Zune 30GB ב 400$ נובמבר השקה .מידע חדש אודת הזון עמ 11 - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Zune 30GB ב 400$ נובמבר השקה .מידע חדש אודת הזון עמ 11

lmlm

Recommended Posts

על כמה מתערבים שהתוספת 100$ מנגנים טובים בהרבה זה התוספת WIFI הכ"כ טםפשית הזאת? :kopfpatsch:

PSP מכר 22 מליון יחידות

DS מכר 25 מליון

התחרות צמודה, אבל האמריקאים מכורים למשחקים של . אף אחד מהמכשירים הוא לא פלופ.

אין משחקים מקוריים ל PSP? בבקשה תסתכל שוב.

1349 ו fp581- לפני שאתם מחרבשים שטויות, בבקשה תסתכלו על נתונים רשמיים.

אני לא מאמין למספרים האלו, בכמויות כאלו קשה לדייק בספירה, יתכן והסופרים התבלבלו

אם הם התבלבו בטיפה אפילו יכול להיות שה PSP מנצח, זה מה שאני חושב כי ראיתי בארץ

מלא PSP, ולא DS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ה PSP לא מכר יותר. אני בעל PSP בעצמי (מרוצה עד הגג) אבל מודע למציאות.

יודע למה ה DS לא מוכר בישראל? כי לנינטנדו אין נציגות רשמית בישראל, וגם משחקים ל DS עולים כמו משחקים ל PSP, המצב הזה ממש לא ככה בארה"ב/יפן וכל מדינה אחרת. משחקי DS בד"כ זולים הרבה יותר, וגם הקונסולה זולה יותר בעצמה, למרות שיש לה הרבה פחות יכולות.

בתכל'ס לכל אחד מתאים משהו אחר. אני למשל, מתכנן לקנות ולא PS3 או X360

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה PSP לא מכר יותר. אני בעל PSP בעצמי (מרוצה עד הגג) אבל מודע למציאות.

יודע למה ה DS לא מוכר בישראל? כי לנינטנדו אין נציגות רשמית בישראל, וגם משחקים ל DS עולים כמו משחקים ל PSP, המצב הזה ממש לא ככה בארה"ב/יפן וכל מדינה אחרת. משחקי DS בד"כ זולים הרבה יותר, וגם הקונסולה זולה יותר בעצמה, למרות שיש לה הרבה פחות יכולות.

בתכל'ס לכל אחד מתאים משהו אחר. אני למשל, מתכנן לקנות ולא PS3 או X360

כדאי שתקנה XBOX360 כי היא של , הם הטובים בהכל

אני מחכה לנגן שלהם אני אקנה אותו גם בעשר אלף שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Microsoft= PIECE OF SHIT

בדיוק כמו אפל.

אם אני אקנה נגן, זה יהיה של קריאטיב/אייריבר/אייאודיו או חברה אחרת בעלת איכות.

קונסולה- למה אני צריך Xbox360? התנור חימום הזה? בשביל משחקים כבדים באמת, יש לי מחשב. המשחקים ל ולמחשב דומים מאוד, ול אין עכבר. לא תודה. מצד שני, המשחקים של אלו המשחקים של . זה משהו אחר, אין שום דבר דומה אפילו למחשב, ויש את השלט הסופר-מגניב של לתנועה במרחב D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מפסיד"?

אני לא רוצה לראות את השם "מייקרוסופט" על שום דבר שאני רוכש. אם אני ארצה לראות שם מסוים- אני אדפיס מדבקה ואדביק.

מבחינת נגני אודיאו, iRiver זה שם מכובד הרבה יותר ממייקרוסופט. אותו דבר לגבי iAudio.

ותגיד, מה אתה מעדיף, טרנטה מקרטעת של מרצדס, או מכונית מצויינת של מאזדה?

(אני לא אומר שלמרצדס יש טרנטות מקרטעות, זה רק בשביל ההשוואה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סורי אבל כולכם (כולל אני) פאן בויז של חברה אחת או אחרת, אחד של , אחד של הZV:M, אחד של אפל ואחד של נינתנדו.

