יהודונים ++; - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יהודונים ++;

Kurt

Recommended Posts

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לדעתי זה עצוב שאתה מייחס כזאת חשיבות ליהדות או לדת בכלל, מה, הרגשת שאתה לא מספיק טוב כמו שאתה? בגלל שרוב התושבים

במדינה שאתה גר בה שייכים לדת מסויימת, ואתה לא? מה אתה סוג ב'? זה עצוב שהתנתקת מההורים שלך בגלל כזה דבר, ההורים שלך לא פחות טובים מכל אחד אחר במדינה הזאת!

אני חושב שזה מעיד על אישיות חלשה, אני אישית תופס יותר מאנשים בגישה של kawaii מאשר מאנשים כמוך, בלי להעליב ...אבל בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל לרוב יש שורשים.

אני חושב שלאורך ההיסטוריה רוב האנשים התשייכו לאיזושהיא דת או הצטרפו, מחוסרי דת אני חושב זה דבר די נדיר (אבל אני בעד! לדעתי עולם בלי דתות זה עולם הרבה יותר אינטליגנטי ופחות אלים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהתפיסה קשורה יותר לשייכות,

לא ל"אתה מאמין באלוהי ודת משה".

אגב, לא ניתן לדעת איך היה העולם ללא דתות.

יכול להיות שזה מה שהרס את המין האנושי, ומצד שני יכול להיות שזה מה שהחזיק אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כל אחד והדעה שלו, המצפון שלי פשוט מחייב אותי לעשות את זה, כמישהו שמרגיש יהודי במדינת היהודים.

וההורים מתגיירים איתי גם :)

כרגע אני נוצרי, היהודים היחידים במשפחה הם הסבים משני הצדדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שייכות? אני אישית מאמין שלא ממש לא קשור לדת. אני חושב שבן אדם צריך להרגיש "ישראלי" מאשר "יהודי". אני מאוד קשור למדינה,אבל אין מצב שאני מתגייר., ולדעתי כל עוד בן אדם מרגיש שייך למדינה שלו, לא אמור להיות אכפת לו אם הוא יהודי,נוצרי,מוסלמי, או מאמין בLittle Green Men.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שייכות? אני אישית מאמין שלא ממש לא קשור לדת. אני חושב שבן אדם צריך להרגיש "ישראלי" מאשר "יהודי". אני מאוד קשור למדינה,אבל אין מצב שאני מתגייר., ולדעתי כל עוד בן אדם מרגיש שייך למדינה שלו, לא אמור להיות אכפת לו אם הוא יהודי,נוצרי,מוסלמי, או מאמין בLittle Green Men.

בדיוק, כך גם אני.

למשל השחורים בצרפת, הם צרפתים לכל דבר בין אם הם מוסלמים או נוצרים או יהודים למיניהם.

רוסיה - אזרחים נוצרים, מוסלמים ויהודים.

ישראל - תתגייר או שתקבל א'5 י'מניאק (מצטער על הבוטות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יכולתי לנסח את זה יותר טוב :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דתות לא מחזיקות את המין האנושי, הן גורם לליכוד בין קבוצות קטנות של בני אדם, הגורמות לאותן קבוצות לטבוח זו בזו על בסיס דתי.

המין האנושי היה "שורד" בלי דת. הוא לא היה שורד בלי מים, , הגנה וכו', דת לא חלק מזה. דת זה פסיכולוגי לגמרי.

ו- kawaii, אז הוא מתגייר כי הוא רוצה להרגיש תחושת שייכות גם לעם היהודי, לאחר שהוא הורגל מגיל צעיר עד לגיל 17 שהוא אכן שייך אליהם. אפשר גם להסתפק בתחושת שייכות על בסיס מקום לידה ולפיכך גם לאומיות - זה גם מספיק, ולא דורש אמונה ב-Little Green Men (מה שטוב בה). הקטאלונים והבאסקים למשל מחזיקים מזה הרבה יותר מאשר מהדת שלהם, וזה עדיף כי זה לא דורש מהם אמונות הזויות כאמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה יש לכם נגדו???

זה שכמה מהמשתמשים פה (ובכלל אנשים) לא מערכים אתזה שהם יהודים זאת בעיה שלהם!!!

Kurt - בהצלחה בהמשך! כל הכבוד לך שלקחת החלטה ועשיתה אותה!!! ישר כחו :xyxthumbs::yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דתות לא מחזיקות את המין האנושי, הן גורם לליכוד בין קבוצות קטנות של בני אדם, הגורמות לאותן קבוצות לטבוח זו בזו על בסיס דתי.

המין האנושי היה "שורד" בלי דת. הוא לא היה שורד בלי מים, , הגנה וכו', דת לא חלק מזה. דת זה פסיכולוגי לגמרי.

ו- kawaii, אז הוא מתגייר כי הוא רוצה להרגיש תחושת שייכות גם לעם היהודי, לאחר שהוא הורגל מגיל צעיר עד לגיל 17 שהוא אכן שייך אליהם. אפשר גם להסתפק בתחושת שייכות על בסיס מקום לידה ולפיכך גם לאומיות - זה גם מספיק, ולא דורש אמונה ב-Little Green Men (מה שטוב בה). הקטאלונים והבאסקים למשל מחזיקים מזה הרבה יותר מאשר מהדת שלהם, וזה עדיף כי זה לא דורש מהם אמונות הזויות כאמור.

בכל מקרה זה הטבע שלנו.

אם לא הדתות המין האנושי היה מוצא סיבה אחרת להרוס את עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמצחיק שרק לפני שנה הייתי כזה:

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...