לוח אם לקונרו בכ1000 ש"ח - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח אם לקונרו בכ1000 ש"ח

אוריפ

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מדובר על הפסקת חשמל...

את זה גם אם תקנה ספק של 1000W (אם קיים כזה) אתה לא תצליח למנוע , מצד שני , ספק אייכותי יגן עלייך במקרה שהחשמל נופל וחוזר תוך מאית שנייה , כזאת קפיצת מתח עלולה להעלות השקעה של אלפיי שקלים באש , ספק אייכותי יינתק את החשמל לגמריי קודם ואז יישאל אותך בשפתו אם אתה רוצה להדליק את המחשב מייד או לחכות למקרה של באמפרים נוספים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר?

אף אחד לא דיבר על ספקים (חוץ ממך)

דיברו על מצב שהDUAL יכול לעזור במצב של נפילת חשמל בזמן עדכון

צודק נכון , סליחה לפותח הת'ראד , הוספתי טיפה רקע , בכל מקרה מקרה , הלוח שאוריפ רוצה תלוי אם הוא רוצה לסחוט מהחומרה שלו כל מה שהיא יכולה או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומערכת ups מצילה במצבים כאלה?

כן.

ובקשר לעניין ה"חתימה", בתור משתמש מרוצה מאוד של DFI על מחשב אחד וGB על מחשב אחר, אני לא רואה את עניין הבדלי האיכות, בטח לא בין שני לוחות high-end של שתי החברות (עד כמה שניתן לקרוא לInfinity לוח high-end) לפחות ע"פ המחיר.

יש לי לוח top-end של DFI ולוח high-end של GB ואני מרוצה מאוד משניהם, על אחת כמה וכמה כש הD3 מוכח כלוח טוב לא פחות מ DFI למטרות OC.

משווים בין לוחות ספציפיים, לא בין מותגים. כמו שלא יהיה פייר אם אשווה את ה Expert שלי ל Ultra- שלי של GB בביצועיי OC, אבל בכל פרמטר אחר הGB לא נופל ממנו, ואפילו עולה עליו מבחינת פיצ'רים ותכנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.

ובקשר לעניין ה"חתימה", בתור משתמש מרוצה מאוד של DFI על מחשב אחד וGB על מחשב אחר, אני לא רואה את עניין הבדלי האיכות, בטח לא בין שני לוחות high-end של שתי החברות (עד כמה שניתן לקרוא לInfinity לוח high-end) לפחות ע"פ המחיר.

יש לי לוח top-end של DFI ולוח high-end של GB ואני מרוצה מאוד משניהם, על אחת כמה וכמה כש הD3 מוכח כלוח טוב לא פחות מ DFI למטרות OC.

משווים בין לוחות ספציפיים, לא בין מותגים. כמו שלא יהיה פייר אם אשווה את ה Expert שלי ל Ultra- שלי של GB בביצועיי OC, אבל בכל פרמטר אחר הGB לא נופל ממנו, ואפילו עולה עליו מבחינת פיצ'רים ותכנון.

צודק 100% , אבל עוד לא ראיתי השוואה ישירה בינייהם , אבל אתה יודע , מוצרים של חברה מראים את היכולת ההנדסית של העובדים שם , את המקוריות שלהם , ואת הרעיונות שלהם למוצרים חדשים , נראה השוואות ונראה אם שווה להשקיע עוד 200 שקל בGIGABYTE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...