קרבות מרים בבבית גביל = הרוגים וכנראה הרבה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קרבות מרים בבבית גביל = הרוגים וכנראה הרבה

ExploiT

Recommended Posts

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא חשוב איפה, במלחמה הזאת יש יותר מידי מקרים שאוסרים על התקשורת לפרסם, אם כבר מישהו דיבר על זה שאנחנו אוחזים בתפאורה אז בקשר למלחמה הזאת מעלימים הרבה דברים, את זה בחרתי לספר כדי שיראו מה קורה ושאנשים לא יפתחו תקווה שלא יהיו הרוגים הפעם, לצערנו יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אי אפשר לבוא לעורף ולהגיד

כן הם מזיינים אותנו, 20 הרוגים 30 פצועים פתחנו לנו תחת חזרנו כמו כלבים מוכים עם הזנב בין הרגלים

העורף יאבד את כול המורל אי אפשר לספר הכול ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי וזה הדברים היחידם שהיינו צריכים לספר, המלחמה הזאת מלאה ביותר פאשלות מהצלחות, ואני לא אומר לאבד תקווה אני תמיד אומר להיות ולהישאר חזקים לא חשוב מה חייבים להישאר אופטימיים כל הזמן במיוחד שצה"ל הוא זה שמוביל כרגע, למה אתם לא שומעים כמה מחבלים של החיזבאללה נעלמו? התקשורת הטיפשה לא מפרסמת את זה בכותרות ענק רק כותבות בצד "נהרגו מחבלים" וזהו, בנתיים נהרגו להם יותר מ15 מחבלים ונפצעו להם הרבה מאוד צה"ל כבר הוריד כמה טילים על מבנים שמה מסוקים יוצאים לעזור בלי הפסקה ואין ספק שצה"ל הוא זה שמוביל כרגע עם כל הצער צה"ל אכן הוא זה שמוביל ואין זה ספק וגם החיזבאללה ידע שצה"ל יוביל מה שכולם חששו ממנו זה עד כמה המחיר מהצד שלנו יהיה גבוהה שנוכל לעמוד בהתקפות האלה כל הזמן יהרגו עוד ועוד, עד מתי נוכל לעמוד בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

psycho59

בכל מלחמה יש פשלות. ככה זה עובד. מלחמה זה מלא בלגן ומלא הפתעות ומלא שינויים. בזמן שאתה חושב ומתכנן, יש אויב שעושה אותו דבר. בדיעבד נורא קל להגיד מה היה צריך לעשות אחרת. בזמן שזה קורה צריך לקבל הרבה החלטות, בזמן קצר ולפעמים בתנאים נחותים תחת לחצים גדולים. מה לעשות. חלק גדול ממורשות הקרב של צה"ל מקורן במה שאתה קורא "פשלות". החל ב"גבעת התחמושת", דרך קרב קמ"ט קק"ש בלבנון וכלה בירי המטוסים על כוחותינו עכשיו.

כמו שאמרתי קודם, זו מלחמה קשה, יש הרוגים, ויהיו עוד.

מה צריך לעשות?

1) להקשיב פחות לכתבים הצעירים, הלחוצים ותרשה לי להוסיף חסרי האחריות בטלוויזיה, ויותר לאנשים הותיקים והמנוסים כדוגמת פואד ודומיו.

2) להאמין ולתמוך בצה"ל, שעושה עבודה יותר ממצויינת בתנאים בהם הוא נתון, כי זה מה שחברים שלך עכשיו בחזית צריכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי זה מה שאנחנו עושים אבל מה לעשות

במדינה יש לנו בוגדים כמו הערבים שעשו הפגנה מול הקרייה בתל אביב ובחיפה נגד המלחמה

וגם יש לנו יותר מדי פוליטקאים שדואגים לתחת שלהם מאשר לחיי החיילים והאזרחים

זה לא נתפס שב15 ימי לחימה מול ארגון טרור שיורה צינורות מעופפים ויורה קפצונים מאחורי תינוקות חטפנו כאלה מכות

כול מדינה אחרת שיש לה ראש על הכתפיים הייתה מפקקת את כול הכפרים שמהם יורים על

אבל לא החקלאי יכניס כוחות רגליים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שהנסיון הצבאי שלך מסתכם ב BF2.

החיזבאללה לא יורה קפצונים, וזה גם לא הלוחמים הערבים המשופמים עם הכפיה מדנידין.

חיזבאללה זה ארגון שקיבל אימון מסיבי מאיראן, טובים יותר מכל הלוחמים שצה"ל נתקל בהם עד היום, מצויידים במיטב החדיש וצורות הלחימה של איראן שמנוסה במלחמות, מכירים כל חור וכל נקודת מחבוא בשטח הלחימה, ולא מהססים לשתמש בכל אמצעי כדי להשיג את המטרה.

לגבי הבוגדים - אני מסכים. גם לגבי הפוליטיקאים - אבל לא כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הבעיה של שאנחנו יותר מידי מסתכלים על שאר העולם ומקשיבים לשאר העולם אנחנו נתונים בידי העולם ומה שהם אומרים זה מה שיהיה, עוד מעט כבר יגיעו הכוחות הבין לואומיים ואז כבר לא נוכל לפעול כמה עכשיו, לפני חודש+ כולנו ביקשנו מלחמה כמעט ולא היה אחד שלא ביקש מלחמה אבל אף אחד לא ציפה לזה כשביקשנו מלחמה ציפנו להרבה יותר ממה שהולך עכשיו המסגד הזה שהם ירו ממנו, מצטער לומר אבל אפילו אני יודע שדבר כזה יכול לשמש מבצר מצוין ביותר לחיזבאללה, דבר כזה ברגע ששומעים שם זבוב צריך להוריד אותו עם פגזים טילים וכל הבא ליד.

integral

אני בהחלט מסכים איתך בכל מה שאמרת חוץ מדבר אחד:

צריך לקבל הרבה החלטות, בזמן קצר ולפעמים בתנאים נחותים תחת לחצים גדולים.

זה נכון שאלו הם התנאים אבל בישביל זה לרמטכ"ל ולמפקדים אמור להיות "סקיל" אנושי כזה שמצבים כאלה לא ישפיעו עליהם כמו שהם משפיעים עליי ועליך, נכון שבמצבים כאלה צריך לחשוב מהר אבל זה הרעיון במפקדים שהם צריכים לחשוב מהר ולדעת לעשות את הדבר הנכון גם במצבים האלה, לא סתם הם המפקדים ולא בן אדם שלא יודע לחשוב מהר במצבים קשים, אז קשה למפקדים ולרמטכ"ל לחשוב מהר במצבים כאלו הם לא צריכים להיות בדרגות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...