אוברקלוקינג של AMD ATHLON 64 3200+... - עמוד 6 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוברקלוקינג של AMD ATHLON 64 3200+...

fgmjfg

Recommended Posts

fgmjfg..

המתח של המעבד של נע בין 1.4 ל1.45 ? בלי שאתה משנה כלום ?... תחליף ספק .... מתח המעבת לא אמור לזוז אלא אם מישתמשים בC&Q ואז הוא מריך להיות קבוע ונמוך בזמן מנוכה וקצת יותר גבוה בזמן מאמץ אבל עדיין יציב..

zxc1301

אם אתה על באס 240 ושם יחס 1:1 (או 200MHZ או CPU/10 ) הזיכרון שלך רץ ב240MHZ שהם 480MHZ אפקטיביים ... אתה מאמת מצפה לזה מזיכרון פשוט ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

fgmjfg..

המתח של המעבד של נע בין 1.4 ל1.45 ? בלי שאתה משנה כלום ?... תחליף ספק .... מתח המעבת לא אמור לזוז אלא אם מישתמשים בC&Q ואז הוא מריך להיות קבוע ונמוך בזמן מנוכה וקצת יותר גבוה בזמן מאמץ אבל עדיין יציב..

zxc1301

אם אתה על באס 240 ושם יחס 1:1 (או 200MHZ או CPU/10 ) הזיכרון שלך רץ ב240MHZ שהם 480MHZ אפקטיביים ... אתה מאמת מצפה לזה מזיכרון פשוט ?

אתה רוצה להגיד לי שלך אין כאלה סטייות?? אם כן עכשיו אני קונה כזה ספק....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RTR

כן אני יכול אז בגלל זה רק ייחס של 166 ......אבל זה אומר שהזכרונות שלי עכשיו על 333MHZ זה לא איטי ?

עכשיו מה לגבי השאלה השנייה שלי ? "כדאי להחליף עם חבר בין הסמסונג קאס 3 שלי ל טווינמוס קאס 2.5 שלו , או שזה יהיה כל כך זניח ההבדל שאפילו שווה לוותר על הנסיעה והמאמץ ..."

?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה להגיד לי שלך אין כאלה סטייות?? אם כן עכשיו אני קונה כזה ספק....

המתח שלי יושב על 1.520 ולא זז לא ל1.515 ולא ל1.525 ...

לא משנה כמה עומס מופעל הוא פשוט לא זז.. (כדי לימדוד שינויי מתחים אם ספק כמו שלי צריך מכשירים הרבה יותר מדויקים ממה שהלוח אם מדייק )

ומבחינת יציבות מטח למעבד גם ללוח יש השפעה רצינית..

zxc1301

1.אם אתה על 166MHZ מבחינת היחס והFSB שלך על 240 הזיכרון שלך ירוץ על 200MHZ...

2.אם זה לא לא עולה לך יותר מידיי שווה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך כאלה קפיצות ... לדעתי לא.

בקשר לספק ב100$..

אפילו בארץ ספק של 100$ (450 שקל ) זה לביריטי של אנרמקס והוא הרבה מעבר למה שאתה צריך...

יש לך אתרים של חניות שאתה קונה מהם ? אולי נימצא לך משהו שם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.icct.ca/

http://www.tigerdirect.ca/

אולי תוכל פשוט להביא שם של ספק אם לא תמצא משהו טוב שם? כי אני לא יודע עד כמה הם מעדכנים באתרים מה שיש להם בחנויות.

ד"א אני משתמש בדולרים קנדיים...

יש פה ד"א איבוד חשמל לפעמים. במיוחד אם יש גשמים חזקים, אז 100% המחשב מתכבה אצלי אם הוא מודלק. אז אחרי כל מיני כאלו איבודי חשמל המחשב אצלי כבר עשה איזה 20 רסטארטים לפחות כל פעם שיש כזה דבר. אני מתכוון כל יום שיש בעיות, אז פעם אחת מתכבה, לא 20 פעם ביום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.icct.ca/

בחנות הזו יש לך לא מעט ספקים טובים מאוד במחירים שבין 70 ל100$ .

אם תיתן את המיפרט המלא +תקציב אני יוכל לעזור לך יותר .

אם יש לך הרבה הפסקות חשמל ואתה רוצה לישמור על המחשב שלך קנה אל פסק..

מה לי יש סטיות של 0.1v אבל יש לי ספק על הפנים....

למעבד ?!?

או שמשהו ממש דפוק במדידה של הלוח או שמשהו ממש דפוק בספק שלך כי שינויי מתח כאלה זה פשוט מוות למעבד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה סדר בדברים,אתה קופץ סתם ל-OC כאשר בסיס המערכת לא תקין.

תשנה את הסלוטים שיעבוד לך בדואל.זה קודם כל.לאחר מכן תעשה מה שכתבתי לך בהתחלה.ל-240 אתה מגיע ללא מתחים וללא כלום.אבל קודם סדר את הדואל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

shirNoshe , ניסתי להחליף את שניהם לשני הצבעים השונים בהתאמה, אבל אז כשהדלקתי את המחשב , המחשב נשמע כאילו שעובד אבל מסך לא נדלק ולא היו בהתחלה את הצלילים של המחשב כשמתחיל לעבוד. ניסיתי כמה פעמים ולא עזר. החלפתי חזרה למקומות המקוריים ועכשיו המחשב עובד.

RTR,

תקציב: כמה שאפשר פחות אבל שיהיה טוב.

בקשר לאל פסק, זה לא עולה יותר מדי כסף?

המפרט:

לוח אם: MSI K8N NEO4 PLATINUM

זיכרונות: 2x512Mb Kingston

הארד דיסק: WD SATA 160GB

כרטיס מסך: LEADTEK 6600GT 128 MB

כרטיס , קול מובנים.

יש מאוורר על הכרטיס מסך ומאוורר על המעבד. לא נראה לי שיש עוד איפשהו. ד"א עכשיו פתחתי מכסה צדדי, והטמפרטורות על 37C במנוחה של מעבד ו-35C של מערכת.

עכשיו גם מתח התחיל משום מה לקפוץ עוד יותר. החל מ-1.40 ועד ל-1.48

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...