יש עוד הרבה מה ללמוד , ממש הרבה!

אם היו שואלים אותי איזה מחשב הייתי קונה לסבתא שלי, הייתי עונה לך בלי לחשוב פעמיים MAC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמת יומים זה לא הרבה אבל לי זה הספיק

פשוט לא היה לי מה לעשות איתה יותר מדי חוץ מלגלוש באינטרנט

כל התוכנות שאני עובד איתם בוינדוס אין אותם ב OSX אז מצאתי את עצמי רק באינטרנט

מה שהטריף אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק של חצי שעה עם ליאופרד על לא הרגשתי שום קסם

להבדיל מה "מספיק להיות דקה עם ולהשבות בקסמיו !"

רק כאב ראש.......

אני קונה של רגיל, אחיה יפה עם וינדוס 7 ואהנה מהטובין של ADOBE ומהירות על פלטפורמט וינדוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

אני עם המאקבוק שלי התחלתי לעבוד בלאופרד סנואו והתקנתי לאחר מכן גם 7 שיהיה לי.

אני עדיין עובד לרוב עם הלאופרד, בעיקר כדי להתרגל ללמוד אותה. לתת לה הזדמנות שווה כמו שאומרים ואני אמשיך עשת זאת. יש בה כמה תכונות שמוצאות חן בעיניי.

ככה, בתור משתמש חלונת כל חיי כמעט, אין לי ספק שחוויית השימוש ב-7 עשתה לי תא זה הרבה יותר ואני מרגיש גם בבית וגם במערכת נוחה יותר.

תראו מה קרה לי ממש היום.

רציתי לראשונה לחבר את המאקבוק למסך LCD הסלוני על מנת לראות סדרות מדיסק .

אז נכנסתי ללאופרד סנואו וראיתי שה-QuickTime לא יכול לקרוא קבצי AVI ושולח אותי להוריד תוסף DIVX עבורו. אני מוריד ובהתקנה הוא כותב לי שהוא יתקין לי בנוסף עוד תוכנות כמו ה-converter וה-player של DIVX. הוא לא השאיר לי שום אפשרות לבחור לוותר על התוכנות המיותרות הללו.

זה הרגיז אותי, אז וויתרתי על זה והורדתי את גרסאת מאק.

כשאני גורר את קובץ הווידאו לחלון ה- אין תגובה. יופי, חזרנו 8 שנים אחורה.

אני מריץ את הסרט וכמובן שגם את קובץ הכתוביות אי אפשר לגרור וצריך לפתוח מהתפריט.

כאן לא הסתיימו הבעות שלי! הכתוביות נראו בג'יבריש, אז הגדרתי שזה יהיה בעברית וגם אז הוא הראה את סימני הפיסוק הפוך!

ממש כמו בגרסאות מלפני כמה שנים(אולי גם היום, לא יודע).

איכות התמונה נראתה לי ירודה במידת מה, אבל חשבתי שזה בגלל המסך הסלוני.

עשיתי RESTART,נכנסתי לחלונות 7, התקנתי את ולא תאמינו אילו קסים!

גררתי את קובץ הווידאו לחלון התונה והוא מיד מריץ לי אותה :)

גררתי את קובץ הכתוביות לחלון התוכנה ומיד אנ רואה עברית, יפהפיה וסימני הפיסוק במקום הנכון!

לא נגעתי בתפריט אפילו פעם אחת!

באותה הזדמנות גם גיליתי שאיכות התמונה הירודה קורית רק בלאופרד, כי עכשיו ראיתי שהאיכות ב- תחת 7 טובה יותר משמעותית.

אבל לא הכל מושלם - משום מה המסך הסלוני מציג תמונה קצת יותר קטנה מהתמונה המלאה, כלומר לא רואים את הדפנות, מכל ארבעת הצדדים. אני לא מבן למה כי הרזולוציה נכונה(1280X720).

בלאופרד המסך הציג בדיוק את התמונה השלמה.

אני מבקש לעזור לי בנ"ל, אם אפשר - איך עושים עברית עם ניקוד נכון בלאופרד ומי שיודע לגבי המסך, אשמח להבין איך מטפלים בזה.

תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

רק עם דוד שלי יקנה לי את זה מתנה, אהיה בעלים של MAC

אחרת זה לא יקרה. האפשרות של המשתמש לשלוט על מה שקורה כה מינימאלית, זה מחשב שמתאים לאנשים שמפחדים ממחשבים וזקנים שיודעים אנגלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

אני צלם מקצועי כבר 13 שנה, ו 13 שנה אני עובד על התמונות שלי עם pc, תמיד דאגתי לרכוש את ה pc הכי מתקדם שיש, בסה"כ ב 13 שנים הללו היו לי לפחות 8 מחשבי pc , לפני שנה וקצת רכשתי מחשב pc עם מפרט מאוד מאוד יקר, אני מאמין שבסה"כ הוצאתי על ה pc האחרון שלי בסביבות ה 6500 ש"ח ( לא כולל מסך ) את ה pc הזה הרכבתי בעזרת המומחים כאן במשך לא קצת זמן והרבה שאלות ופניות אישיות למנהלים של כל קטגוריה.

חשבתי לעצמי שזהו סוף כל סוף יהיה לי מחשב שיצליך לעבוד ללא תקלות, התוכנות שלי ירצו עליו כמו שצריך בלי עיכובים ותקלות.

אלפי התמונות שאני מצלם, ששוקלות הרבה מגה בייטים ירצו במחשב החדש ללא שום בעיה...

אבל גם המחשב הזה לא עבד באופן מדהים, עדייו אם הייתי פותח 3000 תמונות ב lightroom המחשב היה עובד לאט וכד'

וזהו נמאס לי סופית מ pc אין לי כוח אליהם ואל כל המפרטים המזורגגים הללו, אין לי כוח בכל פעם שאני רוצה לרכוש חומרה חדשה להתיעץ עם מומחים כאן, וללמוד משהו חדש על חומרה, על מנת לעשות רכישה חכמה.

אין לי כוח ל windwos וכל אלפי "הבאגים" שלו.

אז עלכתי ל i digital אמרתי למוכר תן לי אחד i בבקשה

הגעתי הביתה חיברתי את המחשב לחשמל, וכל הבעיות שלי מאותו הרגע הסתיימו....

במשך שנים סיפרו לי "מתי שתעבור ל מאק תבין איך מחשב באמת צריך לעבוד"

עברתי למאק ועכשיו אני מבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לחזק את קודמי ..

אין שום היתרון על על כל מחשב עם אותו מעבד...

ולכן nikon אני חושב שאתה קצת מגזם עם התיאורים שלך .

מדובר על אותו מחשב מעבד זהה עם היה לך קצת ידע במדעי המחשב (סיבוכיות) היתה מבין שמהירות המעבד זה הדבר חשוב..

במיוחד שמערכות הפעלה הם די דומות ברמת הקרנל ..שניהם מתבססות על רמה כזו או אחרת של יוניקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז עלכתי ל i digital אמרתי למוכר תן לי אחד i בבקשה

הגעתי הביתה חיברתי את המחשב לחשמל, וכל הבעיות שלי מאותו הרגע הסתיימו....

במשך שנים סיפרו לי "מתי שתעבור ל מאק תבין איך מחשב באמת צריך לעבוד"

עברתי למאק ועכשיו אני מבין.

bullshit.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהיום שסטיב ג'ובס "האל" החליט לשים ז**ן על אדובי ופלאש, אל תצפה שהתוכנות של אדובי ירוצו טוב על מק.

למעשה, זה כבר התחיל בחבילת CS4 שאדובי החליטה לפתח גרסת 64 ביט לפוטושופ רק ל-.

