לסטודנטים פה - מתי חוזרים ללימודים? + ברבורים על עתודה - עמוד 12 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לסטודנטים פה - מתי חוזרים ללימודים? + ברבורים על עתודה

bezadon

Recommended Posts

• תגובות 487
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי נכשל אחד בתעודה, בספרות, 50, וזה שגיעה, וזה ציונים בין 40 ל 60 לכל השיכבה וזה נמצא בטיפול מול משרד החינוך...

כנראה שלא...

ומור - אני במקומך לא הייתי ממהר כל כך להצהיר שאתה מאס"ט... הרבה אנשים פחות מאוהבים את הארגון הזה אחרי הסו-קולד "מאבק" שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש מושג, השותף שלי בשנה שעברה למד פיסיקה... קריעת תחת בשנה א, ב, שנה ג' סבבה

בקשר למעונות זה אותו דבר כמו להשכיר דירה אחרי שקיבלת את המפתחות, תעשה מה שבראש שלך, אין שם גננות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה סתם מדבר?

לגבי פיסיקה - לפחות בטכניון, השנה הראשונה היא השנה הראשונה הסטנדרטית של כל הטכניון כמעט... שנה ב כבר נהיית פחות נעימה (אבל אולי יותר מעניינת...). שנה ג אין לי מושג.

לגבי מעונות - בעקרון אסור להלין עוד אדם בחדר שלך, ואתה גם חותם על זה בחוזה מעונות. מצד אחד, אם "תופסים" אותך, או שמישהו מחליט לספר למשרד מעונות, אז תאורטית אפשר להעלות אותך לוועדת משמעת שיכולה לתת לך עונשים שונים, מאזהרה ועד סילוק מהמעונות ומהטכניון... מצד שני, אם תביא מישהו לישון אצלך ללילה אחד אני מניח שלא יעשו עם זה יותר מדי בעיות, במיוחד אם (ובהנחה ש) לשותפים זה לא איכפת.

מצד שלישי, אנשים כבר עלו לועדת משמעת כי הם הכניסו מזרן חדש לחדר בלי אישור, אז לך תדע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בנות טאבו בטכניון!? :pissed:

לא ולא! אני נכנס לאגודת הסטודנטים ומשפיע שם לשינוי החוקים האלה!!!!!!!!!!!!!!

אגב, תודה על התשובות בהקשר לבנות מחיפה בחדר...

ואשמח לעוד תגובות על התואר הראשון והשני בפיסזיקה בטכניון! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה סתם מדבר?

לגבי פיסיקה - לפחות בטכניון, השנה הראשונה היא השנה הראשונה הסטנדרטית של כל הטכניון כמעט... שנה ב כבר נהיית פחות נעימה (אבל אולי יותר מעניינת...). שנה ג אין לי מושג.

לגבי מעונות - בעקרון אסור להלין עוד אדם בחדר שלך, ואתה גם חותם על זה בחוזה מעונות. מצד אחד, אם "תופסים" אותך, או שמישהו מחליט לספר למשרד מעונות, אז תאורטית אפשר להעלות אותך לוועדת משמעת שיכולה לתת לך עונשים שונים, מאזהרה ועד סילוק מהמעונות ומהטכניון... מצד שני, אם תביא מישהו לישון אצלך ללילה אחד אני מניח שלא יעשו עם זה יותר מדי בעיות, במיוחד אם (ובהנחה ש) לשותפים זה לא איכפת.

מצד שלישי, אנשים כבר עלו לועדת משמעת כי הם הכניסו מזרן חדש לחדר בלי אישור, אז לך תדע.

לא שמתי לב שמדובר על הטכניון, וחשבתי שמעונות בכל מקום זה אותו דבר.

אצלנו אין חוקים מפגרים כמו מזרן ולתת למישהו לישון אצלך, כל מה שמבקשים זה שתחזיר את הדירה איך שקיבלת אותה. לא יותר ולא פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנות זה טבו בטכניון :silly:

למה, יש הרבה בנות בכימיה... ואיזה כמה בתעו"נ...

