Zune 30GB ב 400$ נובמבר השקה .מידע חדש אודת הזון עמ 11 - עמוד 6 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Zune 30GB ב 400$ נובמבר השקה .מידע חדש אודת הזון עמ 11

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Pika007 רק משו קטן סבבה?

הIPOD מנגן שעתיים וחצי ווידאו ומוצהר זה שלוש שעות והZMV מנגן שלוש שעות אז חצי שעה לא תעשה את ההבדל חחח

גם ככה לא נוח ליראות בדברים האלה סרטים וגם ככה זה רק מספיק לסרט אחד שזה לא שווה אזז זה דיי מיותר (אבל תוספת נחמדה)

אתה מדבר על ה 60 ג'יגה

אני מדבר על ה 30. אתה מודע להבדלי זמן הסוללה ביניהם, כן?

ה 30 ג'יגה מנגן מוצהר שעתיים , מעשית שעה וחצי. ואף אחד לא אמר משהו על סרט שלם. זה פשוט באסה לראות פרק של סדרה, של חצי שעה, ולגלות ששליש סוללה כבר בזבזת, ואפשר לשמוע פחות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח אני מדבר על ה30G לא על ה60G וכן בדקתי את זה ואני מודע להבדלים בסוללות.

ב60G זה +- שלוש שעות לא שעתיים.

מממ וכפי שאמרתי אי אפשר ליראות בזה שום דבר זה חרא של דבר (גם בZVM), המסך קטן מדיי ואין מספיק צבעים (בשני הנגנים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ וכפי שאמרתי אי אפשר ליראות בזה שום דבר זה חרא של דבר (גם בZVM), המסך קטן מדיי ואין מספיק צבעים (בשני הנגנים)

לא ידעתי על ההבדל, נשמע מוזר

בכ"א הביקורות היללו את המסך של האיפוד, אולי קטן אבל רואים מעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביום שתפסיק להגיד שטויות, תחזור לפורום הזה.

קודם אמרת שהאיפוד מנגן 3 שעות רשמי ושעתיים וחצי מעשי, אמרתי לך שאתה מדבר על ה 30 ג'יגה, אמרת שלא נכון, ועכשיו אתה אומר בדיוק מה שאמרתי קודם. תעשה טובה, תפסיק לבלבל בשכל.

2- במסך של האייפוד יש 65,536 צבעים. זה כשלעצמו כבר מספיק בשביל לראות .

במסך של ה ZVM יש 262,144 צבעים. יותר ממספיק. ל 90% מנגני הוידאו היעודיים (אפילו המשובחים של Archos) יש 262,144 צבעים כמו ל ZVM.

כל פעם אתה בא עם יציאות מוזרות והזויות, נתונים שגויים שאתה ממציא, וטורח לתת מילה רעה על ה ZVM בכל הודעה, למרות שהוא לא קשור בכלל.

אני אעריך את זה אם תסתום את הפה ותפסיק לדבר שטויות, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאפש גם תגמור על מיקרוסופט, הם רשמו פטנט על האיפוד החדש

iPOD Touch, מה שמדהים במסך מגע שלו,הוא שהוא יכול להבחין ביו נגיעה חלשה לחזקה

וגם כמה אצבעות נגעו בו.

http://www.appleinsider.com/article.php?id=1902

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביום שתפסיק להגיד שטויות, תחזור לפורום הזה.

קודם אמרת שהאיפוד מנגן 3 שעות רשמי ושעתיים וחצי מעשי, אמרתי לך שאתה מדבר על ה 30 ג'יגה, אמרת שלא נכון, ועכשיו אתה אומר בדיוק מה שאמרתי קודם. תעשה טובה, תפסיק לבלבל בשכל.

2- במסך של האייפוד יש 65,536 צבעים. זה כשלעצמו כבר מספיק בשביל לראות וידאו.

במסך של ה ZVM יש 262,144 צבעים. יותר ממספיק. ל 90% מנגני הוידאו היעודיים (אפילו המשובחים של Archos) יש 262,144 צבעים כמו ל ZVM.

כל פעם אתה בא עם יציאות מוזרות והזויות, נתונים שגויים שאתה ממציא, וטורח לתת מילה רעה על ה ZVM בכל הודעה, למרות שהוא לא קשור בכלל.

אני אעריך את זה אם תסתום את הפה ותפסיק לדבר שטויות, תודה.

בונה יחרא קטן זה שאתה לא מבין זה לא אומר שאני אידיוט.

אני אמרתי שהIPOD 30G מנגן שעתיים וחצי מקודם והוספתי אחרי זה שהIPOD 60G מנגן שלו שעות של ווידאו

ואני מוציא במקרה הזה לשניהם שם רע אם לא הרגשתה את זה.

וכן אי אפשר ליראות ב262,144 צבעים סרט זה חרא של דבר ובIPOD בכלל אי אפשר ליראות.

אם אתה כזה עיוור וזה ניראה לך טוב אז תיראה מה שאתה רוצה במה שאתה רוצה.

ושוב פעם בנוגע לזמן סוללה אני בדקתי את זה בIPOD VIDEO 30G כשהבטרייה הייתה מלאה עד הסוף וזה עבד שעתיים וחצי +- חמש דקות.

ואתה התחלתה את הוויכוח הזה שוב.