כן אין מה לעשות הכל היום זה פרסומות ומותגים, וכן המכשיר הזה ממש לא שווה את הכסף

בסופו של דבר לכל אחד יש העדפה לחברה\מוצר אחר וכן סורי להגיד הPSP והDS גם שווים לתחת כי בסופו של דבר אם אתה קונה משחקים זה יעלה לך בסביבות ה10,000 ש"ח (במשך כמה שנים), כל פעם יוצאים משחקים חדשים, סרטים חדשים ודיסקים של מוזיקה. אין מה לעשות ככה זה המוצרים האלה וזה כל המטרה שלהם , החברות לא מרוויחות הרבה מהמוצרים עצמם הם מרוויחות מהמשחקים למוצרים והתוספות השונות, כן גם בנגני כמו הIPOD זה ככה, יש סיבה לכל דבר אפילו לבטרייה של ה12 שעות, זה היה ברור כבר מההתחלה שזה יהיה ככה אם כל הנגנים שלהם, בשביל זה הם ממציאים מוצרים שטוענים את המכשיר או בטרייה נוספת חיצונית, זה בא בלי מגן כי הם מוציאים מלא אבל מלא סוגים שונים של מגנים לנגן כדי שתיקנה כמה מהם.

ככה זה החיים מפרסום לפרסום, להכל אבל להכל יש היום פרסומות אפילו לאיכות האוויר יש פרסומות (ואני לא צוחק).

אז לסיכום:

ממש אבל ממש לא משנה מה כל אחד בוחר כל עוד הוא נהנה מהמוצר שלו, בין אם הוא טוב או לא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חריגה

[קודם כל אני לא יודע למה הכנסתם פה תPSP VS DS

אבל בישביל הרקורד הPSP מכר יותר מ2 מיליון אבל רק בחלומות הרטובים של הוא מכר 22 מיליון

למעשה הנינטנדו DS רק באזור יפן מכר יותר מהPSP בכל העולם

והנינטנדו DS מוכר יותר גם באזורים אחרים

ובנוסף מוכר יותר מישחקים על כל קונסולה שנימכרת

הPSP הצליח בהשקה אבל היום הפורמט של הUMD גוסס והDS בחלק מהחודשים מוכר כפול 5 מהPSP

ובחודשים אחרים משמעותית יותר

ולמי שלא מאמין תיבדקו את הדיווחים על המכירות שמיתפרסמים ליפעמים באתרים נטרלים

בנוגע למחירים בארץ זה מאוד מעצבן שמישחקים עולים 300 שקל בארץ :pissed:

אני חושב ליקנות תLITE אבל אני יקנה אותו רק עם אני ימצא מקום ליקנות גם "מכשיר גיבוים]

בנוגע לנגן עם יהיו חיבים לשלם על השירים אני מעריך שזה יהיה כישלון צורם

בימיוחד במחיר הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א איזה סוג משחקים יכולים להיות בWII? אין הרבה סיגנונות אפשריים כי אין שום דרך לעשות היתנגדות בשלט וזה בעיה.

משחקי חרבות לא יהיו

משחקי דייג (כמו בפירסומת) לא יהיו

משחקי מכות לא יהיו (אין שום דרך להישתמש בפונקציה המיוחדת של השלט בזה)

מממ כל סוגי הספורט (חוץ ממרוצים וגולף) לא יהיו

אז מה שנישאר זה רק משחקי ייריות, מרוצים וגולף לא? או שהם יעשו משחקים שלא משתמשים בפונקציה המיוחדת של השלט (שזה כל הרעיון של הדבר המגניב הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חריגה

הPSP מכר יותר מ2 מיליון אבל רק בחלומות הרטובים של הוא מכר 22 מיליון

למעשה הנינטנדו DS רק באזור יפן מכר יותר מהPSP בכל העולם

והנינטנדו DS מוכר יותר גם באזורים אחרים

ובנוסף מוכר יותר מישחקים על כל קונסולה שנימכרת

הPSP הצליח בהשקה אבל היום הפורמט של הUMD גוסס והDS בחלק מהחודשים מוכר כפול 5 מהPSP

ובחודשים אחרים משמעותית יותר

אתה כנראה באמת גולם, או שסתם לא מעודכן........

ה PSP מכר 22 מליון יחידות, ה DS מכר 25 מליון.

במכירות של משחקים- ה DS קורע את ה PSP, נמכרו פי 5 משחקים ל DS מל PSP. יודע למה?

