יהודונים ++; - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יהודונים ++;

Kurt

Recommended Posts

מן הסתם שהם עברו גם(ביחד עם אחותי הקטנה), לא היו שמים גוים בבית של יהודי ולהפך :)

בגלל זה גם נלחצתי קצת כי זה או שכולנו עוברים או שאף אחד, ז"א שהייתי יכול לא לעבור בגלל החוסר ידע של אבא (שלא היה מספיק מוכן)

אדוני שלא לציטוט, אמנם הגיור קשה אבל הוא גם אחת מתרי"ג מצוות.

מה פתאום גיור הוא לא מתרי"ג המצוות אין בשום מקום בתורה ציווי לגיור איזכור לראשונה של תהליך גיור מוזכר בכתובים במגילת רות וגם שם זה ממש לא מומלץ

היהדות זה דת סגורה כמו הדרוזים היא לא מחפשת להתפשת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ברמה העקרונית המצוות (להוציא את 7 מצוות בני נוח) ניתנו ליהודים

לכן זה עדיין משאיר את הדת "סגורה"

אבל את המצווה הנוספת הזו קצת מיותרת (שהרי מי שכבר יהודי לא צריך לעבור גיור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נושא הדיון אבל בקצרה כתבתי לא לכפות ישר יהדות במקרה של חיתון כן צריך לכפות יהדות או לא להתחתן(למשל אפשר לעשות הסכם ממון או משהוא בסגנון)

והיהודים הם לא כמו המוסלמים המטרה של היהדות זה לא לגייר את כולם להפך הם רוצים לגייר כמה שפחות ורק כשחייבים(בגלל זה הגיור כל כך קשה)

ומזל טוב אח שלי

אתה קולט שאתה נשמע נאצי לחלוטין?

נ.ב. כן אני עצבני מאוד רק לפני שלושה שבועות הייתי חייב לטוס לחו"ל בשביל להתחתן למרות שנולדתי פה אני משלם מיסים ושירתתי את המדינה, כמעט נהרגתי בשביל המדינה הזאת אבל קבוצה של אנשים שלא עשתה את כל זה מונעת ממני את מה שאני מחשיב בתור זכות בסיסית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב. כן אני עצבני מאוד רק לפני שלושה שבועות הייתי חייב לטוס לחו"ל בשביל להתחתן למרות שנולדתי פה אני משלם מיסים ושירתתי את המדינה, כמעט נהרגתי בשביל זה אבל קבוצה של אנשים שלא עשתה את כל זה מונעת ממני את מה שאני מחשיב בתור זכות בסיסית

מה קרה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב. כן אני עצבני מאוד רק לפני שלושה שבועות הייתי חייב לטוס לחו"ל בשביל להתחתן למרות שנולדתי פה אני משלם מיסים ושירתתי את המדינה, כמעט נהרגתי בשביל המדינה הזאת אבל קבוצה של אנשים שלא עשתה את כל זה מונעת ממני את מה שאני מחשיב בתור זכות בסיסית

אתה יהודי?

אם לא אז היתה יכול להתגיר במקום לנסוע לחו"ל אם כן אז יכולתה או להתחתן עם יהודיה או לגייר תחברה הגויה(אם היא גויה) שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה בדיוק המדינה שלי מכריחה אותי לעבור תהליך דתי שאני לא מאמין בו בשביל זכות כזאת בסיסית?

אין לי בעייה עם גיור רפורמי קונסרבטיבי או כל דבר שהוא לא אורתודוקסי שזה דבר שאני לא מאמין בו

נ.ב. הקטע המצחיק זה שאשתי היא ממוצא הרבה פחות יהודי ממני אבל היא כן נחשבת יהודיה ע"פ ההלכה אז זה אומר שהילדים שלי יהיו פחות יהודים ממני אבל לפי הדוסים הם כן יהיו יהודים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה בדיוק המדינה שלי מכריחה אותי לעבור תהליך דתי שאני לא מאמין בו בשביל זכות כזאת בסיסית?

אין לי בעייה עם גיור רפורמי קונסרבטיבי או כל דבר שהוא לא אורתודוקסי שזה דבר שאני לא מאמין בו

נ.ב. הקטע המצחיק זה שאשתי היא ממוצא הרבה פחות יהודי ממני אבל היא כן נחשבת יהודיה ע"פ ההלכה אז זה אומר שהילדים שלי יהיו פחות יהודים ממני אבל לפי הדוסים הם כן יהיו יהודים

המדינה לא מכריחה אותך עובדה שהתחתנת

לא רק לפי הדוסים אלא גם לפי ההלכה והחוק במדינת ישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...