Zune 30GB ב 400$ נובמבר השקה .מידע חדש אודת הזון עמ 11 - עמוד 5 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Zune 30GB ב 400$ נובמבר השקה .מידע חדש אודת הזון עמ 11

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חח אף אחד לא יכל על אפל, אני אומר את זה ברצינות, היא אחת החברות הכי גדולות בעולם, גם בגלל המחשבים שלהם (MAC) וגם בגלל הנגנים שלהם, אין מה לעשות אפל פה כדי להישאר אפילו מיקרוסופט לא יכולה להפיל אותם, אני לא חושב שיש חברה שיכולה.

בקיצור אפל מייצרים אחלה של נגנים אפילו טובים + ויש להם גם אחלה של שם ואחלה פירסום, כן אני אפל פן בוי ואני מאוד גאה בזה, זה לא משו רע זו אחלה חברה אם אחלה מוצרים, ותאמת אני אוהב אותם בגלל שיש להם אחלה של שרות (בין לאומי) וגם כל הזמן יוצאים עידכונים חדשים לנגנים שלהם (שזה ממש טוב) לא כמו כל שאר החברות מוציאים עד גירסה 1.7 וזהו (בדרך כלל) יש הרבה מה לשפר בכל הנגנים שקיימים ואפל כל הזמן משפרת את החומרה שלה.

בקיצור אי אפשר להפיל את אפל

וביפן וסין מכירים טוב מאוד את אפל יש שם הרבה חנויות שמוכרות את הנגנים שלהם (גם הראבה זיופים של זה) כמו לחם.

דוד שלי היה בסין ואמר לי שבכל חנות שניה היה את הנגנים של אפל, הם כל כך זולים שם שזה ממש שווה את המחיר שלהם. 30G עולה שם בסביבות ה150$-200$ שזה ממש זול.

אזז לכל אלה שאמרו שהם "לא מכירים שם את הנגן הזה" מש לא יודעים על מה הם מדברים, גם שם יש המון אנשים אם הנגנים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה שהנגן יהיה אחלה, אני רוצה שהוא יהיה מצויין....אני רוצה שהוא יהיה הכי טוב....

וזה לא מעניין אותי ההצלחה של .....וגם זה שהם חברה גדולה ומצליחה בתחום המחשבים לא אומר שהנגנים שלהם הם הכי טובים.

אנשים יודעים טוב מאוד שאם האייפוד לא היה של בחיים לא הייתה לו כזאת הצלחה.

אני דווקא אהבתי את העיצוב של הנגן של מייקורסופט......לפחות הוא נראה כמו נגן לעומת האייפוד שנראה כמו איזה תכשיט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה שהנגן יהיה אחלה, אני רוצה שהוא יהיה מצויין....אני רוצה שהוא יהיה הכי טוב....

וזה לא מעניין אותי ההצלחה של .....וגם זה שהם חברה גדולה ומצליחה בתחום המחשבים לא אומר שהנגנים שלהם הם הכי טובים.

אנשים יודעים טוב מאוד שאם האייפוד לא היה של בחיים לא הייתה לו כזאת הצלחה.

אני דווקא אהבתי את העיצוב של הנגן של מייקורסופט......לפחות הוא נראה כמו נגן לעומת האייפוד שנראה כמו איזה תכשיט .

אני אישית ממש לא אוהב את העיצוב של הדור חמישי, הוא רחב מידי, בסדר אז יש לו מסך גדול יחסית ובגלל זה הוא רחב

אבל לטעמי משלמים על זה ברוחב של הנגן..

ה-X5L הרבה הרבה יותר טוב ויפה לדעתי..

הלינק של ה-Zune לא עולה לי משום מה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Pika007 רק משו קטן סבבה?

הIPOD מנגן שעתיים וחצי ווידאו ומוצהר זה שלוש שעות והZMV מנגן שלוש שעות אז חצי שעה לא תעשה את ההבדל חחח

גם ככה לא נוח ליראות בדברים האלה וגם ככה זה רק מספיק לסרט אחד שזה לא שווה אזז זה דיי מיותר (אבל תוספת נחמדה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר בכלל בין המוצר החדש ובין מוצר "שיפיל את אפל" או את השליטה שלה בשוק הנ"ל

וזאת מכמה סיבות:

-מוצר שהוא ראשון מסוגו(או כזה שנחשב ראשון)תמיד יוביל את השוק-מה גם שהוא מוצלח וזה לא משנה שיש טובים ממנו

ככל שהתחום הזה יגדל זה יעשה טוב קודם לאייפוד, מוצר שיוצר ענף שיווק חדש תמיד יהיה מוביל(במידה ואופי השיווק לא ישתנה),

שימו לב שהרבה מהחברות המתחרות משתמשות באלמנטים שיש באייפוד(כמו החוגה, צבעים, ניווט עיצוב כללי וכו') וזה בגלל שהוא פשוט מוצלח

אז במקום להמציא את הגלגל מההתחלה פשוט מעתיקים

ומי שלא מכיר את ואת ההיסטוריה של החברה הזו-באפל מועסקים המעצבים מהמובילים בעולם

לעולם המוצרים שלהם יהיו חדשניים ובעלי מראה שונה מכל השאר, לזה תוסיפו את את האיכות הידועה של , מחירים גבוהים ושיווק חכם=

מוצרי life style ומוצרים של בעלי מקצוע(בעיקר בתחומי העריכה) אלו משאירים את מובילה בתחום.

סטיב ג'ובס המנכל ישן חדש הוא גאון לא קטן(אגב הוא גם הבעלים של 'פיקסר') וכדאי לעקוב אחרי השינויים שלו בזמן האחרון, לדעתי

המעבר לאינטל הוא הצעד הראשון לכיוון פתיחת מערכת ההפעלה המעולה של מק לכלל החומרה שבשוק ולתחרות ישירה מול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הIPOD מנגן שעתיים וחצי ווידאו ומוצהר זה שלוש שעות והZMV מנגן שלוש שעות אז חצי שעה לא תעשה את ההבדל חחח

בטח שזה עושה את ההבדל

זה עוד פרק ממוצע של סדרה בכל טעינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...