ציוני בגרויות - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ציוני בגרויות

Yoav

Recommended Posts

צריך לחנוק את משרד החינוך, אני לא מאמין שקיבלתי כל כך נמוך באזרחות.... :bash:

בכל מיקרה הצינוים שלי ככה (מקצוע[יחידות], בגרות, מגן, סופי):

תנ"ך [2] (דתי!): 69 , 97 , 83.

תלמוד [2]: 95 , 100 , 97.

ספרות [1] (דתי!): 87 , 85 , 86 (פה הפגזתי!! חברה...).

אנגלית [ה']: 100 , 90 , 95 (כן כן... דפק אותי במגן!!).

מתמטיקה [005]: 100 , 100 , 100.

מתמטיקה [006]: 91 , 100 , 96 (לפי הבדיקות שלי הייתי אמור לקבל 98!! צריך לשרוף אותם!).

הסטוריה [1] (דתי!): 87 , 88 , 88 (המורה שלי קלעה בול!).

מחשבת [2]: 92 , 100, 96.

אזרחות [1]: 72 , 94 , 83 (ואני עוד יצאתי עם הרגשה טובה!!! :pissed: ).

עכשיו נעבור למיקצועות הלא חשובים:

פיסיקה [מכניקה של 5 יחידות]: 99 , 100 , 100.

מחשבים [2, השלמה ל-3, בשפת פסקל]: 100 , 100 ,100.

יש משהו ששכחתי?

83 זה נמוך?! כמה אפשרויות: או שאתה משחק אותה שאתה לא מרוצה מהציונים, או שהרגילו אותך לכזאת פרפקטציוניסטיות שכבר לא תהיה מרוצה משום דבר שהוא לא 100 עגול (מצפים לך חיים מאוד קשים אם ככה), או שאתה לא מודע לזה שהציונים שלך הם ב-5% העליונים, לפחות, של הציונים בארץ (בהנחה של-55% אין בכלל בגרות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 136
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תיקרא את זה:

http://cms.education.gov.il/educationcms/units/exams/hanchayotvenehalim/hodaot/minimali35003.htm

כניראה שאתה תצטרך לעושת את השאלון שוב.

ראיתי את זה אבל בשאלון 3 קיבלתי 15 נקודה מעל הסקנה!!

אז עדין זה לא הצליח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

83 זה נמוך?! כמה אפשרויות: או שאתה משחק אותה שאתה לא מרוצה מהציונים, או שהרגילו אותך לכזאת פרפקטציוניסטיות שכבר לא תהיה מרוצה משום דבר שהוא לא 100 עגול (מצפים לך חיים מאוד קשים אם ככה), או שאתה לא מודע לזה שהציונים שלך הם ב-5% העליונים, לפחות, של הציונים בארץ (בהנחה של-55% אין בכלל בגרות)

ה-83 לא נמוך, אבל איך קיבלתי 72 בבגרות?!?, אני יצאתי עם הרגשה של לפחות 85 ואפילו בדקתי את התשובות שלי עם כל הפיתרונות של יואל גבע, זה לא הגיוני שקיבלתי 72

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשון :

הגשה 88 בחינה 83 סופי 86

אמ נראה לי בסדר גמור לא ציפיתי ליותר בבחינה(סתם יצאתי בהרגשה לא טובה)

היסטוריה

הגשה 90 בחינה 78 סופי 84

התאכזבתי מהציון בחינה..למגן למדתי ממש טוב(קיבלתי 94 במגן) ולא שהזנחתי את החומר לבגרות המשכתי ללמוד עוד אבל היה מבחן מגעיל

אינטרנט 100 חחח והמורה השיכורה שלי שלחה לכולם ציונים במייל ולי היא שלחה שיש לי 95 הגשה 90 בחינה ו-93 סופי אני נכנס לאתר של הציונים אני רואה 100 סופי. הלחיצה אותי לא הבנתי איך 90 בבחינה :kopfpatsch:

תכנות © הגשה 95 בחינה 98 סופי 97

:]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שסיימו יב'?

אם כן אשמח אם תפרסמו את הציון הסופי (עם בונוסים)...

אני

סופי 98 כולל בונוסים

רוב הציונים הגבוהים זה אנגלית וכל היחידות של מחשבים (90 ומעלה)

מתמטיקה, ספרות, תנ"ך, לשון הבעה וכו' 75-84

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שסיימו יב'?

אם כן אשמח אם תפרסמו את הציון הסופי (עם בונוסים)...

