אתם חיים באשליות ואוחזים חזק בתפאורה הזויה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתם חיים באשליות ואוחזים חזק בתפאורה הזויה

scriewy

Recommended Posts

יש מלא מלא מה להגיד אבל זה יתפוס הרבה מקום ורובכם לא יתרחו לקרוא אפילו, בשביל להעביר את כל המידע שיש לי אני אצטרך לדבר בלי הפסקה שבועיים +. אז אני יתחיל פשוט.

אתם לא סקרנים, והמיעוט ממכם סקרנים מזדמנים, יענו רק כשעולה נושא מסויים פתאום אתם נדלקים כמו נרות חג מולד עם שאלות. זה לא מספיק !

אני ראיתי הרבה ועיינתי בהרבה לאורך תקופה של כמה שנים, לכן גם מה שאני יתן לכם לראות עכשיו זה כבר חומר ברמה של בין חובבנים לרציניים, אבל אין מה לעשות רובכם אנשים שיטחיים ומונעים ע'י פסיכולוגיה פשוטה ולא מודעים לתיפקוד חלקים רבים במוחיכם. אתם מעדיפים הכל על מגש כסוף וכמה שיותר מתומצת ושיאכילו אותכם בכפית, אחרת כבר היתם מודעים למה שכיום מספר מעוד מצומצם מודע.

אני מדבר על Disclosure Project שהתחיל ב 1993 וב 2001 יצא עם ראיות בהצהרה פומבית רצינית. ערכתי פה חיפוש אבל לא עלה כלום, יענו מאז קומתו של הפורום הנושא לא הוזכר.

אני גם לא יהיה מופתע אם בארץ זה לא שודר.

יש מלא ראיות ויזואליות, שלכם לא מספיקות כי עוד פעם, רובכם לא מתעניינים איך מוחיכם מתפקד, ולמה אתם מחליטים נושאים שונים שמוצגים בדרגת אמינות שווה פעם לקבל ופעם לא. מה שמקובל על דעתכם מתקבל, מה שלא, לא מתקבל, אבל את דעתכם לא אתם קבעתם לעצמכם מאז הולדתכם.

דבר ראשון צפו בזה http://video.google.com/videoplay?docid=-1166743665260900218

ורק אחרי, תוכלו להיות טיפה יותר מוכנים לזה חלק 1 http://video.google.com/videoplay?docid=6552475158249898710

חלק 2 http://video.google.com/videoplay?docid=-4694075066240662837

אם אתם לא מבינים מה לא בסדר בתמונה, אז כמו שאומרים "האל ישמורכם"

אני יכול להביא עוד חומר, אפילו ויזואלי וחד, אבל אף פעם לא היה ביקוש כאן לזה, הרבה אנשים פשוט לא הבינו אותי לרב בהסברי, והצהירו בצחוק שדברי הזוים.

סתם לידע כללי, על מלחמת מפרץ דיברו בסכנויות חשאיות בארה'ב כבר בסוף שנות ה 70.

ועוד לידע כללי, לפני שנה וחצי קראתי שבאפגאניסטן מצאו בבונקר תוכניות של מוסלמים, התוכנית היתה ב 2006 להתחיל במלחמה פתוחה, עד 2009 לערב את כל מדינות האיסלם במלחמה, ופה אני לא בדיוק זוכר תתאריכים ב 2013 או 2014 להשתלט על העולם ועד 2017 להמיר את כולם לאיסלם ותמתנגדים למחוק. אז כמו שאומרים הזמן יגיד, ובנתיים מצירוף אחד שהכן התחילה המלחמה אני לא קובע לעצמי שזה הכן חלק מהתוכנית, צריך לפחות שני צירופים כדי שהחלקים יתאימו.

וכמובן זה לא מידע שנגדו נוקטים עמדות כי זה רק תאורתי והכל יכול להשתבש יותר מפעם, אבל זה מידע שמחזיקים קרוב ללב כדי להיות מוכנים במקרה ו....

וכך בעצם לנהוג עם כל מידע, כדי לא להיות מופתעים עם המכנסיים למטה, כי גורם הפתעה, אחד מהאלמנטים ההרסנים במקרים אלה.

יש הרבה אירועים שוליים שהאנושות לוקחת כעיקריים. אני יכול גם לתת סרטים הוליוודים כדוגמה שמייצגים תרעיונות האללו.

