אוברקלוקינג של AMD ATHLON 64 3200+... - עמוד 8 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוברקלוקינג של AMD ATHLON 64 3200+...

fgmjfg

Recommended Posts

בסדר, תודה על העצות.

אני חושב על דבר אחד בקשר למתחים. אצלי בביוס כל ההגדרות הם על OPTIMIZED. אני לא עשיתי שום OC. עכשיו, יש לי שם אפשרות שנקראת ADJUST CPU VID ושם אני יכול לבחור STARTUP, 1.550V ומטה. אצלי זה מסומן על 1.550V שזה הכי גבוה. עכשיו, מתחת יש אפשרות שנקראת CPU VOLTAGE ואצלי שם מסומן BY CPU VID. השאלה היא, אולי כדאי לשנות את שני הערכים ל-1.4V או משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בסדר, תודה על העצות.

אני חושב על דבר אחד בקשר למתחים. אצלי בביוס כל ההגדרות הם על OPTIMIZED. אני לא עשיתי שום OC. עכשיו, יש לי שם אפשרות שנקראת ADJUST CPU VID ושם אני יכול לבחור STARTUP, 1.550V ומטה. אצלי זה מסומן על 1.550V שזה הכי גבוה. עכשיו, מתחת יש אפשרות שנקראת CPU VOLTAGE ואצלי שם מסומן BY CPU VID. השאלה היא, אולי כדאי לשנות את שני הערכים ל-1.4V או משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, תודה על העצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, תודה על העצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, שיחקתי עם המתחים האלו ורק ששמתי מתח 1.45V ל-CPU VID (בעצם לא ניסיתי 1.4, צריך לנסות כנראה) אז הצלחתי לעשות סוף סוף FSB=220MHZ , HT=4 ותיזמונים 3-4-4-8 על 166MHZ. הרצתי את הפריים בערך חצי שעה והכל טוב. אני יודע שצריך יותר אבל לא היה לי ממש זמן. אני אולי אקנה את הספק החדש לפני העלאה נוספת.

ד"א, עכשיו מתח קופץ מ-1.39V ל-1.45 ככה שהטווח קטן קצת.

צירפתי את שתי התמונות.

עוד דבר, כשהחלפתי לערוץ הכפול של הזיכרונות, אז לא הרגשתי הבדל...כמו כן, לשאלה שהועלתה מקודם, אני בעצם מסתפק במה שיש לי אבל רציתי בשביל הכיף לעשות איזה OC נחמד למחשב כל עוד לא צריך לקנות תוספות ועוד למחשב.

אני אשאיר את המחשב שיעבוד בלי מאמץ ללילה הזה, נראה איך הולך.

תודה על כל העזרה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...