כן אני סיימתי השנה אבל אין עדיין תעודת בגרות סופית

למישהו יש מושג איך משקללים את הציון הכולל של 5 יחידות מחשבים? (אם קיבלתי ב-2 יחידות הראשונות 100, ב-2 יח' של עיצוב תכנה 92, ובפרויקט שעשיתי באקסס 100)

תכפיל את הציון בשבר שמייצג את מספר היחידות מתוך סך כל היחידות ותחבר את כולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלי סיימתי י"ב

מתמטיקה 5 יח' 93 + 25 בונוס

אנגלית 5 יח 97 + 25 בונוס

הסטוריה 2 יח' 94

אזרחות 1 יח' 91

תנך 2 יח 89

הבעה עברית 2 יח 80

ספרות 2 יח 85

מדעי החברה 5 יח 99

סהכ ממוצע לפי אונ' ת"א 107.67

מה אתם אומרים? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלי:

לשון (007) [1] הגשה 86 בגרות 88 סופי 87

היסטוריה (105) [1] הגשה 92 בגרות 79 סופי 86

מחשבת (101 פנימי) [1] הגשה 91 בגרות 85 סופי 88

מחשבים (222) פסקל [2] הגשה 100 בגרות 89 (דפקתי איזה שאלה :/) סופי 95

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי י', הציון הראשון זה הגשה, השני זה הבחינת בגרות והשלישי זה הציון הסופי:

לשון - 85 73 79 - מציק שלא קיבלתי 80 וה73 בבחינה מעצבן אותי כי הם ירדו לי בגלל הנחיות לא נכונות של משרד החינוך(אחרי פסוקית תמיד בא פסיק עלק..)

היסטוריה - 92 86 89 - היסטוריה אחד המקצועות החזקים שלי ואני ממש בקיא בו(בעיקר בגלל שהנושא מעניין אותי) אבל מחצית ראשונה לא למדתי כלל והיה לי 73, מה שדפק לי את הציון מגן, כמו כן כל התלמידים בכיתה שלי(אלה שלא עפו כלומר -_-) ממש פחדו מהציון בגרות, כי המורה שלנו התמקד על נושאים שונים לגמרי מהבחינה והתשובות של כולנו לא תאמו בגרוש לתשובות של יואל גבעים למיניהם :P אז בסה"כ אני די מרוצה מהציון בחינה, עוד פעם, היה כואב להם לתת לי 90 בציון בגרות?

תקשורת וחברה - 100 97 99 - עוד אחד מן המקצועות החזקים שלי, אני חושב לעבוד בעיתונאות בעתיד וזה אחלה מקצוע ואותי הוא מאוד מעניין, למרות שמלמדים אותך לשנוא כל מה שקשור לתקשורת במקצוע תקשורת :P

מחשבים(תיכנות סביבת , יחידה אחת) - 100 98 99 - מקצוע שאני מאוד אוהב והוא מאוד קל, היה לנו בוחן מניאק שבקושי הסתכל על האתר ורק שאל שאלות מפגרות(מי המציא את VBScript? הא?!?) ונתן משימות(אני יצאתי בזול במשימה, הוא נתן לי אחת ממש קצרה, לחברים שלי הוא נתן משימות ארוכות ממש, ארוכות, לא קשות אבל בכל זאת במשימות ארוכות הסיכוי שמשהו יתחרבש הוא גדול הרבה יותר מאשר במשימות קצרות.

בסה"כ אני מרוצה, אני מקווה "לכפר" על הציון בלשון עם חיבור, תחום שאני טוב בו מאוד(אני כותב באופן רהוט :silly:) וגם לשפר את הציון בהיסטוריה שנה הבאה, אני פשוט אלמד כל השנה ולא רק חלק ממנה :P

סלאמת' לכולם, מקווה שתהיה שנה טובה ופרודוקטיבית! :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי י"א (אני מאוכזב מהיסטוריה וגיאוגרפיה - אין לי מושג למה כל כך נמוך!!!)

היסטוריה חובה חלק א' - 72,83,78

גאוגרפיה יח"ל1 (אנסין) - 72,96,84

גאוגרפיה 2יח"ל (אירופה,כלכלי,עולם שלישי) - 90,95,93

מדעי המחשב א (C 2 יחידות) 99,85,92

הציון הסופי זה זה שבצד ימין.

אין לי מושג איך באנסין קיבלתי כל כך נמוך! או שהייתי שפוך בבחינה או שהבוחן חתיכת מפגר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציונים מסריחיםםםםםם לא ציפיתי למשהו כזה :(

לשון- בגרות-85 בית ספר-95 סופי-90 (כל כך גרוע ולפי התשובות שראיתי הייתי אמור לקבל 94-96 בבגרות בני ****

היסטוריה- בגרות -90 (חשבתי דווקא 95+ ;D אבל לא נורא) בית ספר- 100 סופי-95

מחשבים(כאן אני לא בדיוק תלמיד מצטיין אני מאשים את המורה :hat: )- בגרות 74 בית ספר-65 סופי-69(מעגלים ל-70 לא נורא :( )

עולה ליא שנה הבאה אני משפר הבטחה שלי !!! :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...