מחשב חדש שבוע!עושה בעיות בכניסה למשחקים ועוד דברים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש שבוע!עושה בעיות בכניסה למשחקים ועוד דברים

tamirushb

Recommended Posts

יש לי מחשב חדש וטוב והמחשב עובד מהר הכל סבבה רק בעיה אחת כשאני נכנס למשחקים , למשל לדמו של פיפא 07 אחרי כמה דקות המשחק נתקע ויוצא לווינדווס עם הבשאיה של ה"שלח \אל תשלח" , וזה לא מחשב מסכן - קונרו e6300 והכרטיס מסך 7600gt 256 mb ככה שזה אמור לאכול את הדברים האלה

או שאני נכנס לדום 3 וכעבור כמה דקות המחשב נתקע ועושה ריסט או שיוצא לווינדווס כשהצבעים והסיביות משתנים פתאום להגדרות נמוכות

המחשב היה אצל הטכנאי שאמר שהחשב בסדר גמור ושאצלו אף אחד מהדברים הנ"ל לא אירעו ... אני לא יודע מה לעשות כי אנימתבאס שהשקעתי 5 אלף שקל(ללא מסך) במחשב שלא נותן לי בינתיים את התמורה המתאימה.

הדרייברים המותקנים אצלי הם העודכנים ביותר

אז מה יכול להיות מקור הבעיה? הכרטיס ,המעבד הלוח מה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מוזר,גם אני השקעתי 5 אלף שקל במחשב ללא מסך,וגם לי היה את אותן בעיות עם אותו כרטיס :P

של איזו חברה הכרטיס (לא ATI\NVIDIA,אלא ,GAINWARD...)?המחשב עושה ריסטרט רק במשחקים?הוא לא ''נתקע'' לך (freeze) מתישהוא?

תראה,אם התקנת את הדרייברים מדיסק ההתקנה, כדאי להוריד אותם מהאתר של . הייתה לי את אותה בעיה שהתקנתי מתוך הדיסק, והטכנאי אמר שהוא פשוט עדכן מהאתר וזה היה טוב.

ה"שלח \אל תשלח" נראה לי ממש כמו בעית .

המקרה הכי גרוע זה שהזכרון דפוק. אבל אם הוא לא עושה ריסטרט בדסקטופ אז אולי זה לא קשור.

כמה זיכרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מחשב חדש וטוב והמחשב עובד מהר הכל סבבה רק בעיה אחת כשאני נכנס למשחקים , למשל לדמו של פיפא 07 אחרי כמה דקות המשחק נתקע ויוצא לווינדווס עם הבשאיה של ה"שלח \אל תשלח" , וזה לא מחשב מסכן - קונרו e6300 והכרטיס מסך 7600gt 256 mb ככה שזה אמור לאכול את הדברים האלה

או שאני נכנס לדום 3 וכעבור כמה דקות המחשב נתקע ועושה ריסט או שיוצא לווינדווס כשהצבעים והסיביות משתנים פתאום להגדרות נמוכות

המחשב היה אצל הטכנאי שאמר שהחשב בסדר גמור ושאצלו אף אחד מהדברים הנ"ל לא אירעו ... אני לא יודע מה לעשות כי אנימתבאס שהשקעתי 5 אלף שקל(ללא מסך) במחשב שלא נותן לי בינתיים את התמורה המתאימה.

הדרייברים המותקנים אצלי הם העודכנים ביותר

אז מה יכול להיות מקור הבעיה? הכרטיס ,המעבד הלוח מה??

איזה ספק יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הדרייברים במחשב מעודכנים ככה שאת לא הבעיה..

אז אתם אומרים שזה יכול להיות הספק שאחראי לזה - ATX V12 500 WAT זה אומר שהוא ג'נרי.. טוב...

אבל לי זה היה נראה כאילו הבעיה היא מהכרטיס מסך בגלל שהמחשב עובד טוב עד שאני נכנס למשהו שקשור לכרטיס - משחקים כל מיני קליפים סרטונים באינטרנט...

זה לא יכול להיות הכרטיס? כששהוא כל הזמן יוצא לי ממשחקים ונתקע לי אז חשבתי שזה קשור לכרטיס

אבל כשזה עושה לי רסטרטים אז מה שאתם אומרים על הספק נשמע הגיוני

מה לעשות??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק עם זה הספק לחבר שלי יש E64+79GT וספק חצי ג'נרי ועובד לו טוב (למרות שבהתחלה לא עבד לו טוב אבל גילתי לו שהבעיה אצלו שכל פעם שהוא מתקין משחק הוא צריך להתקין את הדרייברים מחדש )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק ג'נרי זה תעלומה.

אחד מכל X עובד ''טוב''. וגם אז הוא יכול להתקלקל כל יום. אז אולי חבר שלך נחת על ספק בסדר.

בכל מקרה,עדיף להשקיע 300 שקל בספק מאשר שהמחשב ילך ב5000 שקל.

76GT ממש לא דורש ספק חזק,איזה HEC 300 יספיק לפי דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על הספק תקנה משהו טוב של FSP 350 עולה בסביבות 300 שח או לך על ספקים של

ENERMAX שמתחילים ב 400 לפחות אבל הם מצויינים .תבדוק www.*****.co.il

אן ב www.*****.co.il

***** גם אפשר .

יכול להיות בעיה של התחממות אבל לא נירא לי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי גם את אותה הבעיה רק עם ספק של LIBERTY וכ. מסך X1900XT 512MB זה יכולה להיות הבעיה? וגם מאותה חנות!!!! יכל להיות שהם מוחרים*** של מוצרים? כי גם הווינדוס אף ליפעמים בלי סיבה מסוימת

יש כאלה שאומרים שזה קורה עם כ. מסך טובים מדיי או שזה סתם שטויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...