הזמנתי שני X1950XTX תגידו איך מערך הקרוס פייר? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנתי שני X1950XTX תגידו איך מערך הקרוס פייר?

musari

Recommended Posts

• תגובות 150
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

[ U S A lR ][/\][ link=topic=204400.msg1791371#msg1791371 date=1158170321]

כן אני מכיר את זה אתה כבר מת להחליף תמחשב ומעצבן לחכות ההיתי יכול לסחוב עוד קצת עם המחשב הקיים הוא דיי טוב אבל כבר נמאס ממנו

פנטיום 4 3000

זיכרון2GB 533 DDR2

X800XT

AUDIGY2PLAT

ואין לי כח עוד להוסיף...

אתה מוזמן להביא לי את הגרוטאה שלך...

לי יש

pentium 4 2.0Ghz

256MB

Geforce4 420mx 64MB

ודי הרבה משחקים עובדים אצלי...

אם אתה סבור שהמחשב שכתבת שכל כך רצית להחליף הוא גרוטאה אני מוכן לקחת... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שהלוח תומך רשום על האריזה אחי היום הלכתי ליראות הכל הגיע חוץ מהמעבד והמאסטר של הכרטיס מסך רשום על האריזה של הלוח קרוס פייר עם סמל של ATI וגם רשום תומך 667/800אני מקבל גם שלט עם הלוח הזה מעניין למה הוא משמש? מחר יגיעו שאר החלקים אני מבין שאין בנצ'ים לכרטיסי מסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו לי מה הקטע שלכם?אז אולי לא יהיה לו את ה SHADER MODEL 4, אבל גם לרובכם לא יהיה-לעומת זאת, הוא יוכל להריץ את CRYSS בהגדרות הכי גבוהות ברזולוציה פסיכית עם כל הפילטרים האפשריים, אז READ THEM AND WEEP מה שנקרא..

מה עיניינכם בכלל כמה כסף בנאדם מוציא על הדברים שהוא אוהב, לקנות מכונית יותר טוב? או אולי טיול לחו"ל? כל אחד ומה שהוא אוהב, איזה קטנים אתם...

בכלל צריכים להגיד לו תודה שהוא מעלה את ממוצע ה- FPS פה של האנשים בפורום... :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש שטות,הכרטיסים האלה לא יוכלו לרנדר בDX10 ככה שהם לא שונים אפילו מGS7600 בודד,כשזה מגיע למשחקי הדור הבא.

אם כבר קנית,תהנה :/

אל תידאג חברי שיצא ה R600 יהיה לי גם אותו במערך CF שמרתי 10K בצד רק בשבילו אחרת ההיתי מחכה עם זה היה בא על חשבון הדור החדש...שיגיע לארץ ה HI END של הדור הבא אני מבטיח אני מהראשונים בפורום להביא בנצ'ים דרך אגב אני מזמן לא עקבתי מי מלך הביצועים היום ATI או ואיזה כרטיסים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עדיף כבר לקחת מעבד 6800 אקסטרים או להזמין מחו"ל

המחשב שלך לא יותר מבן שנה

מתי שעשית את השיפוץ בחדר באיזה מיליון שקל:D קנית חדש אז למה עוד פעם

חכה עוד כמה זמן או שאולי אפילו קנה את הכרטיס קול עכשיו ואז שיצא מה שאתה רוצה צתיקנה אותו

חוץ מזה שהמחשב שלך ה"ישן" לא רע כל כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...