שמחות בF.E.A.R COMBAT - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמחות בF.E.A.R COMBAT

elad76

Recommended Posts

2GB היום זה ה-1GB של פעם.

עם 2GB אני יכול לומר לך ש-BF2 טוען מהר יותר, ואין תקיעות כאלה בתחילת השלב. כשבדקתי ראיתי שהוא תופס משהו כמו 1.2GB בזיכרון.

כשאתה עם 1GB, אל תשכח שאין לך 1GB פנוי למשחקים, אלא משהו כמו 600-700mb , תלוי כמה המערכת (חלונות) שלך צורכת.

ד"א אם אני לא טועה FEAR כבד יותר מBF2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חחח "תבטל הגדרות פיזקיליות,המעבד מתקשה"

משפט מפגר כלכך...כאילו כמה המשחק דורש מהמעבד...

רואים שאתה לא מכיר את המשחק מספיק, יש לו מנוע כבד מאוד! זה לא HL2...

אם ההגדרות הפיזיקליות שלך כולם על מקסימום ואתה מפעיל soft shadow, אז גם אם היה לך X6800 או FX זה לא היה עוזר לך! :kopfpatsch:

שפר את הגישה שלך אנשים רוצים לעזור ואתה סתם מתנשא, חבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה שנדע במאה אחוז אם זאת בעית זיכרון או לא, תעשה ככה.

תפעיל מחדש את המחשב, תשחק בFEAR חצי שעה וצא מהמשחק, תצלם תמונה של מנהל המשימות של בלשונית ה"ביצועים" ותעלה לכאן. נבדוק מה היתה הצריכה המקסימלית אצלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים למה אני מתעצבן!!

כי דיברתי על זה אם אנשים בפורום והם הסבירו לי שזה מספיק להיום...

המשחק כולה יצא בשנת 2005....

הדרישות המומלצות שלו הם 1GB אז מה הבעיה...

כל חודש מישהו אחר אומר לי לשדרג ולשדרג...

זה מרתיח אותי...

ספר לי קצת על המנוע שלו...הוציאו ספרים אל זה?לומדים את זה באוניברסיטה??

כולה משחק....הגרפיקה של PREY יותר יפה נשבע לך!!נראה לי הם סתם מכבידים תמשחק כי הם עושים הסכמים אם חברות ככה שנקנה את הרכיבים שלהם...

תראה פעם אחת בPREY...איזה יפה!!אומנות...והוא רץ חלק!

ושנית כתבתי שהוא רץ חלק בלי SHADOWS בלי כלום מהצללים...גם לא רגילים..כתבי שזה מוריד לי 40FPS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש 7800GTX ו2G זיכרון

אבל שידרגתי ל2G רק ליפני מעט זמן ובזמן שהיה לי 1G המשחק עדיין עבד על הכל MAX ורזולוציה 1600X1200

אז הבעיה היא לא הזיכרון ולא הכרטיס מסך(מספיק חזק) אמרו פה שהיה לך אותם בעיות בעוד משחקים

זה גם קורה לך במשחקים מאוד חדשים כמו COH?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולה משחק....הגרפיקה של PREY יותר יפה נשבע לך!!נראה לי הם סתם מכבידים תמשחק כי הם עושים הסכמים אם חברות ככה שנקנה את הרכיבים שלהם...

תראה פעם אחת בPREY...איזה יפה!!אומנות...והוא רץ חלק!

לא מסכים איתך בעניין הזה, PREY בכלל משתמש במנוע של דום 3 ואין שם בכלל אפקטים פיזיקליים כמו ב-FEAR.

ב-FEAR יש שיידרים חדשים מורכבים וגם אפקטים פיזיקליים מהטובים שיש היום. תראה בעצמך השיידר של האש ב-FEAR הוא פשוט מדהים! הוא נראה אמיתי לחלוטין, ולא מולבש כמו טלאי במודלים התלת-מימדי.

אם כבר להשוות אז את המנוע source של HL2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיון אחרון.

FEAR אומנם לא תופס 1GB מהזכירון, אך עדיין ממלא את רובו כיוון שמלבד המשחק, המערכת מאחסנת בזכרון עוד דברים. לי לדוגמא, בעת הרצת המשחק בהגדרות הגבוהות ביותר נדרש 1.1-1.2 ג'יגה של זכרון ולכן זה יוצר האטה מסויימת כיוון שהמערכת משתמשת בדיסק הקשיח כדי לשמור את המידע הזמני(שאיטי בהרבה מאד מה-RAM).

עכשיו, לגביי ההגדרות;

בהגדרות ה-Computer קבע הכל על מקסימום.

תחת הגדרות כ. המסך, ב-Effects, קבע הכל על מקסימום. ב-Graphics, שנה את הרזולוציה לגודל הרצוי ואת שאר ההדרות לפי התמונה. דגש על ה-Medium ב-Texture Resolution.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון לדרישות מומלצות אז זה כתוב בקובץ README שמגיע עם כל משחק

העניין הוא שלא תמיד זה נכון במאה אחוז, ולא תמיד הדרישות המומלצות מתייחסות למצבים הקיצוניים ביותר כמו 1600*1200. אל תשכח שיש גם רזולוציות גבוהות יותר ככה שדרישות מומלצות כשמן כן הן, מומלצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי בהגדרות שהבאת לי וזה לא עבד טוב..

אין הSHDOWS במשחק הזה מורידים לי 30-40FPS...

תראה!הבהגדרות שהבאת לי נכנסתי למקום מסויםוהFPS שלי היה על 30...

כשהורדתי את הSHADOWS ושמתי על MAX הכל המשחק רץ על 70 ו80...ממש חלק..אפילו על המינומם שהיה הכי הכי 45

אם ההגדרות שהבאת לי זה צנח לפעמים ל20 ככהה..

מה מיוחד כל כך בSHADOWS ה*** שלהם??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...