צריך מארז FULL TOWER במחיר של 300 עד 500 שקל ללא ספק - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך מארז FULL TOWER במחיר של 300 עד 500 שקל ללא ספק

Screw_Master

Recommended Posts

גם MIDI TOWER יוכל להכיל בנוחות את הBIG TYPHOON VX ? כי אם כן אין טעם לקנות כזה טאוויל , בכל מקרה , אני אשמח למארז עם מאווררים שקטים , כזה שמגיע איתם מהמפעל , שוב אותם פרמטרים כמו קודם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההתלהבות והסקורפיו ? סתם מארז ג'נרי.

הכי טוב לקנות מארז TOWER / FULL TOWER בלי חברה לא יקר ולעשות לו מוד מקיף כמו שאני עשיתי.

קיבלתי מארז TOWER תמורת זיכרון 256 מגה 266 מגה הרץ. (80 שקל היה שווה פחות או יותר,היה עדיף לי מארז)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טוב לקנות מארז TOWER / FULL TOWER בלי חברה לא יקר ולעשות לו מוד מקיף כמו שאני עשיתי.

קיבלתי מארז TOWER תמורת זיכרון 256 מגה 266 מגה הרץ. (80 שקל היה שווה פחות או יותר' date='היה עדיף לי מארז)

[/quote']

מצטער אבל אני לא מתעסק עם מודינג , מסובך מדיי ואני לא רוצה להרוס כלום (אבל אני כן עושה לכל מעבד שאני רואה , אז אתה לא יכול לקרוא לי נוב) , עדיין הסקורפיו נראה כמו בחירה טובה , יש אותו בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי מארז TOWER תמורת זיכרון 256 מגה 266 מגה הרץ. (80 שקל היה שווה פחות או יותר' date='היה עדיף לי מארז)

[/quote']

"סתם מארז ג'נרי"? תגיד, על סמך מה אתה אומר את זה?

זה מארז מעולה למחיר - אלומיניום, סירקולציה אדירה [עד 6 מאווררי 80 מ"מ], הוא גדול, פיצ'רים נחמדים כמו מגש נשלף.. תאמין לי שזה לוח מעולה לתקציב. אני מסכים בעניין שיש הרבה יותר איכותיים ממנו, אחרי הכל האיכות של ריידמקס ידועה בתור כזאת שהיא לא בטופ, והאורורה למשל לוקח אותו בלי להתאמץ, אבל לי יש את הסקורפיו ובסך הכל אני מרוצה.. 360 שקל בשביל מארז יפה [לטעמי.], מאלומיניום, עם סירקולציה טובה. עד סכום של 600 שקל לא תמצא מארז יותר טוב מיזה.. ועוד המחיר של ה 668 ירד פלאים, פעם הוא עלה 580 ש"ח. אגב יש לי את הגרסה הכסופה. אני ממליץ עליו בחום לבעלי תקציב עד 500-600 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"סתם מארז ג'נרי"? תגיד, על סמך מה אתה אומר את זה?

זה מארז מעולה למחיר - אלומיניום, סירקולציה אדירה [עד 6 מאווררי 80 מ"מ], הוא גדול, פיצ'רים נחמדים כמו מגש נשלף.. תאמין לי שזה לוח מעולה לתקציב. אני מסכים בעניין שיש הרבה יותר איכותיים ממנו, אחרי הכל האיכות של ריידמקס ידועה בתור כזאת שהיא לא בטופ, והאורורה למשל לוקח אותו בלי להתאמץ, אבל לי יש את הסקורפיו ובסך הכל אני מרוצה.. 360 שקל בשביל מארז יפה [לטעמי.], מאלומיניום, עם סירקולציה טובה. עד סכום של 600 שקל לא תמצא מארז יותר טוב מיזה.. ועוד המחיר של ה 668 ירד פלאים, פעם הוא עלה 580 ש"ח. אגב יש לי את הגרסה הכסופה. אני ממליץ עליו בחום לבעלי תקציב עד 500-600 שקל.

במילה אחת: Chieftec. מKSP.

אומנם לא אלומיניום, אבל החלק הזה לא חשוב לכולם.

ומאווררי 80ממ עוברים מהעולם, 92ממ זה המינימום הרצוי, עדיף 120ממ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במילה אחת: Chieftec. מKSP.

אומנם לא אלומיניום, אבל החלק הזה לא חשוב לכולם.

ומאווררי 80ממ עוברים מהעולם, 92ממ זה המינימום הרצוי, עדיף 120ממ.

הסקורפיו עדיף על הצ'יפטק

ונכון שכבר לא משתמשים ב 80 מ"מ אבל עדיין הסירקולציה של הסקורפיו מאוד טובה.. ועדיפה על זו של הצ'יפטק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה הרבה אנשים פה פוסלים את ה BRAVO/MESH בגלל העצוב שלו דבר דיי מעצבן.

איך אתה יכול לדעת שהריידמאקס יותר טוב ממנו אם לא ניסית אותו?וגם ה BRAVO/MESH הוא עם מאוורר אחד של 120MM ו 5 של 92MM 6 מאווררי 80MM לא יתנו תוצאה יותר טובה מ 5 של 92.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...