מאמר -למה הPSP צריך לנוח על מישכבו בשלום (R I P ) - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאמר -למה הPSP צריך לנוח על מישכבו בשלום (R I P )

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה יכול לתת תקציר של הכתבה בעברית כמו שעושים בליונטוורק לסרטים

:nixweiss:

בקיצור הוא מדבר על זה שהPSP יקרה מידי כרגע \מאוד יקר ליצר לה מישחקים אז רוב המישחקים זה פורטים מהPS2 וכו וכו

ואומר איזה דברים כן יכולים לעזור לPSP אבל הוא מאמין שעדיף לימכור תPSP למי שיש לפני שיהיה קשה לקבל עליה מחיר נורמלי

הוא במילים אחרות הוא לוקח עובדות קימות ומדביק להם את מה שהוא חושב שיקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה, מה יקר

אתה קונה אותה ב 1400 שם כרטיס זיכרון 2 ג'יגה ב 300 ש"ח ( זה מה שעשיתי לאחי )

יש לך את הנגן הכי טוב בעולם, אחלה צעצוע, אתה שם על זה גם סרטים DIVX וגם משחקים חבל"ז כמו rocco locco או טייקו

גם שירים, מה יותר מזה, האיפוד נותן הרבה יותר פחות מזה ביותר כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה, מה יקר

אתה קונה אותה ב 1400 שם כרטיס זיכרון 2 ג'יגה ב 300 ש"ח ( זה מה שעשיתי לאחי )

יש לך את הנגן הכי טוב בעולם, אחלה צעצוע, אתה שם על זה גם סרטים DIVX וגם משחקים חבל"ז כמו rocco locco או טייקו

גם שירים, מה יותר מזה, האיפוד נותן הרבה יותר פחות מזה ביותר כסף

אתה מגזים אם הפנבויזים

1-הPSP גדול פיזית ועם קצת מידי זיכרון(שאתה עוד קונה לחוד) ובעיות אחרות להיות הנגן הטוב בעולם

2-rocco locco הוא בין המישחקים הטובים הבודדים שפותחו מהתחלה לPSP

3-לסרטים אין מספיק מקום עם אתה רוצה סיפריה נורמלית באיכות טובה

4-מה הקשר יפוד וידאו?

4-במכירות הוא נחשל מאוד לאומת הDS וזה כולל גם מכירות תוכנה וגם חומרה

ואפשר ליפרוץ תDS שיעשה את רוב הדברים שהPSP עושה +זמן בטריה נורמלי בניגוד ל3-6 שעות של הPSP בין טעינות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מותק אני אומר מה שאני יודע, לאח שלי יש את ה PSP והוא מאוד מרוצה ממנו

יש לו שם שירים קליפים משחקים יפים (לא חסר)

הבעיה שהוא גדול, הוא מנסה לחשוב על פתרון לזה, אני עוזר לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מותק אני אומר מה שאני יודע, לאח שלי יש את ה PSP והוא מאוד מרוצה ממנו

יש לו שם שירים קליפים משחקים יפים (לא חסר)

הבעיה שהוא גדול, הוא מנסה לחשוב על פתרון לזה, אני עוזר לו

ואיך בדיוק הוא יקטין אותו ?

לPSP יש שרירים (גרפיקה) אבל אין לו דברים אחרים שגורמים לקונסולה באמת להצליח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מגזים אם הפנבויזים

1-הPSP גדול פיזית ועם קצת מידי זיכרון(שאתה עוד קונה לחוד) ובעיות אחרות להיות הנגן הטוב בעולם

2-rocco locco הוא בין המישחקים הטובים הבודדים שפותחו מהתחלה לPSP

3-לסרטים אין מספיק מקום עם אתה רוצה סיפריה נורמלית באיכות טובה

4-מה הקשר יפוד וידאו?

4-במכירות הוא נחשל מאוד לאומת הDS וזה כולל גם מכירות תוכנה וגם חומרה

ואפשר ליפרוץ תDS שיעשה את רוב הדברים שהPSP עושה +זמן בטריה נורמלי בניגוד ל3-6 שעות של הPSP בין טעינות

להפסיק לחרטט, אתה יודע?

PSP מכר עד היום 22 מליון יחידות, המליון הראשון תוך פחות משבוע (חצי מליון יחידות ביומיים בלבד, 200 אלף ביום ההשקה)

DS מכר יותר. 25 מליון יחידות.

