Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!! - עמוד 27 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!!

ShowstoppeR

מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?  

1729 הצבעות

1. 1. מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?

Recommended Posts

תודה עודד :)

אספתי היום את החבילה של SPECIALTECH מהדואר, הנה התמונות

התכולה :

גריל של AC RYAN 80מ"מ

גריל שרת של AC RYAN 120מ"מ

מולקסים כחולים רגישים UV של AC RYAN

img1528df1.jpg

img1529je3.jpg

img1532ak3.jpg

img1533yj6.jpg

FROZENCPU שלחו לי אימייל שהחבילה השנייה כבר בדרך, אני מרמין שאני יקבל אותה תוך שבוע שבועיים אם הכל יהיה טוב.

אתמול הייתי בסדנת פרספקס והזמנתי את כל מה שאני צריך. תחילת שבוע הבא זה צריך להגיע, אולי אפילו לפני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 943
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הרשת תעלה לך מאד את רמת הרעש של המאוררים. מנסיון שלי בפרויקט שלי. הרעש נגרם בשל "חיתוך" האוויר כאשר עובר ברשת.

מאורר 80mm על מקסימום משמע כמו סילון דרך הרשת - ה 120 נסבל. כאשר מורידים את המהירות המאוררים ל 7V כמעט ואין רעש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה, למה כל כך הרבה מולקסים?

באמת שאין לי מושג. חשבתי שיהיה פחות :nixweiss:

הרשת תעלה לך מאד את רמת הרעש של המאוררים. מנסיון שלי בפרויקט שלי. הרעש נגרם בשל "חיתוך" האוויר כאשר עובר ברשת.

מאורר 80mm על מקסימום משמע כמו סילון דרך הרשת - ה 120 נסבל. כאשר מורידים את המהירות המאוררים ל 7V כמעט ואין רעש.

צודק, כבר בדקתי אותם וזה באמת מוסיף רעש. לא רק זה גם ה זרימת אוויר שלהם לא משהו, חשבתי שהחורים יהיו יותר גדולים. בקיצור אכזבה :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:

צודק, כבר בדקתי אותם וזה באמת מוסיף רעש. לא רק זה גם ה זרימת אוויר שלהם לא משהו, חשבתי שהחורים יהיו יותר גדולים. בקיצור אכזבה :(

שתמש בדרמל ותעשה חורים יפים איפו ש הלהבים - אל תיגע באמצע של הגריל.

במאורר יש "חור" של אוורי באמצע - אין זרימה. בקצות הלהבים יש את הזרימה החזקה ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש על הציוד אחי!

אל תתאכזב כל כך מהר.. עוד יש הרבה מאוד מה לעשות איתם למרות המבנה ה"לא משהו" שלהם אחי!

תוכל למשל ליצור מהם גריל (לקחת אותם כחומר הבסיס לגריל) וככה להגביר את מעבר האוויר בהם ולהקטין את הרעש.

תוכל לשים מסגרת יפה מאלומיניום או נירוסטה או משהו בקוטר המאורר על הקנט של הגרילים האלה ובפנים לחתוך איזה צורה נחמדה מהרשת של הגרילים האלה.. גם זה אמור לצאת סבבה+

רק תנסה להיות יצירתי וזה יצא מדהים - אנחנו כבר יודעים שכשאתה רוצה להיות יצירתי, אתה עושה את זה בדרך הטובה ביותר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מגיב פעם ראשונה ל מרות שאני עוקב בקביעות

אחלה פרוייקט

הכי מרשים ומושקע שראיתי פה עד היום ואין ספק והגישה הכמעט בלתי מוגבלת שלך לכלי עבודה וציוד מוסיפה איכות ונוחות.

תמשיך עם העבודה הטובה

שחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...