שש שעות. - עמוד 7 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שש שעות.

FeedMe

Recommended Posts

שלום

מספר שאלות לקראת ההתקדמות בפרוייקט... עדכונים כשהמצלמה תחזור מתיקון שזה תאריך לא ידוע לצערי

1. בזמן הדבקה של לדים עם דבק חם שמעתי קול פיצוח מטריד מאחד הלדים... יש לנו לד מת?

מה יותר קל מלבדוק עם או לחבר את הלד ולראות אם הוא עובד?, לכל הלדים יש דף קרמי בתחתית שמגן עליהם מפני חום, יכול להיות שהוא עבד יכול להיות שלא

(יכול להיות שזה היה רעש של בועה שנוצרה בדבק החם והתפוצצה).

2. איך אפשר לגרום למקדח כוס לחדור לתוך הפרספקס? כל הנסיונות שלי עלו בתוהו (פרספקס עבה 1.0 ס"מ...)

סביר להניח שהשתמש במקח כוס לעץ נכון? שיניים של מקח עץ הם לא מספיק חדות וצפופות ולכן קשה להן לחדור בפלסטיק שהוא חומר עם צפיפות מאוד גבוה (בניגוד לעץ) אם כל הניסיונות שלך לא עבדו כמו שאתה אומר אז תצתרך לעשות זאת בעזרת מקדח כוס ברזל או לקדוח הרבה חורים עם מקדח ברזל ולהמשיך עם ג'גסו ולבסוף לשייף.

3. איפה אפשר להשיג בונדו והאם ניתן לצבוע אותו בצבע ספריי?

בונדו אפשר להשיג בכל מוסך פחחות לרכב\בחנויות לצבעים (עולה מ50-100 ש"ח), אפשר לצבוע בונדו, צריך לשייף אותו עד שהוא חלק חגמרי ומקבל מראה של פלסטיק ואז לרסס עליו פריימיר פלסטיק ולצבוע..

האם אפשרי לבנות ממנו מבנים גדולים יחסית כמו "עיגול" פינות האלומיניום של הכונס אוויר ליצירת כונס "עגול" כמו של רכב?

תודה מראש.. עדכונים אני מקווה בקרוב

אפשר לבנות איתו מבנים אבל זה לא דבר שעושים בדרך כלל, הבונדו הוא לא חומר חזק במיוחד והוא נוטה להיסדק כאשר יש ממנו מסה גדולה, זה מיועד למילוי בתבניות\סדקים\חריטות .. הוא צריך שיהיו לו "תומכים". בקשר לכונס אוויר, תמיד כדאי לשים חומר קשיח (אפשר עץ) שיפחית את השימוש בבונדו - בין המארז לכונס אוויר אתה שם מקל עץ עם זווית עגולה ועליו אתה שם את הבונדו.

(מספיק מכה קטנה על איזור שעשוי כולו מבונדו כדי ליצור סדק שיכול לפורר לך את כל העבודה.

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה על התשובות פרו

אני באמת אבדוק בהזדמנות הקרובה עם סוללה

לגבי הבונדו כנראה נרד מזה.. בינתיים לפחות (או שאני אשתמש בדבק שפכטל :lol:)

לגבי הפרספקס אני אקנה מקדח כוס לברזל.. אין ברירה

אהה, יוני, תודה רבה על ההצעה

אני אשאיל את המצלמה של דוד שלי כשהפרוייקט יהיה לקראת סיום, כשיהיה עדכון גדול באמת

ושחר

רשת מאוד תוכל לעזור לי

תשלח לי הודעה בפרטי עם פרטים

תודה לכולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידע כללי , כוס קידוח לברזל עולה 140-160 ש"ח.

אני מודע לזה היטב. אני אחפש דרכים לאלתור לפני שאני אקנה כוס.

עריכה

אולי כמו השיטה שאריק השתמש בה כדי ליצור מכסה פרספקס... נראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...