קרבות מרים בבבית גביל = הרוגים וכנראה הרבה - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קרבות מרים בבבית גביל = הרוגים וכנראה הרבה

ExploiT

Recommended Posts

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לשב"ש - לוחמה בשטח בנוי לשעבר

:lol:

TEA TIME, עזוב... הם לא יצאו מהסרט עד שהם לא יסחבו כמה שבועות M16 על הגב, יטחנו שמירות כמו מנייאקים, ולא יהיו במחסור חמור של שינה... זה נראה להם פשוט קל ומעגניב עכשו, אבל אני מבטיח לך שעד סוף הטירונות זה יעבור להם וכל מה שהם ירצו לעשות זה לקבל כמה ג'ים כדי שהשקע שיווצר להם בצד מהM16 יעבור קצת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד למה אתה מזלזל בכול תגובה ?

זה מה שצריך לעשות וזה מה שכול צבא אחר עושה

רוסיה מול הצאנים

ארה''ב מול הטליבאן באפגניסטן

ארה''ב מול השיעים של סאדם

קיצר לא חסר דוגמאות

סתם תיקונים:

צצ'נים.

והשלטון של סדאם הוא , לא שיעי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שתדעו,לצה"ל יש פיתרון פשוט להרג החיילים-לעבור לשלב הבא..נפלם

במינון נכון,זה יכול לשרוף את כול הכפר הארור הזה על כולאנשי ותומכי החיזבאללה שבו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

TEA TIME, עזוב... הם לא יצאו מהסרט עד שהם לא יסחבו כמה שבועות M16 על הגב, יטחנו שמירות כמו מנייאקים, ולא יהיו במחסור חמור של שינה... זה נראה להם פשוט קל ומעגניב עכשו, אבל אני מבטיח לך שעד סוף הטירונות זה יעבור להם וכל מה שהם ירצו לעשות זה לקבל כמה ג'ים כדי שהשקע שיווצר להם בצד מהM16 יעבור קצת...

מסכים איתך!

אנשים פה..סליחה..ילדים פה מדברים כיאל וזה איזה משחק אסטרטגיה וכל אחד פה יודע את הפיתרון קסמים!

חאלס לדבר על המחלמה הזאת ועל פיתרונות אפשריים, צה'ל יודע מה הוא עושה האנשים שמקבלים שם החלטות יודעים 'קצת' יותר ממכם והם בדיוק יום יותר ממכם בצבא

והם 'קצת' 'קצת' 'קצת' 'קצת' יודעים מה היכולות האמיתיות של הצבא...ולא זורקים שמות של פצצות שהם שמו בסרטים או נותנים רעיונות 'מבריקים'

אז בבקשה דיי כבר לחשוב שאתם יודעים את הפיתרון, שהכל קל וכל אחד היה מת פה להילחם,

מי שרוצה להילחם שהיתגייס לקרבי, מי שרוצה לתת פיתרונות שיתקדם הלאה לפיקוד

מי שרוצה להמשיך לדבר על הפצצות אווריות טנקים ופצצות נפאלם שיעבור למשחק ג'נרלס

לילה טוב כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט ב י ז י ו ן !!! מה שהולך שם . החרא מתחיל לצוף כבר מעכשיו חכו רק שהכל יגמר ואז תראו

חילוקי דעות חריפים בדיון השרים הבכירים בלילה אצל ראש הממשלה אהוד אולמרט, באם להרשות כניסת כוחות צה``ל נוספים לדרום לבנון. הצבא לממשלה: אי אפשר לנהל מלחמה בצורה כזו. מטרות המלחמה אינן ברורות לרמטכ``ל ולמטה הכללי. ראש הממשלה ושר הביטחון אינם מאשרים שימוש בכוח אש וכוח אדם מתאים. החיזבאללה מארגן את כוחותיו ואת תנועותיהם, לפי ההדלפות המתפרסמות על החלטות הממשלה הצריכות להישאר סודיות.
מהתחקיר הראשון של הקרב בבנת ג'בייל שהסתיים בלילה התברר כי ביום ג' 25.7 כאשר הסתיים הקרב על בנת ג'בייל, לא רק שצה''ל לא השתלט על כל העיירה, כפי שנמסר, אלא המבואות הצפוניים שלה נשארו פרוצים לגמרי , מבלי שאיזה שהוא כוח של צה''ל, אפילו לא כוח תצפית, יוצב שם. קבוצות סיור קדמיות של החיזבאללה גילו פרצה זו, והסיקו ממנה כי צה''ל לא עומד להתקדם הלאה צפונה לעבר הליטאני. לאחר שפיקוד חיזבאללה בגזרה הגיע למסקנה זו הוא החליט לקחת את הכוח שתפקידו היה לחסום את דרכו של צה''ל לליטאני, ואשר חנה בכפר בנדורייה, ולהעביר אותו בלילה שבין יום ג' ליום ד', חזרה לתוך בינת ג'בייל, כדי להנחית מתקפת נגד על העמדות הפזורות של צה''ל. תגבורות נוספות לקראת התקפת הנגד זרמו, כשהן מביאות אתם טילי נ''ט רבים, גם מהכפרים קינין, וא-טירי. לקראת יום ד' בבוקר התרכז בבנת ג'בייל כוח של כ-500 לוחמי חיזבאללה, מבלי שצה''ל יידע וירגיש בכך, אשר החל תוקף ב- 6:00 בבוקר את גדוד 51 של גולני מכיוונים שונים.

