GSkil למיניהם - עמוד 7 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GSkil למיניהם

hen1235

Recommended Posts

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כי יש עניין של אחריות בין לאומית ואם לא מכבדים אותה בישראל למשל אז היא לא ממש בין לאומית

למרות שלפי האחריות כל נציגות בכל מקום בעולם אמורה לכבד אותה ורק בישראל הינציגות מתחמקת בגלל כל מיני הגדרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור זה סיבוך רציני להזמין מחו"ל במיוחד שלא מדובר בהפרש מחירים גדול כל כך לזיכרונות.

ב-newegg ה-G.Skill Hz בקיט של -800 2X1G עולים 269$ כפול שער הדולר 4.328 יוצא לי 1164 ש"ח.

מכס עוד 180 ש"ח ומשלוח לארץ גם יהיה עסק לא זול.

בקיצור אני יוצא עם חיסכון של 300-400 שקל וסכנת אחריות רצינית מאוד.

אולי יש אתר שמוכר את ה-HZ ביותר זול וגם עושה משלוחים לארץ?

כמו כן, יש אתר שמבטיח אחריות בינלאומית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי אתמול עם נציג של והבנתי מהם מספר דברים.

אין להם משלוחים לישראל, ולכן במידה ואני קונה מהם מוצר אני לא יכול להחזיר להם אותו כדי לממש אחריות, כי הם לא ישלחו לישראל אחרי שיתקנו או יחליפו.

למי שיש קרובים בארה"ב הנושא יהיה משתלם מאוד, כי ניתן לעשות הכל דרכם.

עוד דבר מבאס היא האחריות העלובה שהם מציעים. חודש אחד הם נותנים החלפה לאותו מוצר ועוד שנה אחריות רגילה.

מישהו מכיר אתר מכירות שעושה משלוחים לארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתר MUSTOP עושה משלוחים לארץ. הם נותנים לך כתובת בארה"ב למשלוח החבילה ומביאים את החבילה לארץ. השירות הוא $12 ועוד $5 דולר לכל חצי ק"ג. בארץ הם מטפלים במכס ובמע"מ (מעל $50) ושולחים לבית הלקוח ב-UPS.

סקירה עליהם ומספר חברות נוספות בכתבה של YNET

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3068821,00.html

הבעיה שבמקרה זה הם לא יעזרו לך. NEWEGG לא רק שלא שולחים לארץ אלא גם לא מקבלים כרטיסי אשראי שלא הונפקו בארה"ב, ולכן לא ניתן לקנות אצלם. אני לא בטוח שאצלם אבל יש לפחות חנות אחת שנתקלתי שמצהירה שהיא בודקת את ה-IP של הלקוח ולא נותנת לקנות אם אינו מארה"ב. אתה יכול לחפש הרבה אבל רוב החנויות לא שולחות לארץ ויותר מזה. צריך להרשם בכדי לקנות ולא ניתן ללקוח מחוץ לארה"ב להרשם. זו הסיבה שאני בדר"כ קונה ב- (גם בחנויות, לא רק במכרזים). שם ניתן למצוא יותר מוכרים שמוכנים לשלוח לארץ במחיר שפוי.

נזכרתי במשהו שיכול לעזור. כנס לאתר MUSTOP וחפש דרך האתר. יש שם קישורים לחנויות שונות שמוכנות לשלוח דרך MUSTOP ומכירות אותם. אני מניח שבמחיר של ן-ZipZoomFly לא תמצא אבל אולי תמצא שם משהו במחיר סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...