נושא הדיון הוחלף ל cx300 בנוגע לטרבל צורם ובאסים - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נושא הדיון הוחלף ל cx300 בנוגע לטרבל צורם ובאסים

Phantasm

Recommended Posts

יש לי את האוזניות..ומנסיון עם טראנס/שחורה/רוק ישראלי..וכו הוא ישמע את זה מספיק טוב בשביל להצטרף אילך.... ;D

אבל עדיין זה לא הכי מפריע בעולם (לדעתי) וכול עוד אתה נהנה מהמוסיקה אז למה לא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרי רוב האנשים שנוסעים באוטובוסים הם עם או זקנים שלא שומעים... :kopfpatsch:

לדעתי אם השימוש העיקרי שלך הוא באוטובוסים או ברחוב, ואתה שומע רועשת, עדיף שתשתמש באוזניות In-ear כמו הCX300.

רק צריך להיזהר מכיוון שאם תשמע בווליום חזק מדי עם כאלו זה יכול לפגוע בך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הן מאוד פתוחות , כלומר אם אתה שומע בווליום יחסית חזק זה שאיתך יכול להצטרף אליך כמו שנאמר פה ...

וזה יכול להיות די מעצבן למי שיושב לידך .... ככה שאם אתה חושש מזה , אל תלך על האוזניות האלו .

( וגם אל תשקול את הpx200 , אמנם הם סגורות ( אמורות לאטום את הסאונד ) , אבל הן עושות עבודה לקויה ולמרות שהן עולות יותר מהPx100

איכות הסאונד בהן אינה משתווה להן ) .

אולי כדאי לך באמת ללכת על In-Ear בסגנון סנהייזר Mx 400 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני אלך כנראה על CX300 בגלל שהבנתי שה PX100 ממש לא מתאימות לשימושים שלי לאוזניות ועכשיו חיפשתי פה בפורום וראיתי הרבה תגובות טובות על ה CX

אני רק מקווה שיהיה להם באסים טובים ובלי טרבל גבוהה מדי כמו שיש הרבה באוזניות קטנות כאלו ( אף פעם לא יצא לי להשתמש באוזניות כפתור ו IEM איכותיותאו בכלל באוזניות איכותיות ממש ) אז הציפיות שלי מהן גבוהות עד עכשיו הייתי שנתיים עם נגן ג'נרי מסריח ו גדולות כאלו שניתן להשיג בכל חור ב 80 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MX400 הם כפתור, בוליום גבוהה גם איתם אתה תחלוק עם אנשים אחרים את המוסיקה שלך.

אתה תחלוק ,אבל לא ברמה שהם יוכלו להתחיל לזמר איתך את השיר ....

לדעתי אפשר לחיות עם עם הMx400 לעומת הPx 100 שהם די נסבלות באופן הזה ( לאחי יש אותם , הוא יכול להטריף אותי עם הסאבלימנל שלו ... )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תחלוק ,אבל לא ברמה שהם יוכלו להתחיל לזמר איתך את השיר ....

לדעתי אפשר לחיות עם עם הMx400 לעומת הPx 100 שהם די נסבלות באופן הזה ( לאחי יש אותם , הוא יכול להטריף אותי עם הסאבלימנל שלו ... )

ולמה לא ללכת על ה-EP630 ולא לחלוק כלום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די ביססתי את זה על ניסיון (יש לי את הMx 400 כבר מעל לשנתיים ) ואת הPx100 יש לאחי הקטן קצת יותר משנה .

אבל אם אתם כ"כ נחושים בדעתכם ואתם די בטוחים בדעתכם , אז שפותח הדיון ילך בעקבות עצתכם ... אבל אני עדיין לא שוכנעתי , זכותי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בס"ד

אם אתה מחפש באס גבוה ופחות טרבל אז PX 200 יתאימו לך , ובנוסף אף אחד בחוץ כמעט ולא ישמע אותך!!

יש לי אותם את הדגם של POWER FULL BASS והם טובות מאוד......

אני לא יודע איך הם ביחס ל PX 100 אבל הסאונד שלהם טוב מאוד.

שי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך מה cx-300 סתם איכסה :silly:,טרבל צורמני בס מנופח ולא מתאימות להליכה בגלל רעשים מיקרופונים.

תנסה akg 26p או 81dj עדיפות בהרבה.

K81DJ אמורות להיות מצויינות (עוד לא יצא לי לשמוע)

הK26P נוראיות...

הייתי חושב גם לכיוון הPORTAPRO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...