Zune 30GB ב 400$ נובמבר השקה .מידע חדש אודת הזון עמ 11 - עמוד 7 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Zune 30GB ב 400$ נובמבר השקה .מידע חדש אודת הזון עמ 11

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Pika007

תודה בהחלט נראה נגן טוב

אני לא בישראל אני גר כרגע בלוס אנגלס ובעוד חודשיים אני עובר לקולומבוס (אוהיו)

מישהו יותר אם אפשר לקנות את הנגן באמריקה? לא ראיתי בשום חנות שאני סומך עליה תנגן הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה

ודרך אגב, שום מחיר הוא לא מצחיק בכל זאת 220 דולר זה לא כסף קטן גם באמריקה נכון זה לא הון כמו בארץ אבל בכל זאת

לסטודנט תפרן כמוני כל דולר חשוב. בטח אחרי שהבעל בית העלה את השכר דירה :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל יחסי.

ב 220 דולר, זה הנגן הכי טוב שאפשר להשיג. ושים לב, הוא גם מנגן וידאו על מסך גדול יחסית (2.4 אינץ' ברזולוציה של 320X240 עם 262,144 צבעים)

יש בו OTG

הוא תומך SRS WOW 2

הסוללה הנטענת שלו מחזיקה 20 שעות או 4.5 שעות וידאו

הוא כמובן גם אלבום תמונות , בקיצור, לא חסר בו כלום. 220 דולר ביחס לדבר כזה זה ממש זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביחס לפלאש ונגן מסוגו(נראה לי שהוא לבד שם בהר שנקרא הקטגוריה שלו :silly:) הוא זול, אבל אל תשכח ש-4GB לא מאפשר ספרייה עצומה ובהבדל לא תהומי אפשר כבר לעלות - כן לעלות - ל:ZVM.ו-220$ זה אכן לא כסף לארוחת צהריים לסטודנט תפרן :smile1:.

אפשר לשאול מה אתה לומד? 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לומד international business בעקרון כרגע אני בUCLA אבל כאן יש להם רק כלכלה וaccounting בתור תואר בכללכה אז אני עובר . ובספטמבר אני עובר לקולמבוס (אוהיו) לthe Ohio state university (fisher college of business) אחד מ top business schools באמריקה :) מקווה שאני יאהב תמקום זה יהיה הפעם הראשונה שאני גר בעיר שלא נחשבת גדולה כמו תל אביב שם גדלתי או לוס אנגלס

לא אומר שהמחיר רע רק להגיד שזה זול זה כבר שאלה של כמה כסף יש לך :)

וידאו אני ממש לא צריך מבחינתי גם מסך שחור לבן יהיה סבבה אם זה מאריך את הזמן בטרייה

גם ככה המסך הוא לא מסך רחב ככה שבמציאות רוב הדברים המסך יהיה אפילו קטן יותר.

אני משתמש בנגן אודיו בעיקר לריצה ובעתיד בטח גם בדרך ל וחזרה משיעורים (בלוס אנגלס אתה באוטו כל הזמן אין כזה דבר פה לללכת ;D )

ואני ממש לא סובל תנגנים של קריאטיב , הם חייבים אבל חייבים!!! לעצב מחדש את כל הנגנים שלהם

הם פשוט נראים זוועה. וכן עיצוב זה חלק מהשיקול כשקונים מוצר מבחינתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:

מה :xyxthumbs: ? מה :xyxthumbs: ?!?!?!? מה :xyxthumbs: לעזאזל !?

אנחנו מדברים על מייקרוסופט, החברה שנכשלת בהכל, במיוחד באבטחה. אני מתערב שאיך שנקבל מכשיר יהיו לנו 60 שניות עד שהוא יתכבה ונצטרך לרכוש לו גם אנטיוירוס. אז תפסיק להיות כזה מעריץ פתטי, כי גייטס הוא אידיוט וכל החברה שלו על הפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...