GSkil למיניהם - עמוד 6 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GSkil למיניהם

hen1235

Recommended Posts

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

dennis14 כמו שנאמר הזכרונות האלה לא יציבים.

לפעמים אתה מקבל צ'יפים שעושים מעל 900 ולפעמים תקבל באסים שיגיעו ל-800 ופחות.

בארבעת הביקורות הבאות הזיכרון לא מגיע לבאס 400:

http://www.rojakpot.com/showarticle.aspx?artno=296&pgno=5

http://www.anandtech.com/memory/showdoc.aspx?i=2729&p=11

http://www.bytesizedreviews.com/index.php?rev_id=303&cat_id=69

http://www.legitreviews.com/article/294/8/

עדיין יש תקווה שהזיכרון יגיע לתדרים גבוהים מ-800, מכיוון שבכל הביקורות הם עבדו על מתח 2.3V, בעוד הלוח שאני אקנה יכול לתת 2.4V ואולי זה ישפר את התדר של הזיכרון.

ליאור אני יודע שה-HZ מעולים, אבל אני לא צריך כל כך יוקרתי, סה"כ אני רוצה שיעשה באס 460 ככה ובשביל זה לא צריך HZ יקר.

לפי דעתי אני אבחר בין PK לבין XP2-5300.

המחיר לא משחק תפקיד (כולה 200 ש"ח), אז מי עדיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על זמני ענתיקה

OC זה כבר מזמן לא עממי, אם כי עדיין דרך זולה לחומרה חזקה

בכל מקרה יש עוד דרך!

שכן שלי הזמין PK וקיבל HZ (עוד כשה-HZ עלו 1600 שקל)

התכוונתי שזה כבר נהייה עממי , אבל התחיל כדרך מעולה לחומרה טובה במחיר משתלם , וכרגע OC זה בכלל טירוף מדבק ולא סתם "ספורט עממי"

יש לשכן שלך מזל ... מקווה שגם לכולנו ככה לקראת השנה החדשה אלוהים או מישהו יחליט לצ'פר אותנו וייתן לנו גם את זה וגם את במחיר נורמלי...

לעניין , לפי מה שאומרים פה , PK עושים את העבודה יופי , אז למה לקנות HZ בכלל? עושה רושם שזה סתם יותר יקר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]indeed[/ltr]

מזכיר לי את טיאלק מסטארגייט... ;D

טוב תודה לכם על העזרה בסוף סגרתי מעגל, התחלתי עם PK וסיימתי עם PK.

נ.ב.

מעניין אותי לדעת משהו.

בחנות שאני עובד בה יש זכרונות Value. יש לי אופציה לבחור מבין כל הזכרונות את הדגם שאני רוצה.

כלומר ממש לעבור זיכרון זיכרון ולראות עם איזה צ'יפ הוא מגיע.

יש סיכוי למצוא ב- Value צ'יפים טובים של Elpida או אולי D9?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]you need to remove the heat spreader for that, they won't allow you to do that. besides I doubt anybody will put D9's on a value memory. if you want you can buy the memory at ebay. I order yesterday Ballistix (Micron D9) for 330$ (after S&H, comes out as ~1650nis inc. VAT). that's after the jump in prices, a few weeks ago you could have gotten it for 250$.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש לדיון , אבל קודם כל שיפסיק להתלהב עליינו , זה מנוגד לחוקיי הפורום , שאם חברי צוות לא שומרים עלייהם אז מי כן?

אם האנגלית בהחלט אפשר להסתדר, אבל אם זה לא ממש...

לדיון , בתכלס , עדיף שבבי HZ על PK , השאלה היא אם זה שווה 400 שקל נוספים (בנועה , יש חנויות אבל יותר זולות סביר להניח) , השאלה היא אם גם שבבי PK בסדר לOC , או לא

כמו בסטפינג של מעבדים , גם על שבבים טובים ושבבים קצת פחות זה עניין של מזל להיתקל , ואין מה לעשות ככה זה ... לדעתי אפשר לעשות OC טוב אם PK , לוח טוב וC2 שמעבדים מצויינים לאוברקלוק (2.1 ל3.7 ואך ורק על קרור אוויר !!! קישור : http://hwzone.co.il/ocdb/index.php?action=viewinfo&project_id=806 ) אבל כמובן , אפשר להגיע ליותר עם HZ אבל זה כבר עניין של למי יש כסף ולמי אין (בכלל התחיל לצבור פופולריות לא כספורט לאנשי מחשבים אלה כדרך לעשות מחשב חזק מאוד בלי להוציא עליו יותר מדיי)

גם אם תהיה מוכן לשלם את ההפרש ולספוג את העלייה של המחירי זיכרונות לא נראה לי שכרגע תמצא בארץ HZ לפחות לא בסטיקים של גיגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]you need to remove the heat spreader for that, they won't allow you to do that. besides I doubt anybody will put D9's on a value memory. if you want you can buy the memory at ebay. I order yesterday Ballistix (Micron D9) for 330$ (after S&H, comes out as ~1650nis inc. VAT). that's after the jump in prices, a few weeks ago you could have gotten it for 250$.[/ltr]

Corasir Value לא מגיעים עם Heat Spreader.

הזמנה מחו"ל - איך הולך העסק של האחריות?

במידה והזיכרון תקול יש אפשרות לשלוח אותו ליצרן או לחנות ממנה הוא נקנה ברשת כדי להשתמש באחריות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לקרוא טוב את תנאי האחריות ומצב של DOA (Dead on Arrival) אם קונים בחנות ב-eBay. בכל מכירה זה בדר"כ מפורט ולרוב אין בעיה לשלוח להם חזרה במקרה תקלה (חוץ מנושא מחיר המשלוח). מפרטי הסיכון גדול יותר אבל גם הסיכוי למצוא במחיר טוב. אני קניתי Ballstix 2x512M -800 ב-$87 כולל משלוח אבל ללא אחריות. מצד שני קניתי מפרטי switch שלא הגיע כנראה בגלל המלחמה ואחרי חודשיים קיבלתי החזר של הכסף.

הבעיה העיקרית עם היא דוקא למצוא משהו שמוכן לשלוח לארץ. רוב האמריקאים לא מוכנים לשלוח או משלוח במחירים חסרי שחר ($90 משלוח ב-UPS לכרטיס של $100). בדר"כ בריטים, הונג קונג ואחרים מוכנים לשלוח במחיר סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]well if it's a company that has an official importer in israel then they are technically suppose to help you, but this is israel so you'll probably have to email the company and complain about the importer, before anybody will even talk to you.[/ltr]

יבואן/מפיץ בלעדי או לא, לא יספק אחריות ו/או שירות על מוצר שהוא לא יבא/הפיץ.

במידה ויש נציגים/משווקים רשמיים יש סיכוי מסוים לקבל תמיכה ו/או ישום אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עניתם לי על רוב השאלה.

לא ממש אכפת לי איפה תהיה האחריות העיקר שתהיה אחריות.

נגיד אני שולח מישהו לקנות לי זיכרון ב- (לאחר מכן הוא ישלח לי לארץ) והזיכרון מתקלקל.

האם אני יכול לשלוח את הזיכרון ל- לתיקון או החלפה (אחריות)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...