ואני אישית עובד שנים עם מק וגם , מניסיון שלי התוכנות של אדובי רצות טוב יותר על WIN, במיוחד ופוטושופ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעבר לאפל הייתה חומרה שונה מהPC מה שבאמת יצר הבדלים לטוב ולרע

אבל שנים כבר שאפל משתמשת באותו החומרה של הPC ככה שההבדלים העיקרים זה במערכת ההפעלה והעיצוב

עוד דבר שהיה לטובת אפל זה שהמחשבי דרג גבוה שלהם הגיעו אם חומרה "מפוצצת" לזמנם

היו זמנים ואין לי מושג אם זה נמשך היום שחלק מהמחשבים הגיעו אם 2 מעבדים (לא מדבר על ליבות)

וזה היה בתקופה שבPC זה היה נדיר אם בכלל קיים למשתמש הביתי

גם היום להרכיב שכולל 2 זה לא פשוט או זול (לא מדבר על שרתים )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KAKADU999 אולי הוא קפץ בדורות ולא חשב על זה

כל שנה המחשבים אופכים להרבה יותר חזקים יחסית לכסף שאתה משלם אליהם

אם הוא קנה מחשב מאוד חזק לפני 4 שנים או יותר שגם עלה לו הרבה ואחרי זה קנה מאק סטנדרטי

אז סיכוי מצוין שהמאק של היום יהיה הרבה יותר חזק אבל אנשים בדרך כלל לא קונים דגמים מקבילים ושמנפחים להם בפרסומות על כמה מחשבי מצוינים

אז שהם קונים מחשב להחליף את הפנטיום 4 שלהם או מחשב אפילו מיושן יותר פתאום יש קפיצה ענקית בביצועים

לא מזמן יצא לי לראות סדרה על משפחה בריטית ש"מחזירים אותם אחורה בזמן" ואז כל יום שעובר זה כאילו שנה חדשה

ואז אתה רואה איזה קפיצות היו בטכנולוגיות שאנשים אפילו לא זוכרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעבר לאפל הייתה חומרה שונה מהPC מה שבאמת יצר הבדלים לטוב ולרע

אבל שנים כבר שאפל משתמשת באותו החומרה של הPC ככה שההבדלים העיקרים זה במערכת ההפעלה והעיצוב

עוד דבר שהיה לטובת אפל זה שהמחשבי דרג גבוה שלהם הגיעו אם חומרה "מפוצצת" לזמנם

היו זמנים ואין לי מושג אם זה נמשך היום שחלק מהמחשבים הגיעו אם 2 מעבדים (לא מדבר על ליבות)

וזה היה בתקופה שבPC זה היה נדיר אם בכלל קיים למשתמש הביתי

גם היום להרכיב PC שכולל 2 מעבדים זה לא פשוט או זול (לא מדבר על שרתים )

הם עשו את זה כי לא היתה להם תשובה למעבדים כפולי ליבה, במיוחד של שלא היו מודבקים כמו של אינטל על ה-die.

IBM סיפקה להם לוחות לשתי מעבדי PPC, זה היה בתקופה של מעבדי G4, G5.

לגבי עם שתי , זה מאוד תלוי בצורך? התמורה הכספית ממחשב מבוסס I7 או פאנום X4 יותר משתלמת,

ולמי שצמא לביצועים תמיד אפשר לרכוש קונפיגורצית שרת עם 4 סוקטים בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

urib אני לא יכול לחזור החורה בזמן ואני לא באמת יודע מה היה יותר חזק לפחות על הנייר

מחשב שמבוסס על 2 מעבדי PPC מול מחשב שמבוסס על מעבד כפול ליבה של אותה התקופה

אבל ההגיון אומר שמחשב מבוסס 2 מעבדים היה יותר חזק כי הליבות אולי מוסיפות אבל זה לא הוספה של 100%

ואז גם לא היה שימוש בכרטיס מסך רגיל לגרפיקה (אני לא מדבר על משחקים אלה על גרפיקה )

ככה שאני יוצא מנקודת הנחה שהם היו מאוד חזקים לתקופתם (כניראה לא משתלמים עלות תועלת לרוב האנשים אבל מדברים על חומרה )

בעניין שרת עם 4 סוקטים -אתה מדבר כבר על שרת ולא מחשב שנמכר למשתמש ביתי

נכון שזה אפשרי ונכון שהעלות תועלת לא משתלמת לצרכן הביתי -לא שהמחשבים של היו משתלמים בתקופה הזאת כי הם מכרו גרוע יחסית להיום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...