יהודונים ++; - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יהודונים ++;

Kurt

Recommended Posts

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הוא הסביר - הוא החשיב עצמו תמיד כיהודי, ובגיל 17 נודע לו שהוא לא יהודי. אז הוא הרגיש שהוא איבד את זה והוא רצה להחזיר את זה, את היהדות ואת השייכות לעם היהודי שהוא תמיד הניח שיש לו - אז הוא מתגייר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי רמת הקושי שבגיור:

המטרה היא דווקא להקשות את התהליך ולעשות כמה שיותר שהאדם לא ירצה להתגייר. הרבנים לפני ההטבלה אמורים לנג'ס לו ולומר לו כמה זה קשה להיות יהודי וכו' וכו'.מה שיוצא בסוף זה אדם שבטוח במאה אחוז שהוא רוצה לעשות זאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ אוי נו באמת אל תדבר שטויות

לפי דעתי מי שיהודי צריך לחיות כיהודי ומי שלא יהודי צריך למצוא לו פתרון( למשל במקרה של חתונה שאחד מבני הזוג יהודי והשני לא אפשר לדרוש ממנו\ה להתגייר)

ולא ישר בכח לכפות עליו יהדות

ואיך לדרוש מהבן זוג שאיננו יהודי גיור זה לא לכפות עליו יהדות? מעניין מאד. ::)

בדיוק כמו המוסלמים שרוצים שכולם יתאסלמו או ימותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

menorah.gif

אין שום חפץ/אובייקט/כמות כסף שתתן לי את אותה ההרגשה שיש לי עכשיו. (ואני אדם די חומרי :))

עברתי, ואני מרגיש שהחזרתי עטרה ליושנה; מסתבר שאחד הדיינים שם גר 5 דקות ממני והוא הזמין אותי לסעודת שבת ;).

עכשיו רק נשאר טבילה במקווה (שבוע הבא) והטפת דם (המדריך שלי אמר שהוא עשה את זה כבר לכמה אנשים וזה לא נראה לו כואב :lol:)

ואז גם אני אוכל להוסיף 'אנטישמי' לאוצר המילים היום יומי :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך לדרוש מהבן זוג שאיננו יהודי גיור זה לא לכפות עליו יהדות? מעניין מאד. ::)

בדיוק כמו המוסלמים שרוצים שכולם יתאסלמו או ימותו.

זה לא נושא הדיון אבל בקצרה כתבתי לא לכפות ישר יהדות במקרה של חיתון כן צריך לכפות יהדות או לא להתחתן(למשל אפשר לעשות הסכם ממון או משהוא בסגנון)

והיהודים הם לא כמו המוסלמים המטרה של היהדות זה לא לגייר את כולם להפך הם רוצים לגייר כמה שפחות ורק כשחייבים(בגלל זה הגיור כל כך קשה)

ומזל טוב אח שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל טוב!

הבנתי שגם ההורים שלך ניגשו למבחן יחד איתך, איך הלך להם?

מן הסתם שהם עברו גם(ביחד עם אחותי הקטנה), לא היו שמים גוים בבית של יהודי ולהפך :)

בגלל זה גם נלחצתי קצת כי זה או שכולנו עוברים או שאף אחד, ז"א שהייתי יכול לא לעבור בגלל החוסר ידע של אבא (שלא היה מספיק מוכן)

אדוני שלא לציטוט, אמנם הגיור קשה אבל הוא גם אחת מתרי"ג מצוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...