אוברקלוקינג של AMD ATHLON 64 3200+... - עמוד 7 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוברקלוקינג של AMD ATHLON 64 3200+...

fgmjfg

Recommended Posts

http://www.icct.ca/index.php?main_page=product_info&cPath=59&products_id=139

זה הכי זול שם והוא אחלה ספק ...

מבחינת UPS אין להם משהו מיוחד..

סה"כ שילוב של ספק גנרי ומערכת חשמל לא טובה זה ממש מסוכן למחשב, אתה פשוט יכול לבוא וליראות שהספק נישרף ואיתו חצי מחשב..

ככה שספק איכותי הוא צעד ראשון.. לפחות אם הוא ישרף (חס וחלילה כן...) הוא לא יקח חצי מחשב איתו..

הצעד השני הוא UPS טוב, ועל זה יוכלו להמליץ לך בפורום 'חומרה אחרת' כי לי אין ממש ידע מעמיק בנושא .

תגיד בקשר למחירים בחנות הזו הם בדולר קנדי או שהיא סתם ממש יקרה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דולר קנדי שם בשני החנויות. איזו חנות דיברת שיקרה? הראשונה דווקא חשבתי שלא מהיקרות, השנייה היא באמת יקרה.

בקשר לספק שהצעת, 370 וואט זה לא קצת מדי? אולי איכות אצלו טובה יותר אבל חשבתי שצריך לפחות איזה 450 וואט גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי על החנות ICCT.. חשבתי שזה דולר אמריקאי לכן שאלתי..אם זה בדולר קנדי זה בסדר..

למערכת כמו שלך לא צריך יותר מ300W איכותי...

הפעלתי מערכת כבדה יותר באובר קלוק על האק 300W... (ספק דיי איכותי וזול שהיה להיט ועלה 160 שקל )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, תודה. כנראה אני אקנה בזמן הקרוב.

שאלה אחרונה: איך זה יכול להיות שאם יהיה חרא, אז אם תהיה הפסקת חשמל או משהו, אז יש מצב שהספק וחצי מחשב ייהרסו, לעומת ספק טוב והפסקת חשמל, ואז רק ספק יהרס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך 4 סלוטים.2 הימניים הם בצבע תכלת וכחול נדמה לי והזוג השני אותו דבר.

אז אם אין לך את החוברת של לוח האם פשוט תשים סטיק אחד בצבע השמאלי ביותר,נניח כחול.ואת הסטיק השני באותו הצבע בזוג השני.אין פה הרבה ברירות,רו ששניהם בהכי שמאליים בצבעים שונים.או ששניהם בצבע זהה בכל ערוץ בנפרד.

לדעתי אתה קודם חייב לפתור את זה.זה מצחיק שאתה בכלל מנסה לעשות OC שגם הזכרונות בתמונה והם לא עובדים לך נכון.

יכול להיות שאתה צריך גם לשנות בביוס.בדר"כ לא.אבל תמיד צריך לקרוא את החוברת,או שתוריד את ה-MANUAL מהאתר.אתה תסדר ת'זכרונות ותראה שיהיה לך קל יותר ב-OC.אתה גם תעבוד מהר יותר עם המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחתי ! קראתי לפני זה במדריך של הלוח אם , אבל לא הבנתי מה רוצים. עכשיו הסתכלתי שם ורשומים שם בחוברת כל המצבים שבהם הזיכרונות יכולים לעבוד. אצלי זה היה בשני ירוקים וזה אומר SINGLE. שמתי לפני זה לשני ורודים ולא עלה המחשב, ובחוברת רשום שזה לא יעבוד ככה בכלל. רשום אם לשים אחד בירוק ואחד לידו בוורוד אז יעבוד. שמתי ככה ועכשיו זה עובד.

צירפתי את שתי התמונות. בתמונה השנייה יש שינויים מסויימים.

התמונות הם רק אחרי שעכשיו החלפתי את הזיכרון . לא עשיתי עדיין שום OC.

להתחיל עכשיו להעלות FSB, להוריד ישר HT ל-4, ולא לעשות שום שינויים אחרים? או לחכות לספק בעצם? או שאם אני עכשיו עוד לא משנה מתח כי אני רוצה לבדוק אם יעבוד, אז אפשר להתחיל לעשות את ה-OC? ואיזה תיזמונים צריך? 3-4-4-8 או אני כמעט בטוח שאיזשהם אחרים צריך? צריך אולי עכשיו איזשהם מחלקים לזיכרון או משהו? או לא צריך כלום?

