שמחות בF.E.A.R COMBAT - עמוד 4 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמחות בF.E.A.R COMBAT

elad76

Recommended Posts

אין SHDOWS אין SOFT SHADOWS...פשוט כלום...כתבת את זה מיליון פעם!!קשה להבין??

כשאני מנסה אם SHDOWS זה בלי

SOFT SHDOWSאני לא מפגר..אני יודע מה זה SOFT SHDOWS ואני יודע מה זהSHDOWS אני לא אתלונן כאשר הSOFT SHDOWS מופעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא צריך לעשות עניין באמת מה soft shadows, הפילטר הזה ידוע כ GPU Crippler, כלומר פילטר ש"מקרטע" את הביצועים של רוב כרטיסי המסך..

(כמו שמתייחסים למשחק oblivion באתרי בנצ'מרקים, שעם כל הפילטרים ב max כמעט אין כ. מסך שעובר את 40 fps כשמשחקים ב outdoor)

חוץ מזה, כשאני משחק בלעדיו אני ממש לא מרגיש בחסרונו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קלטתי את הבעיה..

1.המשחק פועל חלק על MAX בלי SHDOWS

2.כשאני מפעיל SHDOWS המשחק יורד כך ב100 FPS בכמה מקומות,בכמה מקומות זה יורד ב40FPS...

3.עכשיו הבנתי תבעיה!!זו בעיה במשחק כשאר אני מפעיל את הSHDOWS הוא מפעיל אם זאת את הSOFT SHDOWS בלי רשותי,בזמן שהSOFT SHDOWS כבוי...

הוכחה לזה שהFPS לא משתנה כאשר אני מפעיל את הSOFT SHDOWS על ON...

טוב לא משנה...לדעתי יותר כיך לשחק בלי הSHDOWS כי זה רץ חלק לאלהה!!!על 200-70

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, כולכם באמת חכמים, אבל מסתבר שאף אחד מכם לא מספיק חכם כדי לרדת לשורש הבעיה, אז הנה תגובות לכמה אנשים שהגיבו כאן:

מי שאמר ש6300 זה לא קונרו, חצי צודק, הקונרו והאלנדייל זהים לחלוטין, כאשר באלנדייל היה להם קצת יותר מקום בON DIE בגלל כמות הקייץ' הנמוכה יותר, מלבד זאת הם זהים לחלוטין, וד"א, זו הסיבה שהאלנדיילים מגיעים למהירויות גבוהות יותר מהקונרוים למיניהם, הבידוד שלהם טוב יותר.

אני מתבסס על מידע ישיר מאינטל, למי שתוהה, כן, יש לי קשרים באינטל.

מי שאומר ש1GB זה לא מספיק, לידיעתכם חמודים שלי, נDC ובלי DC, ג'יגה של ראם מספיק להכל היום גם בהגדרות גבוהות, גם BF2, עם הג'יגה הנוסף על DC תוכלו לסחוט במאקס עוד 15FPS בערך, ובמינימום, עוד 10FPS, שזה הבדל, אני מודה, אבל לא מספיק כדי להגיד שזה חובה.

ההשוואות שלכם לא נכונות כלל וכלל, רובכם פה עם כרטיסים של , הבחור מדבר על כרטיס של ATI מסדרת X1900, ומבדיקה קצרה שבדקתי על כמה מחשבים שונים עם כרטיסים מסדרת הX1900 של ATI, הגעתי למסקנה שהמנוע של המשחק פשוט לא עובד הכי טוב עם הכרטיסים שלATI, אז לצערינו משתמשי סדרת הX1900, למשתמשי יש יתרון לא קטן עלינו, אבל יש הרבה מאוד משחקים שמראים ההפך הגמור, לא נורא, גם ככה המשחק רץ לי דיי סביר, עם מעט קירטועים פה ושם :) ניתן לחיות עם זה.

וכמו שאמרתם, הפתרון שלי היה להעיף את הSOFT SHADOWS, ולהוריד את הDETAIL של הSHADOWS לMEDIUM, כשכל השאר בMAX, והמשחק עובד לי בכלל לא רע, אומנם פחות מהר מאשר איך שהוא עבד לי עם 7800GT.

-ג'ו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה השטויות האלה

E6300

2GB

1900XT

עם הגדרות על הכי גבוה ופילטרים ב1024X768 עובד לי חלק מה אתם מבלבלים במוח

וזה כולל פילטר של צללים

תשמע, למה אתה מחשיב חלק? 80FPS בPEAK ו40-30בMIN? אם כן אז גם לי רץ חלק, אני לא אוהב שהFPS שלי בMIN יורדים מתחת ל60.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בדקתי כי בקומבט אין הדבר הזה שבודק וכל עוד אני לא רואה שהתצוגה זזה לאט או נתקעת לי זה לא מזיז לי מצידי זה חלק

אחרי הכל כדי שאנימציה תזוז חלק צריך 25 תמונות לשנייה

אז במה שונה כבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההוכחה בידנו,הסוף הגיע !! התוצאות כאן...

אפילו ה1900XT לא מפעיל לו חלק ....הבעיה:המשחק ננוצר לפני זמן רב, אפשר לראות באתר שהוא תומך הכי הרבה ב7800

מה?????????

