האם יש צורך כיום בזיכרון 2 גיגה? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש צורך כיום בזיכרון 2 גיגה?

roeiw

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

2G יראו ביצועים גבוהים הרבה יותר בתוכנות עריכה מקצועיות (עריכת 2D , עריכת 3D ועריכת סאונד).

Windows + משחק חדיש יחסית כלשהו דורשים 2G של לעבודה תקינה.

ואני יכול עוד להמשיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2G יראו ביצועים גבוהים הרבה יותר בתוכנות עריכה מקצועיות (עריכת 2D , עריכת 3D ועריכת סאונד).

Windows + משחק חדיש יחסית כלשהו דורשים 2G של לעבודה תקינה.

ואני יכול עוד להמשיך.

1 גיגה בויסטה עדיין יפעל טוב מאוד לא?

המינימלי זה גיגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Windows Vista + משחק חדיש יחסית כלשהו דורשים 2G של זיכרון לעבודה תקינה

ובדיוק בגלל זה Vista כעת נמצאת בשלב Release Candidate 1 (שלמען האמת אנשים מביני דבר טוענים שהיא נמצאת בשלב בטא בלבד, וממש לא בשלב RC1, למרות שמיקרוסופט טוענת אחרת, אבל זה כמובן יכול להיות משיקולים כלכליים גרידא, כגון איבוד ערך מניה וכו').

רק לשם השוואה, מערכת ההפעלה של מחשבי הרבה יותר מפותחת מבחינה גראפית מאשר תהיה אי פעם, ולמרות זאת פועלת נהדר עם 512mb .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהנסיון שלי אני לא מאמין שהמצב ישתנה בreleases הבאים של ושפתאום היא תצטרך פחות זכרון.

מתכנתים באופן כללי ומייקרוסופט במיוחד לא נוטים להתאמץ כדי להכניס שיפורים שיאפשרו לתוכנה לרוץ על חומרה יותר חלשה הם פשוט מניחים שאתה תקנה חומרה יותר יקרה אם תצטרך. בדרך כלל מה שמתקנים בשלב כזה זה כל מיני באגים פונקציונלים או בעיות ביצועים קשות במיוחד.

זה שיש מערכות הפעלה יותר מפותחות שרצות על פחות זכרון זה לא אומר כלום. הויסטה לא צורך יותר זכרון בגלל שהוא יותר טוב אלא בגלל שככה פיתחו אותו.

אני מאמין שבעתיד הקרוב, במיוחד אחרי השקת , 2GB יהיו רצויים ביותר אם לא הכרחיים.

אבל זו כמובן שאלה של עלות/תועלת. חוץ מזה תמיד אפשר להוסיף אם צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף יותר אף פעם לא הזיק או יזיק ויכול להיות הכנה להמשך

דווקא יותר יכול להזיק

למשל 4GB לא נותן שום תוספת בביצועים יותר מה-2GB [כמובן לא לשרתים וכאלה.. אלא למשחקים כבדים ושימוש כבד אך ביתי]

וההפך הוא יכול לגרוע ביצועים בגלל שבשביל 4GB צריכים 4 סטיקים של 1GB ואז זה פועל ב 2T ->>> מוריד ביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שכשיחקתי BF2 ב WINXP בלי תוכנות פתוחות ברקע כלל הזיכרון שהמחשב צרך היה 1.2GB ז"א 200MB היו בשימוש מה Virtual Memory מה שפגע בביצועי המחשב.. זה ייצא בערך 1.4GB אם אתם מפעילים ברקע , איסיקיו, מסנג'ר, ותוכנה כגון אימיול..

לפי דעתי 2GB זה דווקא כן הכמות שמחשב למשחקים צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא יותר יכול להזיק

למשל 4GB לא נותן שום תוספת בביצועים יותר מה-2GB [כמובן לא לשרתים וכאלה.. אלא למשחקים כבדים ושימוש כבד אך ביתי]

וההפך הוא יכול לגרוע ביצועים בגלל שבשביל 4GB צריכים 4 סטיקים של 1GB ואז זה פועל ב 2T ->>> מוריד ביצועים

למה לא לשים שני סטיקים של 2GB? :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...