אז מה אם תקעו את הפקולטות האלה רחוק, ככה שלא ממש רואים אותן...

זה לא אומר כלום...

:-X

מה בנות טאבו בטכניון!? :pissed:

לא ולא! אני נכנס לאגודת הסטודנטים ומשפיע שם לשינוי החוקים האלה!!!!!!!!!!!!!!

!go get'em tiger

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה, יש הרבה בנות בכימיה... ואיזה כמה בתעו"נ...

אז מה אם תקעו את הפקולטות האלה רחוק, ככה שלא ממש רואים אותן...

זה לא אומר כלום...

:-X

זה מסביר המון המון דברים

ואתה מבין על מה אני מדבר כן? טקסי חניכה וכו'?

לא התקבלתי לאוני' העברית, שזה לא הפסד ממש, מה גם שזה בעדיפות אחרונה אצלי

כן התקבלתי לסמי שמעון בב"ש (פעמי עתידים :( ) שזה המפלט שלי מקרבי

עדיין אין תשובות מהטכניון ומאוני' ת"א

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG - מה אתה בוכה? מעבדות של חומרים זה כיף!

קח חומר X. שים על שולחן. דפוק בו פטיש ותראה מה קורה. repeat. :smile1:

הלוואי...

זה יותר כמו- תכין דו"ח מכין, תתכונן למבחן כניסה, תחמם כמה דגמים לטמפ'\ זמן שונים, תעשה מבחן קושי, ואז תדפוק על זה עם פטיש :smile1:. אחרי זה תעשה דו"ח מסכם של משהו כמו 7 עד 70 עמודים.

ורק לרקורד, יצא לנו לדפוק עם פטיש רק במעבדה אחת, וזה היה רק להמחשה של ההבדל בחוזק של "גוף ירוק" ודגם מסונטר. בשאר המעבדות אנחנו בד"כ עושים מבחן מתיחה :P, או יוצקים איזה דגם אלומיניום, או עושים בדיקות NDT....

ואני לא מדבר (מתבכיין) על מעבדות חומרים אלקטרוניים, שזה מתנהל בעקרון בצורה כזו: תתכונן לבוחן כניסה שהשאלות ידועות מראש רק אתה לא מצליח להבין שום משפט שהמרצה (שיודע עברית כמו שאני יודע סינית) כתב, וכמובן שלומדים דברים אחרים ממה שהוא ציפה להם, אחרי זה בניסוי, שופכים חנקן נוזלי על משהו שנמצא בתוך איזה מכשיר מוזר שאמור להיות בתוכו איזה מל"מ, מודדים איזה ערכים במכשירים אחרים, מוסיפים עוד קצת חנקן נוזלי, מודדים שוב... ואחרי זה דו"ח סופי שהתוכן שלו משתנה כל פעם שמישהו מהקבוצה פוגש בטעות את המרצה....

אגב, מצתער שאני לא מגיב לשאר, זה כי אין לי זמן לקרוא את הכול.... בהזדמנות אחרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך שאני עד כדי כך מזוכיסט/ חולה נפש? (טוב, אולי חולה נפש כן, אבל אני לא מזוכיסט... אני יותר בקטע הסדיסטי :smile1:)

אני מעדיף להמשיך להתבכיין על המעבדות שלנו... שנגמרות עוד שנה :yelclap:

בערך חודשיים לפני החזרה לשרות :'( :'( :'(

ההבדל העקרוני בין חומרים לחשמל זה שאצלנו זה קל ומשעמם, ובחשמל זה קשה, משעמם ולא מעניין אף אחד... הבכי אצל כולם הוא על עומס העבודה והשעמום, ככה שזה לא משנה מה תלמד, תבכה על אותם דברים. פחות או יותר ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...