כי לכל אדם שפוי עם PSP בגרסת תוכנה 1.50 יש את השכל להוריד את המשחקים מהאינטרנט. והיום, שאפשר להחזיר את גרסאות 2.00, 2.50 ו 2.60 חזרה ל 1.50, זה מכסה 70% ממשתמשי ה PSP בעולם.

אני חלק מאתר שזה אחד הנושאים העיקריים בו, אז בבקשה לא להתווכח :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במכירות של משחקים- ה DS קורע את ה PSP, נמכרו פי 5 משחקים ל DS מל PSP. יודע למה?

כי לכל אדם שפוי עם PSP בגרסת תוכנה 1.50 יש את השכל להוריד את המשחקים מהאינטרנט. והיום, שאפשר להחזיר את גרסאות 2.00, 2.50 ו 2.60 חזרה ל 1.50, זה מכסה 70% ממשתמשי ה PSP בעולם.

אני חלק מאתר שזה אחד הנושאים העיקריים בו, אז בבקשה לא להתווכח :\

לא זה אתה שלא מוכן לקבל עובדות

ביפן בשבוע רגיל הDS או יותר נכון בעיקר הLITE מוכר 150000 והPSP מוכר 30000

בארצות הברית לאחרונה יש את אותו המצב אחרי תקופה שהמכירות היו צמודות

באירופה אין הרבה נתונים אבל לפי מה שיתפרסם הDS מכר יותר

חוץ מיזה במכירות מישחקים וזה מאוד חשוב ואני יסביר עוד מאט הDS מוכר הרבה הרבה יותר

ובשבוע האחרון בארצות הברית לDS יש 2 מישחקים במקום 1 ו2 בטבלה וזה טבלה שכוללת את הPS2 ה360 והPSP

דרך אגב אין אפילו מישחק PSP אחד בעשירה הראשונה

ואני יגיד לך למה המכירות מישחקים מעוד חשובות

חברות הפיתוח הן חברות למטרות רווח ומנסות לפתח מישחקים שיתנו להם תרווח הגדול ביותר

ועם הPSP מוכר כל כך גרוע מישחקים וזה לא משנה כמה קונסולות יש בידים של הגימרים חברות הפיתוח יעבירו את רוב הפיתוחים לקונסולות שכן

נותנות להן רווחים או יותר רווחים וזה אומר DS בתחום הניד

בכל מיקרה אני לא מוצא תכתבה כרגע אבל הDS מכר יותר מכשירים רק ביפן מהPSP בכל העולם

ואם אתה לא מאמין בעיה שלך

ד"א איזה סוג משחקים יכולים להיות בWII? אין הרבה סיגנונות אפשריים כי אין שום דרך לעשות היתנגדות בשלט וזה בעיה.

משחקי חרבות לא יהיו

משחקי דייג (כמו בפירסומת) לא יהיו

משחקי מכות לא יהיו (אין שום דרך להישתמש בפונקציה המיוחדת של השלט בזה)

מממ כל סוגי הספורט (חוץ ממרוצים וגולף) לא יהיו

אז מה שנישאר זה רק משחקי ייריות, מרוצים וגולף לא? או שהם יעשו משחקים שלא משתמשים בפונקציה המיוחדת של השלט (שזה כל הרעיון של הדבר המגניב הזה)

עם היתה רואה תסירטונים ותדמוים השחיקים ותרשימת מישחקים היתה מבין שהצליחו להכניס מישחקים שגם אני לא חשבתי שהם אפשרים לWII

לאחרונה יש כתבה על מMadden 07

http://www.gamespot.com/wii/sports/madden07/news.html?sid=6154033

Madden 07 for the looks like it's shaping up to offer a different, but no less entertaining, game of football. Based on the demo we saw, it looks like the controls are quite versatile and are being put to good use in Madden. It also looks like it will be a fun game to play, especially with two players on the same console flailing about as they scramble to break a tackle or lay out a receiver. And let's face it, this is the closest most people will ever get to actually playing in the NFL.

ואני לא סובל את EA אבל לאחרונה הם הכריזו על הרבה מישחקים לWII

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה PSP מכר 22 ה DS מכר 12.5 מיליון, יודע שבחלק מהמדינות החשיבו אותו כשני נפרדות

(כל מסך קונסולה), אני לא יודע איך זה בארץ, שווה לבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...