יהודונים ++; - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יהודונים ++;

Kurt

Recommended Posts

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה אתה עושה לי :screwy:

אז מה? יש עוד הרבה כמוהו והם מודעים לכך שהם לא יהודים (אני, קלריק kawaii ויטניר ובטוח עוד)

אנחנו מודעים לזה ואנחנו לא הכי ממהרים להתגייר, הכל לפי הרגשת שייכות למדינה ולא לדת.

כבר אמרתי שאני אתאיסט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבנות בארץ היא מוסד מושחת, וגיור זה תהליך ממש לא הוגן.

אף יהודי שנולד יהודי לא צריך להעבור את כל לימודי הדת והקבלה האלו בשביל להיות יהודי. ובטח שלא לשלם בשביל זה כסף. שום יהודי (חוץ מדתיים/חרדים) לא יודע רבע ממה שמישהו שיתגייר כנראה ידע בנושא דת וקבלה, ולדעתי- זה באמת סתם מיותר.

אני אומר- אם אתה מחשיב את עצמך כיהודי, נוהג כיהודי, מכבד לפחות בצורה חלקית חגים/מצוות, ומשתדל להיות אדם טוב- אתה יהודי. לא צריך שום תעודה ממוסד כמו הרבנות בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מניחים שכל מי שעובר גיור מתכוון לעבור לאורח חיים דתי במלוא מובן המילה

למשל אמרו לי שאחת הדרישות לעבור את הגיור לגני נוער היא לעבור לישיבה תיכונית. הרי איזה מתבגר לא ירצה לעזוב את הכיתה שלו בשנה האחרונה שלו בתיכון?

המדריך של הקורס ניחם אותי שאם אני יעשה עליהם ממש רושם אז הם יוותרו על העניין הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מניחים שכל מי שעובר גיור מתכוון לעבור לאורח חיים דתי במלוא מובן המילה

למשל אמרו לי שאחת הדרישות לעבור את הגיור לגני נוער היא לעבור לישיבה תיכונית. הרי איזה מתבגר לא ירצה לעזוב את הכיתה שלו בשנה האחרונה שלו בתיכון?

המדריך של הקורס ניחם אותי שאם אני יעשה עליהם ממש רושם אז הם יוותרו על העניין הזה

נו וזה לא נקרא להכריח אותך לעשות דברים?

וזה לא רק לעבור לישיבה.. זה המון דברים אחרים :x

נגיד ונלך לפי הדרישה הזו אזי: כל מי שלומד בתיכון חילוני הוא לא יהודי, משמע 2/3 (או יותר) מהתלמידים בארץ לא יהודים? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תשמע, ככה זה. היה לנו הרצאה של דיין לשעבר והוא העלה את השאלה הזאת של "למה אני צריך לדעת יותר הלכות מ95% מהיהודים בארץ?"

"למדת לעשן תלמד לקנות קופסאות"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו את הבן אדם, נו...

הוא יהודי לכל דבר, ופתאום הוא מגלה שהוא לא יהודי בכלל. זה משנה לא, אז הוא עובר את התהליך הזה.

איך אני שונא אתאיסטים קיצוניים.. ותבינו, אני די אתאיסט (אגנוסטיקן, עם נטיה לאתאיזם אם להיות קטנוני).

מה שמצחיק באנשים כמו Guy King, הוא שהם לא מודעים לזה שהם גם חלק מדת... אמנם אין בה אלוהים, אבל עדיין...

בכל מקרה, אין לי כוח להיכנס לדיון הזה בפעם ה-100.

אני מבין אותך, שיהיה בהצלחה בתהליך!

(למרות שהקטע של "הקזת דם" נשמע לי די אכזרי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמצחיק באנשים כמו Guy King, הוא שהם לא מודעים לזה שהם גם חלק מדת... אמנם אין בה אלוהים, אבל עדיין...

בכל מקרה, אין לי כוח להיכנס לדיון הזה בפעם ה-100.

להכנס אתה לא רוצה, רק לעשות פגע וברח? ::)

דת זה אמונה בכוח או כוחות עליונים אשר אחראים ליקום. מי שמאמין בדת צריך לנהוג לפי הצווים של אותם הכוחות העליונים ולעסוק בפולחן הדת. מה שזכור לי שכתוב בערך בויקיפדיה. אמיתותה וקיומה של הדת נובע מהאמונה בה, ואם אני לא מאמין בה אז עבורי היא לא קיימת. ואני חושב שאתה יהיר אם אתה מניח שהמודעות שלך עליונה משלי כך שאתה ברמה שאתה יכול לקבוע שאתה מודע למשהו אוניברסלי שאני לא, אבל תמשיך לשכנע את עצמך אם זה עובד בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...