בעייה בצורב של LG gsa-4120b - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה בצורב של LG gsa-4120b

chenke

Recommended Posts

אני בא לצרוב בצורב דיסק DVD בתוכנת נרו גרסה 7.0.0.0, וכאשר אני לוחץ על burn, הוא רושם שהוא ממתין לצורב וככך נשאר. לא נותן לבחור מהירות צריבה או לצרוב. להלן צילום מסך של מסך הצריבה:

http://rotter.name/User_files/nor/450af2d11a871c5b.jpg

יש לציין שעד הזמן האחרון הוא עבד כשורה.ניסיתי להפעיל מחדש את המחשב, אבל זה לא עזר. כמו כן, ניסיתי לצרוב בדיסק רב פעמי והוא הצליח לצרוב. מדיות שהוא צרב בעבר הוא מצליח לקרוא.

למשהוא יש רעיון מה אני יכול לעשות?

תודה מראש,

חן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה כזאת יכולה לנבוע ממספר סיבות, בוא נתחיל מזה:

* ניסית להתקין מחדש את התוכנה?

* תנסה להתקין מחדש את הצורב, כלומר הסרה ממנהל ההתקנים והתקנה מחדש (עדיף עם דרייבר עדכני)

* תנסה לפני הצריבה לשנות את סוג המדיה איתה אתה צורב בהגדרות התוכנה, חבר שלי נתקל בבעיה שנפתרה בדרך זו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה ננסה, רק לא הבנתי את הדבר השלישי שרשמת: מה זאת אומרת לשנות את סוג המדיה בהגדרות התוכנה? איך עושים את זה עם נרו?

אני לא ממש יכול לומר לך, מכיוון שאישית אני עובד עם נרו 6, אבל אני יודע שיש בהגדרות בנרו אופציה שאתה בוחר בעצמך את המדיה (למשל DVD) שאתה מתכוון לצרוב איתה... תנסה למצוא את זה, זה לא יכול להיות מסובך כ"כ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן הסרתי את הצורב והתקנתי מחדש וכמו כן הסרתי את הנרו והתקנתי את הגרסה החדשה ביותר וזה לא עזר. שמתי לב שמדיות של דיסקים רגילים (CD-R), הוא כן מצליח לצרוב. ניסיתי גם לצרוב בתוכנת הצריבה של , אך היא מודיעה שאין דיסק בכונן.

מה עוד אפשר לנסות?

חן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Firmware חיפשתי ברשת והגרסה שמצאתי זהה למה שכבר מותקן לי על הצורב (למרות שזה לא היה מהאתר הרישמי של LG). בקשר לחברה אחרת של דיסקים, אני לא מאמין (עד עכשיו הדיסקים מחברה הנוכחית עבדו, אז למה עכשיו הם הפסיקו?), אבל ננסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...