אני רק אומר משהו קטן ואתה חייב לסטור אותי ישר, אולי פעם אחת אתה תשתוק, כי כל פעם מחדש אתה מתחיל אם זה וזה כבר מעצבן,

תיראה זה לא יגמר לעולם אני פאן בוי ואתה ZVM פאן בוי שני הנגנים האלה ממש אבל ממש טובים (ושלא תעז להגיב על זה) ובגלל זה יש לנו הרבה וויכוחים על זה אז דיי כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חתיכת אידיוט, אתה רוצה להגיד לי שעל AV500 אי אפשר לראות סרטים?

לך תישן על האף.

לא יודע מה עם האייפוד שלך, הוא פלאי. כל אייפוד אחר על הכוכב מחזיק שעה וחצי, שלך מעל שעתיים. מדהים.

אני לא הכנסתי את ה ZVM לדיון הזה, אתה הכנסת. למה? אלוהים יודע.

אני רק יכול להגיד לך שבתחום הזה אני פי 10 עליך. אני כתב באתר בתחום, סוקר מכשירים, עבר אצלי כל מכשיר שקיים בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. זה לא הIPOD שלי

ב. זה שאתה רושם באתר בתחום זה לא אומר שאתה יודע הכל ותאמין לי אני יודע הרבה יותר ממך בנגני MP3 ומולטימדיה. כל אחד יכל לקחת מכשיר ולעשות עליו כתבה זה ממש לא בעיה, יש מספיק מידע על כל הנגנים בעולם באינטרנט שאפשר לעשות סיקורים על עיוור,

ג. לArchos AV500 יש מסך ורזולוציה הרבה יותר טובה מהמכשירים האלה ויש לו קצת צבעים יחסית לנגן PMP שזה החיסרון הגדול שלו ולא אני לא יכל ליראות במסך הקטן של הZVM והIPOD שום דבר ויש גם הבדל גדול בחדות המסך, איך אתה משווה בכלל את החדות והרזולוציה של המסך של AV500 למסכים המיסקנים של הIPOD והZVM? זה רק מראה שאתה לא מבין כלום אבל כלום בנגניםץ

וד"א בגלל זה אין הרבה אנשים שקונים א תהArchos AV500 (חוץ מאנשים שרוצים להקליט מהטלוויזיה או רק להעברה חיצונית של לטלוויזיה)

וגם בגלל זה הוא יותר זול מכל שאר נגניי המולטימדיה האחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון:

,

דבר שני-

ה AV500 הוא נגן המולטימדיה היקר ביותר שאפשר למצוא בשוק היום, חוץ מה AV700 שזה AV500 עם מסך 7 אינץ'.

מבין גדול בתחום אתה, אה?

דבר שלישי-

המסכים של ipod ו ZVM:

320X240 על 2.5 אינץ'

המסך של ה AV500:

480X272 על 4 אינץ'. הבדל גדול במספר הפיקסלים ביחס לשטח? לא נראה לי.

שוב- מבין גדול בתחום אתה, אה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה קונה את ה100G כן אבל לא אם אתה קונה את ה30G מה אתה מצפה זה 100G

את ה30G אפשר להסיג ב320$ שזה מאוד אבל מאוד זול לנגן מולטימדיה אם 30G (יש קופונים למיניהם באתרים שאפשר להסיג אם מחפשים איזה חצי שעה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה הכי גדולה של iriver and iaudio זה שהרשתות הגדולות בארה"ב best buy, circuit city וכאלו פשוט לא מחזיקות יותר ממוצר או שניים שלהם וגם אז זה נגנים של 512 או 1 ג'יגה ורוב האנשים רוצים יותר מקום מזה.

נכון שאפשר לקנות באינטרנט אבל רוב האנשים עדיין מעדיפים ללכת לחנות לבדוק ולראות תמוצר לפני שהם קונים. במיוחד כשמוציאים סכום כסף כבד.

אישית אני לא מבין מה המהומה מהאייפוד, השתמשתי בנאנו 4 ג'יגה במשך שבוע כל יום ולא הבנתי מה כל הרעש

אחרי שבוע שמתי מודעה בebay והרווחתי סכום יפה (תודות לחג המולד ולזה שאפל לא סיפקו מספיק נגנים לחנויות :) )

אני עדיין מחפש נגן חדש שיחליף את הrio pmp300 האלוהי שלי ;D אבל זה נראה שיש לי דרישות מטורפות כי אני לא מוצא נגן שעונה על הדרישות שלי

1) איכות אודיו טובה

2) לפחות 4 ג'יגה מבוסס ולא הארד דיסק (אני רץ כל יום ופלאש אמין יותר וגם נגני הרבה יותר קלים במשקל)

3) משתמש בכבל usb/mini רגיל! ולא איזה כבל מיוחד מזדיין שיעלה 40000 דולר להחליף או שצריך לדאוג לקחת אתך לכל חור.

4) תומך UMS או בקיצר drag and drop כלומר מחבר תמכשיר ואני יכול להעביר שירים או קבצים (כונן נייד) בלי שום תוכנה שצריך להתחיל להתקין בכל מחשב מחדש כל פעם שרוצים להשתמש בנגן.

אם מישהו מכיר נגן כזה בבקשה!!! שלחו לי הודעה איזה מכשיר עונה על הדרישות

אפילו עם הסאנסה החדשים שלהם התחילו להשתמש בכבל מיוחד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...