תודה מראש.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תמיד אומר שכדאי ליקרוא את החוברת הדרכה ;)

בקשר לOC, המעבד פשוט לא יכול להעלות כמו שצריך אם מתח שרץ בין 1.40 ל1.48... זה דבר שלו בריא לו אפילו במהירויות המקוריות...

חוץ מיזה בניגוד לקודם המחשב שלך פועל כמו שצריך.. הזיכרונות בדואל .. מבחינת מהירות הם עובדים במהירות ובתיזמונים הרגילים שלהם (קודם הם היו על מהירות נמוכה עם תיזמונים עדיפים ) ככה שבשורה התחתונה המחשב שלך עובד כמו שהוא צריך לעבוד וזה שיפור יחסית למה שהיה קודם .

אתה מרגיש את אותו שיפור בכלל ? כי אם לא סביר להניח שהמחשב פשוט מספק אותך ואולי אתה בכלל לא צריךOC..

אם אתה בכל זאת מעוניין בOC ההמלצה היא להחליף ספק ..

אם אתה רוצה לנסות שוב תOC.. אתה קודם מוריד מחלק לזיכרון מ200 ל166, מוודא שהזיכרון נישאר על תיזמונים 3.4.4.8 , מוריד HT ל4 ואז מתחיל להעלות FSB .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:yelclap::xyxthumbs: יופי!

כמעט ושלחתי לך את קובץ ה-MANUAL.אבל ראיתי שסוף סוף הצלחת.. :silly:רק ככה לומדים.

עכשיו תעשה מה שאמרנו לך,אתה תראה ותרגיד שיפור.RTR רשם לך קצר ולעיניין מה לעשות,גם אם תשאיר את התזמונים על AUTO ותעלה את התדר ל-230 אפילו ישר,אין בעיה.

ויופי שהצלחת.אגב,שמת לב האם אתה ב-T1 או-T2?אם אתה רואה שהזכרונות מגבילים תשנה ל-T2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RTR ,או כל מישהו אחר שכן יודע לענות לי ...

אבל לא יותר איכותיים מ טווינמוס ?

בכל מקרה למה אני לא מצליח לעבור את 2410 MHZ ? מה מגביל אותי פה בעצם ? הזכרון ? כי עכשיו הוא בול על 200HRZ ומעל 200 זה כבר לא ייתן נכון ? אז זה אומר שזה המקסימום שלי מבחינת האובר קלוק - 2400 ?

(תמונות שהעלתי בעמוד 5 מ CPU - Z )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לברר מה מגביל אותך תישתמש במחלק נמוך יותר לזיכרון (למשל אתה עכשיו על 166 תשנה ל 133)

מהירות הזיכרון תירד עוד יותר וככה הם לא יהיו הגבלה ..

אם זה לא הזיכרון, אולי זה הלוח .. תוריד מכפלה ל 8/9 ואת הזיכרון תשאיר על 133.. אם המחשב מיתיצב על באס גבוה מ 240 זה המעבד שמגביל אם הוא עדיין לא מוכן לעבור 240 זה הלוח אם שמגביל .

zxc1301, באמת כדאי שתיפתח תארד מתאים לנושא שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא פותח הת'רד בזהות אחרת,אז אני חושב שלא מקובל להתפרץ כך לתר'ד.

מה גם שלא יודעים על מה מדובר,איזה מעבד יש לך,על מה בכלל אתה מדבר.

אז אומנם אני לא מנהל הפורום,אבל אתה עלול לגרום לאנשים לענות ולבלבל את פותח הת'רד,וחלקם אף לא ישימו לב בכלל שזה מישהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, תודה על העצות.

אני חושב על דבר אחד בקשר למתחים. אצלי בביוס כל ההגדרות הם על OPTIMIZED. אני לא עשיתי שום OC. עכשיו, יש לי שם אפשרות שנקראת ADJUST CPU VID ושם אני יכול לבחור STARTUP, 1.550V ומטה. אצלי זה מסומן על 1.550V שזה הכי גבוה. עכשיו, מתחת יש אפשרות שנקראת CPU VOLTAGE ואצלי שם מסומן BY CPU VID. השאלה היא, אולי כדאי לשנות את שני הערכים ל-1.4V או משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...