http://www2.debka.co.il/headline.php?hid=1797

זה מה שקורה כשיש לך ראש ממשלה ושר ביטחון בלי ניסיון בשיט ! ורמטכ"ל מחייל האוויר ... דואגים יותר מה יחשוב העולם מאשר לחיי החיילים

כמו שאפי אייתן אמר בכל בית שחייל צה"ל צריך לעבור דרכו\ליידו צריכה להקדים אותו הפצצה מהאוויר\קרקע

לעזאזל אפילו על כפר הם לא יכולים להשתלט ? הדבר הראשון זה לסגור אותו מכל הכיוונים !

דא ליברמן !!!! אם ליברמן היה ראש ממשלה לא היה דבר כזה עכשיו "בנת ג'בייל" אם הם לא שמיים זין על המבנים שלהם למה אנחנו כן צריכים ? גם ככה אחרי שהפציצו את האו'ם גרוע מזה לא יכול להיות כבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט ב י ז י ו ן !!! מה שהולך שם . החרא מתחיל לצוף כבר מעכשיו חכו רק שהכל יגמר ואז תראו

http://www2.debka.co.il/headline.php?hid=1797

זה מה שקורה כשיש לך ראש ממשלה ושר ביטחון בלי ניסיון בשיט ! ורמטכ"ל מחייל האוויר ... דואגים יותר מה יחשוב העולם מאשר לחיי החיילים

כמו שאפי אייתן אמר בכל בית שחייל צה"ל צריך לעבור דרכו\ליידו צריכה להקדים אותו הפצצה מהאוויר\קרקע

לעזאזל אפילו על כפר הם לא יכולים להשתלט ? הדבר הראשון זה לסגור אותו מכל הכיוונים !

דא ליברמן !!!! אם ליברמן היה ראש ממשלה לא היה דבר כזה עכשיו "בנת ג'בייל" אם הם לא שמיים זין על המבנים שלהם למה אנחנו כן צריכים ? גם ככה אחרי שהפציצו את האו'ם גרוע מזה לא יכול להיות כבר

זה ביזיון? יצא לי לראות ביקור של פרץ באיזה בסיס... הוא דיבר שם כאילו הוא בא לתמוך באיזה שביתה ולא בחיילים שראו את המוות בעיניים! שאל אותם שאלות מטומטמות על מהלך הקרב כאילו הם יכתבו לו עכשו דו"ח על הארוע... מטומטם שלא יודע שום דבר על הצבא וסתם מבלבל להם את הבייצים.

ואולמרט? הדרג המדיני צריך לקבוע את המטרות של המלחמה ואת הגבולות, להעביר אותם לדרג הצבאי ולנסות לקבל תמיכה משאר העולם. אני לא שמעתי שני אנשים, לא מהפוליטיקה ולא מהצבא שיכלו לחזור על אותן מטרות. מבחינת אולמרט המצב עכשו זה לא יותר מפינוי אלים שצריך להפעיל בו מינימום כוח ושהחיילים יבקשו באופן אישי מכל חיזבלון לעלות צפונה... רגישות ונחישות...

הרמטכ"ל: ממה שאני רואה אין לו שום הבנה אסטרטגית בסיסית, והוא פשוט לא יודע מה לעשות במצבים כאלה, כשחייל האוויר כבר לא מספיק כדי לעצור את הטרור. אפשר לראות את זה בהפצצות הבלתי נגמרות של הפצצות של טונה שנופלות ללא כל מטרה...

לכול פיקוד יש תוכניות מגרה למיקרים כאלה, ולפיקוד הצפון יש תוכנית מסודרת של מה לעשות במיקרה בדיוק כמו שאנחנו נמצאים בו עכשו. התוכנית הזו לא מתבצעת בגלל ההגבלות של הרמטכ"ל ורוה"מ. לפי התוכנית של פיקוד צפון היו צריכים להיות הרבה פחות הרוגים לנו והרבה יותר הרוגים מהחיזבללה, אבל נכון להיום אין להם את הכלים ולא את האנשים שהיו צריכים להיות להם לפי התוכנית.

