ציוני בגרויות - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ציוני בגרויות

Yoav

Recommended Posts

• תגובות 136
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב השנה הזאת קיבלתי בומבה רצינית בפנים מהציונים האלה :s07:

בספרות שלא למדתי בכלל לקראת המבחן הוצאתי את הציון מתכונת שלי(!)

היסטוריה שאני לומד מגיל 4 בערך (מלחמת העולם השניייה.... :silly:) הוצאתי את הציון הכי נמוך שלי בשנה הזאת

נוכחתי שוב לדעת שבאנגלית הם לא דורשים אנגלית מדוברת(יענו סלנג) ולא סיפרותית אלא מין משהו בסיסי דבילי שאני לא אתפוס אף פעם (אני יודע כי ניסיתי שני מועדים עם שתי הדרכים :smile1:)

וכמובן, הציון במד"ה הזכיר לי שאני עושה את התואר הזה רק ככלי למחקר עתידי אז ללמוד את זה בבי"ס זה עוד יותר דבילי(כרגיל - מגן 100, אבל בבגרות קיבלתי את הציון הכי נמוך בחיים שלי :screwy:)

במילים אחרות: תמיד תצפה לבלתי צפוי :-X

הנה הציונים :-\ :

סמל שאלון שם שאלון יח"ל ציון בחינה ציון בית-ספרי/שנתי ציון סופי הערות

16106 אנגלית E כתום 0 98 100 99

16107 אנגלית F ירוק 0 86 100 93

16108 אנגלית G סגול 0 91 100 96

16112 אנגלית_בעל-פה 0 100

22106 הסטוריה,לימודי חובה 1 84 95 90

35006 מתמטיקה ו_ירוק 0 100 100 100

899205 מדעי המחשב ב 2 72 100 86

904441 ספרות )כללי( 2 95 95 95

917531 פיזיקה 1 85 100 93

סמל שאלון שם שאלון יח"ל ציון בחינה ציון בית-ספרי/שנתי ציון סופי הערות [ב]

16107 אנגלית F ירוק 0 94 100 97

16108 אנגלית G סגול 0 92 100 96

עריכה: לגבי פיזיקה - אל תשאלו.אין לי כוח להסביר את הטעות הדבילית שאף אחד לא עשה חוץ ממני כמובן. אני רק אציין שלא טבעי לחשוב על רכבת על מסילה כעל דסקית על שולחן אוויר. זה מסוכן. לכם ולרכבת :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני או שכולם קיבלו ציונים נמוכים ממה שהם ציפו בהסטוריה בבגרות השנה???

ממש נכון =]

אחרי הבחינה בדקתי תשובות עם מורה להיסטוריה יצא לי הכל נכון.. וקיבלתי רק 79.. כנראה שלא חפרתי מספיק (כתבתי רק 4 עמודים....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני 80... ואני מעולה בהיסטוריה... וחפרתי בסבבה, עאלק "מי שכותב הרבה לא מקבל הרבה" זה כל כך לא נכון תכתוב הרבה, תחפור כל מה שאתה יודע בנושא הם כבר ילקטו את העיקר מהתשובה ואתה תשב ןתקבל תוצאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עשיתי תוע"י (תולדות עם ישראל) במקום היסטוריה שלכם, ולכן אני לא יכול להגיד לכם אם קיבלתי פחות מהמצופה (בתוע"י קיבלתי 88!!!!!!!), אבל מה שבטוח זה שבאזרחות הלך לי מצוין, וקיבלתי 72..... :nixweiss: אין לי מושג למה, גם חברים שלי קיבלו נמוך.

אם אני אוציא ציונים שנה הבאה כמו השנה, ובהנחה שאני לא אשפר שום דבר!!, יהיה לי ממוצע של 114 לפי הטכניון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הוצעתי 82 בהסטוריה אבל זה בגלל שהמגן שלי היה 75 כי באתי למבחן בלי ללמוד ממש ובמקרה חבר שלי עשה שליפים והשתמשתי בהם והיא תפסה ואותי...

אבל היא הייתה ממש סבבה כי היא לא החשיבה את זה ונתנה לי את הציון שהוצאתי במכגן בלי להתחשב הממוצע השנתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא בהיסטוריה קיבלתי יותר ממה שחשבתי. הוצאתי 97 בבחינה ויחד עם מגן 100 יש לי 99 סופי. בשנה שעברה היה לי 98 סופי אז יש לי סה"כ 99 סופי בהיסטוריה.

ואני לא סובל היסטוריה (לא באופן כללי, אלא את המקצוע בבי"ס) :sleep:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...