אתה לא יכול להשוות את שני המסכים הקטנים של ה DS למסך הגדול של ה PSP. גם מבחינת איכות. ב DS המסכים מציגים 262,144 צבעים והם בגודל 3 אינץ'

ב PSP המסך הוא 4.3 אינץ' של שארפ (בוא נראה אותך מוצא מסכי LCD יותר טובים משל שארפ) ומציג 16.7 מליון צבעים, ברזולוציה גבוהה מהמסכים של ה DS.

ולא משנה כמה אביזרים תשים או מה תעשה, DS לא יכול לגלוש באינטרנט P:

Wi-Fi זה דבר אדיר.

בקיצור, PSP זה אחלה דבר, באמת לא שווה לקנות לו משחקים, אבל קונים כרטיס, שמים עליו את המשחקים, קונים ב 70 שקל מאיביי כולל משלוח סוללה של 2600 מיליאמפר (זו לא הבלטה שבולטת החוצה מתא הסוללה, זו סוללה שנכנסת פנימה) שמספיקה ל 8 שעות משחק/9 שעות וידאו/ 14 שעות מוזיקה

ויש לך אחלה מכשיר שבעולם.

עכשיו הקטע הכיפי- אתה לא יכול לקרוא לי סוני פאן בוי או פלייסטיישן פאן בוי- אני הולך לקנות Wii

D:

במלחמה של הקונסולות הביתיות, מגיע ל Wii לנצח. הכי זולה, לא סתם overhyped, ובתכל'ס- הכי מגניבה.

אגב, זה לא שאני אומר "PSP טוב יותר חד משמעית מ DS" או "DS זה לא מכשיר טוב"

לכל אחד מתאים משהו אחר. לי הייתה חשובה היכולת של ה PSP לגלוש באינטרנט דרך , ולהציג , ובנוסף- יש משחקים בספריית המשחקים של ה PSP שאני מ-א-ו-ד אוהב. משחקי מכות זה הסגנון שלי, ובתחום הזה, פלייסטיישן הוא הקונסולה הדומיננטית.

יש כאלו שיעדיפו את זה, יש כאלו שיעדיפו את הקווסטים והמשחקים המקוריים עד מאוד של . אני אישית מכור, אבל לא מכור מספיק בשביל להעדיף DS על PSP.

בקיצור, אל תתחילו את הויכוח הזה, כי הוא מיותר מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להפסיק לחרטט, אתה יודע?

PSP מכר עד היום 22 מליון יחידות, המליון הראשון תוך פחות משבוע (חצי מליון יחידות ביומיים בלבד, 200 אלף ביום ההשקה)

DS מכר יותר. 25 מליון יחידות.

אתה לא יכול להשוות את שני המסכים הקטנים של ה DS למסך הגדול של ה PSP. גם מבחינת איכות. ב DS המסכים מציגים 262,144 צבעים והם בגודל 3 אינץ'

ב PSP המסך הוא 4.3 אינץ' של שארפ (בוא נראה אותך מוצא מסכי LCD יותר טובים משל שארפ) ומציג 16.7 מליון צבעים, ברזולוציה גבוהה מהמסכים של ה DS.

ולא משנה כמה אביזרים תשים או מה תעשה, DS לא יכול לגלוש באינטרנט P:

Wi-Fi זה דבר אדיר.

בקיצור, PSP זה אחלה דבר, באמת לא שווה לקנות לו משחקים, אבל קונים כרטיס, שמים עליו את המשחקים, קונים ב 70 שקל מאיביי כולל משלוח סוללה של 2600 מיליאמפר (זו לא הבלטה שבולטת החוצה מתא הסוללה, זו סוללה שנכנסת פנימה) שמספיקה ל 8 שעות משחק/9 שעות וידאו/ 14 שעות מוזיקה

ויש לך אחלה מכשיר שבעולם.

עכשיו הקטע הכיפי- אתה לא יכול לקרוא לי סוני פאן בוי או פלייסטיישן פאן בוי- אני הולך לקנות Wii

D:

במלחמה של הקונסולות הביתיות, מגיע ל Wii לנצח. הכי זולה, לא סתם overhyped, ובתכל'ס- הכי מגניבה.

אגב, זה לא שאני אומר "PSP טוב יותר חד משמעית מ DS" או "DS זה לא מכשיר טוב"

לכל אחד מתאים משהו אחר. לי הייתה חשובה היכולת של ה PSP לגלוש באינטרנט דרך , ולהציג וידאו, ובנוסף- יש משחקים בספריית המשחקים של ה PSP שאני מ-א-ו-ד אוהב. משחקי מכות זה הסגנון שלי, ובתחום הזה, פלייסטיישן הוא הקונסולה הדומיננטית.

