ASUS מול ABIT - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ASUS מול ABIT

oferws

Recommended Posts

שלום לכולם

אני בונה מחשב לאינטרנט, אופיס, גרפיקה (פוטושופ, פריהנד...) ולא למשחקים!

מעבד: AM2 - 64 x 2 3800

זכרונות: 2 ג'יגה (בשני סטיקים)

צ'יפסט רצוי: 570 ultra (ללא SLI)

לוחות אפשריים (ההתלבטות הגדולה):

ASUS M2N-E או ABIT KN9

למה אסוס?

בגלל הביקורות המצוינות. בגלל שזה .

למה אביט?

בגלל שהבנתי שאסוס נורא בררן לגבי סוג הזכרונות שיישבו עליו, וזה די מגביל (ומלחיץ). בגלל שבאביא יש יציאת FireWire שבאסוס אין. בגלל שיש בו יציאת LPT שבאסוס אין (תצחקו, אבל אני מאוהב במדפסת הישנה שלי ולא מתכוון להחליף אותה... אגב, במפרט של הלוח של היה רשום שיש חיבור פרללי פנימי - לא הצלחתי להבין אם זה אומר שאני אוכל לחבר את המדפסת או לא. חיבור פרללי זה סבבה, אבל למה פנימי? מה זה אומר?).

אז מה בעצם עדיף????

(מישהו קרא ביקורות על הלוח הזה של אביט? או התנסה איתו בעצמו?)

ושאלה לא ממש קשורה, האם אני יכול להסתפק בכרטיס מסך 7300GS 256MB?

והאם הוא מגיע גם עם יציאת VGA רגילה בנוסף ליציאת ה DVI או לא?

ואם לא, אז האם קיימת יציאה כזו על אחד או שני הלוחות שציינתי (כרטיס מסך ON BORD)?

תודה רבה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

73GS יכול לספק אותך לעבודות שוטפות

וחיבור למדפסת אפשר תמיד להסויף עם מתאם זה לא סיפור

ולגבי הכרטיסים און בורד

יש כאלה שבאים עם VGA ויש כאלה שבאים עם DVI ויש כאלה עם אחד מהם פלוס מתאם לשני

זה תלוי אתה צריך לברר

באוניברסיטה שלי יש לוחות עם יציאה מאחורה של DVI

אני לא יודע איזה בורד הם כי אף פעם לא הרצתי CPU-Z שם אבל זה לא הקטע

אתה רק צריך לברר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה על פניו עושה רושם לוח חביב מאוד רק קח בחשבון שעשויים ליהיות לך אולי בעיות פה ושם עם xp pro.

לפחוך עם המפרט שלי שכולל גם את הלוח הזה נתקלתי בבעיות אבל כרגע בגדול עם ה pro x64 נראה כי הדברים עובדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאחד שיש לו אסוס ועוד גם מאד משופצר אני יכול לומר לך בלב שלם ששווה ללכת על האביט

סיבה ראשונה - אסוס אתה משלם הרבה על השם - ביזבוז.

באביט יש לך פיצרים כמו יציאה אופטית ופיירוייר מה שלא קיים באסוס.

אם אתה יודע שהאסוס בררן מבחינת זכרונות אז זה עוד סיבה לקחת את האביט.היום כל הלוחות אם דיי שווים בינהם ההבדל הוא רק המותג ופה משלמים את הכסף הגדול.אגב חיבור פרללי פנימי אומר שהחיבור הפרללי בא בכבל שמתחבר ללוח כמו חיבור .ואז הוא יושב על מקום של הכרטיסי PCI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. תודה רבה

ב. לגבי החיבור הפרללי בלוח של אסוס, זה אומר שאני אצטרך לקנות בנפרד כרטיס LPT לחריץ PCI ואז לחבר אותו בכבל לאיזושהי יציאה שנמצאת על הלוח?

(המדפסת, אגב, היא סתם מדפסת הזרקת דיו ישנה (710) של HP. אני פשוט לא זקוק להדפסה באיכות גבוהה במיוחד (לא מדפיס תמונות בבית) ובהשווה למדפסות הפשוטות והזולות שמיוצרות היום, ה 710 הרבה יותר טובה! (החדשות הן מרעישות בטירוף, מושכות את הדפים בברוטליות, ומכילות מיכלי דיו ממש קטנים...) חוצמזה, שלא יזיק לי לחסוך את ה 300-500 ש"ח של קניית מדפסת חדשה...)

ג. בפעם האחרונה שבדקתי ב KSP ראיתי שהמחירים של הלוחות של ו ASUS בדגמים שציינתי דווקא די זהים, אפילו עם יתרון קל ל ASUS (ה היה יקר יותר ב 30 ש"ח בערך...)

ד. מה פירוש יציאה אופטית? עבור איזה התקן מדובר? אודיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כאחד בעל ניסיון עם

הייתי מאוד מרוצה מהם , לדעתי הם מייצרים לוחותך מצויינים , ובעלי יכולות מצויינות

אני לא מכפיש את ASUS גם הם מצויינים ואולי אפילו יותר אבל אתה יכול לקחת את ה לדעתי בראש שקט

תלך לפי המחיר , מה שיותר זול מבניהם תקח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-Asusים מגיעים עם ראש LPT פנימי על הלוח

בשביל לנצל אותו אתה צריך Bracket שלמען האמת ראיתי אותו מצורף רק בלוח אחד שלהם בחצי שנה האחרונה

לך על ה-Abit

עם FireWire, עם LPT, בלי בעיות זכרון ויותר זול

החסרון? שזה לא Asus

היתרון? שזה לא פחות טוב מ- אלא יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה על פניו עושה רושם לוח חביב מאוד רק קח בחשבון שעשויים ליהיות לך אולי בעיות פה ושם עם xp pro.

לפחוך עם המפרט שלי שכולל גם את הלוח הזה נתקלתי בבעיות אבל כרגע בגדול עם ה pro x64 נראה כי הדברים עובדים.

הבעיות שיש לך עם WIN 64BIT לא קשורות ללוח

ככל הנראה זה כל מיני בעיות ובאגים אבל זה לא קשור ללוח זה יכול לקרות בכל לוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...