ואם לא תתעצלו לבלוע תכפית הזאת גם, הינה עוד: חלק 1

http://video.google.com/videoplay?docid=-5070476612863849446&q=Evidence+The+Case+For+NASA

חלק 2 http://video.google.com/videoplay?docid=8524267568796529301&q=Evidence+The+Case+For+NASA

עריכה:

וכמו שה vogans מהסרט The Hitchhiker's Guide To The אמרו

people of earth this is vogan Geltz of the galactic hyperspace planing council, as you all probably aware plans of the development of the outline regions of the involve the building of a hyperspace express shoot through your star system, and your planet is one of those scheduled for demolition. there's no point acting all surprised about it, the plans & demolition orderes have being on display to local planing officer in alpha centory for 50 earth years ! z

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סיכום:

"עב"מים, בלה בלה בלה, חייזרים, בלה בלה בלה, מתקדמת, בלה בלה בלה, קנוניה עולמית, בלה בלה בלה, הושבעו לשמור על סודיות, בלה בלה בלה, מספרים את האמת, בלה בלה בלה."

והנה חסכתי לך שלוש שעות של צפיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עב"מים ?

או השתלטות המוסלמים על העולם ?

לא בדיוק הבנתי

נראה מעניין ומסקרן (ומלא ספק ושאלות ופחד להתבעס שזה בולשיט אחרי הצפיה) ממבט ראשון.

מגיל מאוד מאוד קטן תמיד האמנתי או רציתי להאמין בחיים תבוניים נוספים ביקום, שקרובים אלינו ומבקרים בכדור הארץ

עם הגיל, עם ההגיון שבא עם השנים והחשיבה, הרבה מהסיפורים ששמעתי בעבר (שהקסימו אותי ושהאמנתי בהם בכל מאודי, כי מאוד רציתי)

נשמעים יותר ויותר הזויים ויותר ויותר חורים שמצאתי בהם, גרמו לי לפקפק יותר ויותר ויותר.

הרצון עדיין שם, מה שנקרא i want to believe , כמו שאומרים בתיקים באפלה

אבל חסר לי הסיפור, חסרות לי הוכחות חותכות.

אני חושב (מתלבט) שאני אלך לראות את כל הוידאו הזה, (ואוו, אבל לא הכל בבת אחת) מקווה שזה מעניין כמו שאתה מתאר שזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לא מבין

אני מתחיל עכשיו לראות את הסירטונים אבל לא קולט

מה זה הפרויקט הזה ה-disclosure project ?!

זה על חייזרים? ומה הקשר פתאום למוסלמים שרוצים לפתוח מלחמה?

יש לך מסנג'ר ? אני גם רוצה לראות דברים כאלה זה מעניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מסנג'ר, אבל אני משתמש ב בעיקר, רשום מתחת לאווטר

יותר טוב תשאל איך זה שרובכם אפילו לא שמעתם על השידור הזה כשזה היה אמור להיות כלל עולמי, מי מנע ממכם לראותו ?!

ומי מונע ממכם לראות מלא תכנים אחרים.

יש גם מידע שגבה חיי אדם כדי לצאת לאור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מסנג'ר, אבל אני משתמש ב בעיקר, רשום מתחת לאווטר

יותר טוב תשאל איך זה שרובכם אפילו לא שמעתם על השידור הזה כשזה היה אמור להיות כלל עולמי, מי מנע ממכם לראותו ?!

ומי מונע ממכם לראות מלא תכנים אחרים.

יש גם מידע שגבה חיי אדם כדי לצאת לאור.

אצלי זה ההפך בעניין ה- ומסנג'ר

אני שונא את אין לי (ICQ נועד לעצבן אנשים בהודעות ספאם מיותרות)

ותוכל לתת מידע על המשפט הזה "יש גם מידע שגבה חיי אדם כדי לצאת לאור."

איזה שידורר כלל עולמי ? של הפרויקט הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול להטיל פצצה כזו וללכת כאילו לא קרה כלום.

הייתי מצפה שתעלה כמה מאמרים שמסבירים רבע מהתגובה שלך.

אני אישית מעדיף לקרוא חומר כתוב, מאשר לשבת כמו מפגר מול המסך ולראות אנשים נואמים (עם כל הפוליטיקה הסתרת המידע והמניפולציה שיש בנאומים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב או שאני מפגר או שאני חולם

כי לא הבנתי בשיט ממה שרשמתה

יותר מדי פסיקים

רוחים

שגיעות כתיב

משפטים סותרים

כוססס רעבק מה אתה מנסה להגיד ?

איך הגעתה מחיזיירם לתוכנית של בין לאדן להשתלט על העולם ?

WTFFFFF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל התהלכים הנחותים והעלובים שהולכים בראש שלי (שחס וחלילה אני לא יודע איך הוא עובד), והעובדה שאני לא מספיק מפותח פסיכולוגית כנראה,

אני עדיין לא כותב עם שגיאות כתיב כמו מי שפתח את הת'רד הזה.

כנראה שידיעת השפה העברית היא אשליה ותפאורה וכו' וכל השטויות האלה - איזה קישקוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...