לידעתך מישחקים מסוגלים לנצל מערכות שעוד לא נוצרו ביכלל

מי שאומר ש1GB זה לא מספיק, לידיעתכם חמודים שלי, נDC ובלי DC, ג'יגה של ראם מספיק להכל היום גם בהגדרות גבוהות, גם BF2, עם הג'יגה הנוסף על DC תוכלו לסחוט במאקס עוד 15FPS בערך, ובמינימום, עוד 10FPS, שזה הבדל, אני מודה, אבל לא מספיק כדי להגיד שזה חובה.

ההבדל בין 512 ל1GB כימעט ולא מורגש במישחקים

אבל הבדל בין 1 ל2 הוא לא קטן ביכלל ועוד כשמדובר ברזולוציות גבוהות כמו 1600*1200ומעלה....

בקשר לFEAR אני מכיר יחסית הרבה שפועל אצלם מעולה עם כרטיסים של ATI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף...טוב אז אני לא יודע כבר!!

אולי F.E.A.R המקורי יפעל לי טוב..................................

מה שאני יודע...שהSHDOWN מוריד לי המון שזה מטורף!

fear בלי צל ? נו באמת זה פשוט הורס

J.Dog-Christ אתה החלפת את ה7800GT ב1900XT? עם כן אז :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

fear בלי צל ? נו באמת זה פשוט הורס

J.Dog-Christ אתה החלפת את ה7800GT ב1900XT? עם כן אז :s07:

תיקון טעות:

יש לי גם וגם, אבל במחשב הפרטי שלי שמתי את הX1900XTX, אני אוהב אותו הרבה יותר, האיכות תמונה גבוהה באלפי מונים, ורק במשחק הזה אני צריך קצת להתפשר על ההגדרות, COD\COD2 ו עובדים לי הרבה יותר יפה ומהר על הX1900XTX.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, כולכם באמת חכמים, אבל מסתבר שאף אחד מכם לא מספיק חכם כדי לרדת לשורש הבעיה, אז הנה תגובות לכמה אנשים שהגיבו כאן:

מי שאמר ש6300 זה לא קונרו, חצי צודק, הקונרו והאלנדייל זהים לחלוטין, כאשר באלנדייל היה להם קצת יותר מקום בON DIE בגלל כמות הקייץ' הנמוכה יותר, מלבד זאת הם זהים לחלוטין, וד"א, זו הסיבה שהאלנדיילים מגיעים למהירויות גבוהות יותר מהקונרוים למיניהם, הבידוד שלהם טוב יותר.

אני מתבסס על מידע ישיר מאינטל, למי שתוהה, כן, יש לי קשרים באינטל.

די עם שטויות תעשה טובה... e6300, e6400, הם סטפינג פחות איכותי מסדרת הקונרו ביטלה את 4 מגה מטמון בהם ותמכרה אותם זול יותר.

הבידוד שלהם טוב יותר איך בדיוק? לא משתמשת בטכנולוגית Silicon on insulator

אגב: FEAR הוא משחק שמנצל את 4 מגה של הקונרו יפה מאוד, זאת גם הסיבה שאינטל השתמשה במשחק הזה כנשק נגד .

לצערי היום זה כבר גבולי במיוחד במשחקים מהדור החדש, היתרון הגדול של 2GB ראם שאפשר לבטל את ה-page file של ולמנוע פחות כתיבה לדיסק.

ההשוואות שלכם לא נכונות כלל וכלל, רובכם פה עם כרטיסים של , הבחור מדבר על כרטיס של ATI מסדרת X1900, ומבדיקה קצרה שבדקתי על כמה מחשבים שונים עם כרטיסים מסדרת הX1900 של ATI, הגעתי למסקנה שהמנוע של המשחק פשוט לא עובד הכי טוב עם הכרטיסים שלATI, אז לצערינו משתמשי סדרת הX1900, למשתמשי יש יתרון לא קטן עלינו, אבל יש הרבה מאוד משחקים שמראים ההפך הגמור, לא נורא, גם ככה המשחק רץ לי דיי סביר, עם מעט קירטועים פה ושם :) ניתן לחיות עם זה.

וכמו שאמרתם, הפתרון שלי היה להעיף את הSOFT SHADOWS, ולהוריד את הDETAIL של הSHADOWS לMEDIUM, כשכל השאר בMAX, והמשחק עובד לי בכלל לא רע, אומנם פחות מהר מאשר איך שהוא עבד לי עם 7800GT.

-ג'ו.

ממש לא ידוע לי על בעיה בכרטיסי ATI עם המשחק FEAR , אני זוכר שדווקא לנוידיה היו בעיות עם המשחק FC עד שיצא פאצ' מתקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקון טעות:

יש לי גם וגם, אבל במחשב הפרטי שלי שמתי את הX1900XTX, אני אוהב אותו הרבה יותר, האיכות תמונה גבוהה באלפי מונים, ורק במשחק הזה אני צריך קצת להתפשר על ההגדרות, COD\COD2 ו עובדים לי הרבה יותר יפה ומהר על הX1900XTX.

-ג'ו

לדעתי זה ממש ביזבוז

אבל עם יש כסף למה לא :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...