יש כאלו שיעדיפו את זה, יש כאלו שיעדיפו את הקווסטים והמשחקים המקוריים עד מאוד של נינטנדו. אני אישית מכור, אבל לא מכור מספיק בשביל להעדיף DS על PSP.

בקיצור, אל תתחילו את הויכוח הזה, כי הוא מיותר מראש.

1-תראה לי מקורות על זה שהPSP מכר 22 מיליון ואני מיתכוון מכר לא נישלך לחנויות כי יש הבדל ענק ליפעמים

2-עד כמה שאני זוכר הDS ביפן עבר את ה16 מיליון ומוכר שם יותר מיחצי מיליון בחודש

בUK הוא עבר ת5 מיליון ואין לי ידיעה כרגע כמה הוא מכר בUSA עבל שם הוא מוכר יותר מUK ככה שזה יותר מ25 מיליון

וזה בלי אזורים פחות חשובים

3-לDS גם יש ומולטיפליר וגולשים בו יותר ולאחרונה יצא אופרה אומנם בתשלום ולפי ביקורות הוא הרבה הרבה יותר טוב מהדפדפן

בPSP באיחוד ביגלל שהרבה יותר קל ליגלוש אם מסך מגע ואם זיהוי כתב יד

4-כן במישחקי מכות הPSP מנצח וגם במישחקי מרוצים סטנדרטים וזה הדבר הנכון היחיד שאמרתה עד עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הPSP לא מכר יותר מ5 מיליון בארה"ב !! זה הנתון שקראתי בגיימספוט פעם..סוני לא מצליחיםפ למכור PSP וגם קראתי איפהשהוא שלוקח לחרטא הזה 6 דקות להטעין משחק של WWE RAW..הדבר הזה פשוט מעפן..מילא בהתחלה רציתי אותו כי חשבתי שיפתחו לו משחקים טובים אבל אז ראיתי שכל המשחקים אליו הם מומרים מPS2..ככה שעדיף שתקנה פוסי2 ותשחק בו בבית..גם גרפיקה יותר טובה ואתה לא צריך לחפש זווית להחזיק את המכשיר כדי שהשמש לאתסתיר את המשחקים..הDS בחיים לא מכר 25 מיליון יחידות..הוא מכר פי 3 מזה..וזה בדוק. אנשים לא מבינים כאן שה לא מוכר בגרוש PSP וממשיכים להתוכח על עובדות קיימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הPSP לא מכר יותר מ5 מיליון בארה"ב !! זה הנתון שקראתי בגיימספוט פעם..סוני לא מצליחיםפ למכור PSP וגם קראתי איפהשהוא שלוקח לחרטא הזה 6 דקות להטעין משחק של WWE RAW..הדבר הזה פשוט מעפן..מילא בהתחלה רציתי אותו כי חשבתי שיפתחו לו משחקים טובים אבל אז ראיתי שכל המשחקים אליו הם מומרים מPS2..ככה שעדיף שתקנה פוסי2 ותשחק בו בבית..גם גרפיקה יותר טובה ואתה לא צריך לחפש זווית להחזיק את המכשיר כדי שהשמש לאתסתיר את המשחקים..הDS בחיים לא מכר 25 מיליון יחידות..הוא מכר פי 3 מזה..וזה בדוק. אנשים לא מבינים כאן שה לא מוכר בגרוש PSP וממשיכים להתוכח על עובדות קיימות.

הי ניתן לPSP את רוקו לוקו ואיזה מישחק פזל טוב

רק מה שמצחיק זה שהמישחקים הטובים ביותר בPSP הם מישחקים שבדרך כלל נפוצים בDS

חוץ מיזה על תגזים הDS לא מכר 75 מיליון-טוב עדין לא אבל הוא מוכר מצוין

בניגוד לPSP שסוני היתלהבה בהתחלה מיכמה הם שלחו לחנויות אבל שיתברר בסוף כמה באמת נימכרו אחרי תקופת ההשקה

סוני התחילו להבין תכישלון שלהם

דרך אגב למוזיקה סרטים אמולטורים והומברו לא היתי קונה לא DS ולא PSP אלה GP2X

http://www.maxconsole.net/?mode=content&itemid=200

עם היתי מצליח להשיג את זה בארץ

ודרך אגב הביקורת היתה מיזמן ככה שהיום בטח התוכנות ישתפרו מאוד

המכשיר הזה מגניב בעיני כי הוא מבוסס על תוכנות חופשיות ולא צריך ליפרוץ אותו

בכל מיקרה כרגע אני מנסה לימצוא פירצות לDS בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...