במלחמה הזו צה"ל לא מראה אפילו עשירית מהכוח שלו. המצב הרצוי היו עכשו בשטח עוד גדוד או שניים שהיו סוגרים את השטח ולא מאפשרים פירצות, היו יותר כלים בתוך השטח שהיו מספקים הגנה יותר טובה, והייה סיוע אווירי ממוקד לדרישות של החי"ר ולא באימון קבלת מכה בכנף מעל ביירות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG יפה סיכמתה

והיה זכרם, אני רק מחכה שהלחימה תגמר ולהעיף את הרמטכ''ל + אולמרט + כול החבורת ליצנים שלו לרחוב ולהכניס את ליברמן כראש ממשלה ואת דיכטר כשר ביטחון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אתכם שטויות.

שאף אחד לא יבלבל לי את המח שאנחנו עכשיו במלחמה ושאשאיר את הביקורת לאחר כך.

האנשים הללו (אולמרט וחבר מרעיו) הם פשוט רוצחים במלא מובן המילה. אם הייתי מקבל מילואים הייתי עושה להם נע בעיין...אני לא בשר תותחים.

חבר טוב שלי קיבל אתמול צו 8, והוא החליט שהוא לא הולך. (עד היום הוא עשה מילואים כמו טטלה, בכל מקום שנדרש.) כשיתחילו להלחם באויבים, אני הראשון ללכת הוא אומר. אבל אני לא מוכן למות בשביל האטימות והרישעות של ההנהגה הזאת, ששולחת את האנשים הכי טובים פה (הרבה יותר טובים ממה שאי פעם הם יכירו) לגיא ההריגה של השמאלנות הרופסת שמחריבה את עם ותביא אותנו לחורבן. ולמוסר הנוצרי המזוייף שתמיד מגיש את הלחי השנייה (רק שהנוצרים לא מתנהגים כך).

מה שהאולמרט הזה רוצה לעשות זה פשוט להציל את ההיתכנסות שלו. להראות לכולם שאפשר לגרש יהודים מאדמתם ולהלחם. את זה הוא משיג על גופותיהם של טובי בנינו. הלב מתפלץ מהמראות והשמועות על היהודים האהובים שנזבחו ככה סתם כלאחר יד כדי להציל את עורם של מי שלא יודע להעריך זאת.

מנהיגים אלו, לא יהודים. אלו ערב רב. עם הולך אחריהם לאבדון.

לא אבדנו את ההרתעה שלנו כמו שאומרים. איבדנו את חוש ההישרדות שלנו ! ! ! וזה הרבה יותר גרוע ומסוכן.

המדינה והעם נמצאים בסכנה קיומית ממשית מאד. מי שלא משתולל עכשיו, יגרום פה לאסון שהשואה תהיה אחותו ובת גילו.

תתחילו להלחם, כולנו נלך למילואים ונקריב את חיינו למען עמינו ולמען ערי אלוקינו. אם לא תתחילו להלחם (להלחם כמו שחתול בפינה נלחם) ימיה של המדינה הזאת ספורים. ואני לא מוכן להיות שותף לזה.

כנראה הנביאים ידעו על מה הם מדברים כשאמרו "מחריבייך ומהרסייך ממך יצאו"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

תחילת גוג ומגוג

קיצר אני רואה מהמצב עכשיו שמתפתחת מלחמה אזורית כוללת מעין מלחמת עולם שלישית גוג ומגוג סוף העם היהודי

והכול אודות למטומטים שבחרו קדימה דייי כבר זה כבר לא הוגן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע D:

בכול מקרה שמע אנחנו במלחמה וכול המדינה נשלטת על ידי 3 מטומטים עם תעודות

שמאלמארט, פרץ מגדל הירקות ומטומטם מחיל האוויר שלא יודע מה עושים לפני שנכנסים לשטח

המלחמה הולכת להתפשט בקרוב לכנגד סוריה+אירן+לבנון רישמית ולפי דיוחים זרים גם ערב הסעודית תצא לעזור

אנחנו נשאר עם תמיכת ארה''ב + בריטניה

המון פצצות יעופו פה לכול הכיונים וכול צד יספוג מילונים של הרוגים (היום יש כלי נשק קטלניים)

אולי איזה אטום או 2 יגמרו תמצב וזהו זה כמעט על בטוח תטמוטט, אנחנו לא בנוים לכלכת מלחמה יש לנו כלכלה דפוקה שאחרי 15 יום לחימה מול ארגון גרילה מפסידה 7 מילראד דולר

אז מול 3 צבאות סדירים ושכול המדינה סופגת ?

אנחנו תוך 3-4 ימים נופלים

קיצר אני מאוכזב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...