אוברקלוקינג של AMD ATHLON 64 3200+... - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוברקלוקינג של AMD ATHLON 64 3200+...

fgmjfg

Recommended Posts

בסדר, אבל עדיין אני אומר לך שלא שווה לענות את המעבד כל כך הרבה ולקבל כל כך קצת. אני בספק רב שיש הבדל מוחשי בין הביצועים של המעבד ב-2GHZ לבין 2.4GHZ.

תודה על התגובות האחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ומניסיון אני אומר לך שקיים.. (לא יודע מי אמר לך שויני 3200 מסוגל לעשות 3GHZ על אוויר,מים ואולי בכלל גם לא על גז.. אבל הוא דיי הפריז והגזים)

אתה יכול לצפות ל2.4-2.6 שאלו מהירויות הגיוניות ונפוצות (יש גם לא מעט 2.7ו2.8 עם וניס טוב ) ובהחלט לא מענות את המעבד ובטווח ההגיוני (3-4 שנים) כניאה גם לא יגרמו נזק כל שהוא..

ושיפור של 20-30% ממש לא בא ברגל וכן מורגש דיי טוב ;)

לשם דוגמה מעבד כמו שלך במהירות 2.4 שווה בביצועים ל 3800+, מעבד שעלה כפול משלך בזמן שקניתה את המחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אצלי המעבד כבר בערך שנה אז נשארו שנתיים עם OC ו-5 בלי? טוב, לא משנה. זה שה-3800 עלה אולי כפול משלי זה כבר מחירים ושיווק.

זה שאצלי ספק הכוח לא נראה לי ממש טוב, האם הוא יהווה גורם אם אני אעשה OC ל-2.4?

ובסדר, אם אתה אומר ש-25% שיפור, אז זה שיפור די נכבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א אני מעיין בחוברת של הלוח אם ואיך שהבנתי את התיזמונים אפשר לשנות בביוס. אבל אין שם שורה שכותבת תיזמון 1,2,3,4. יש שם פשוט בנפרד ואין לי מושג איזה לשנות. יש שם למשל הגדרה אחת זה: ROW CYCLE TIME, הגדרה אחרת ROW TO ROW DELAY וכך הלאה. כמו כן, הערכים שם זה בכלל בסיגנון 2T, 3T וכך הלאה.

עוד דבר, לפני זה שיניתי ערכים וב-CPU-Z המהירות נשארה אותו דבר אבל במאפיינים של מחשב היא השתנתה. חיפשתי וחיפשתי ומצאתי שאצלי ה-DYNAMIC OVERCLOCKING היה דלוק על SERGEANT. אז שמתי שם DISABLED וב-HIGH PERFORMANNCE במקום OPTIMEZED עשיתי MANUAL. עכשיו ה-CPU-Z מראה נכון. כל השנינויים הנ"ל זה מהביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה נכנסתי לביוס וה-DYNAMIC OVERCLOCKING היה מודלק..מוזר.

בכל מקרה, CAS LATENCY אני יכול לשנות ל-3. RAS TO CAS יש לי , אבל הערכים כמו שאמרתי לך הם AUTO, 2T, 3T וכך הלאה. RAS PRC אני לא מוצא. TRAS אני גם לא מוצא. יש לי עוד איזה 10 הגדרות ובכולם הערכים זה מספר עם האות T ליד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טווח הגיוני עבור התיזמון הזה..

יש שהT מסמל TIMES או משהו בסיגנון.. יעני 3T= כל 3 פעמים/סיבובים... (זה כל הקטע בתיזמונים כל כמה 'סיבובים' המעבד יכול ליקרוא מידע מהזיכרון.. הסבר צולע ברמות :lol: )

אבל זו רק הערכה שלי...

יש כמה אופציות...

1.תחכה למישהו שיש לו את הלוח והוא יגיד לך איך משנים.

2.אולי יותר מאוחר או מחר אני יחפש פרטים על זה באחת הביקורות/פורומים .

3.אתה תחפש פרטים על זה בפורומים/ביקורות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיפה סבלנות ידידי...

תן למי שמכיר ב 100% לעזור לך..

זה היה לוח דיי נפוץ.. אולי מישהו זוכר..

וחוץ מיזה אתה גם יכול לחפש הסברים פורומים וביקורת..

מיצטער שאני לא ממש יכול לעזור לך אבל אני פשוט קורא ביקורות בכמויות על לוחות אם לקונרו, יש מצב שאני עובר לאחד כזה בקרוב :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...