כמה טנקים ומטוסי קרב מבצעים ברשות צה"ל כיום? - עמוד 11 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה טנקים ומטוסי קרב מבצעים ברשות צה"ל כיום?

mrsph666

Recommended Posts

• תגובות 185
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגיד אתה גר בארץ ?

כי אתה לא נשמע כזה חובב , בכול מקרה גם לנו יש שיכול להחריב את כול המזרח התיכון עשרות פעמים

אני לא חושב שהאירנים כאלה מטומטים אבל הם מדברים יותר מדי שטיות באוויר

שהיו גברים יתקיפו אותנו יקבלו כמה פצצות טובות כמה פופאי טורבו של כמה טונז, אולי גרעין קטנה ככה בשביל לשתק אותם

תאמת להיות רציני במקרה שאירן תתקיף אותנו אני בטוח שהם יחטפו דבר ראשון הפצצות כבדות של חיל האוויר על כול מתקני התשתית + המערכות נ''מ והראדארים + בסיסים צבאים + מחסני חרום + מחסני + מסלולי תעופה + מתקני שיגור + משגרים

אחרי זה הפצצות כבדות על כול הבונקרים והמתקני גרעין

וואני מדבר על הפצצות שלא אכפת לך איפה יפול הפצצות

כי פה זה כבר מלחמה אמיתית ולא מלחמה נגד אזרחים שהקיומו ארגנוי טרור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם צריכים להבין שישראל של היום זה לא ישראל של פעם, בעבר באמת מספר היה עולה על כי איזו כבר הייתה פעם? היום זה אחרת מטוס אחד יכול לפוצץ להם עולם ומלואו, תבינו זה הקטע ששומר על , בקושי יכולים להתקרב לפה בגלל חי"א שלנו ובגלל טילי הנ"מ שלנו, טנקים בקושי יכולים להתקרב שוב בגלל חי"א והשריון. מהים לא חסרות לנו צוללות וספינות ושוב חי"א גם פה יכול להתערב, הדבר היחידי זה שיכולים לשגר עלינו טילים ממרחקים עצומים וזאת בעיה, סבבה יש לנו פטריוט ויש לנו חץ אבל לא תמיד הם יפגעו ויצילו, ועכשיו כשיש איום גרעיני המצב הרבה יותר רגיש. מה שכן בזמן האחרון אחמיג'אד נותן עוד ועוד סיבות לנו ולארה"ב למה להשמיד לו את הכורים, במיוחד שאחרי שהחליטו ב G8 שאיראן לא צריכה כור גרעיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה גר בארץ ?

כי אתה לא נשמע כזה חובב , בכול מקרה גם לנו יש שיכול להחריב את כול המזרח התיכון עשרות פעמים

אני לא חושב שהאירנים כאלה מטומטים אבל הם מדברים יותר מדי שטיות באוויר

שהיו גברים יתקיפו אותנו יקבלו כמה פצצות טובות כמה פופאי טורבו של כמה טונז, אולי גרעין קטנה ככה בשביל לשתק אותם

תאמת להיות רציני במקרה שאירן תתקיף אותנו אני בטוח שהם יחטפו דבר ראשון הפצצות כבדות של חיל האוויר על כול מתקני התשתית + המערכות נ''מ והראדארים + בסיסים צבאים + מחסני חרום + מחסני + מסלולי תעופה + מתקני שיגור + משגרים

אחרי זה הפצצות כבדות על כול הבונקרים והמתקני גרעין

וואני מדבר על הפצצות שלא אכפת לך איפה יפול הפצצות

כי פה זה כבר מלחמה אמיתית ולא מלחמה נגד אזרחים שהקיומו ארגנוי טרור

הוא לא יגיע ::)

כנראה שגם שכחת שיש להם מערך עצום של נ"מ מתקדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוחמה אלקטרונית. אני מניח שאם תרצה להטיל על איראן פצצת אטום הדבר יהיה אפשרי. יש גם טילי "יריחו". אבל מתקפה אווירית מאסיבית לא ממש תיתכן עקב מערכי הנ"מ, מטוסי הקרב (שלהם יתרון ביתיות עצום), והמרחק הגדול מדי שמטוסינו יעברו עד שיגיעו לאיראן (כמה שעות טיסה). ו-PurePro, מה הבעיה שלך? מי שמודה שלאויב יש יתרון אינו חובב ישראל? אתה בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיל אוויר פי 2 יותר גדול, אבל לא מתפקד!!!!!!!!!!!!

מה לא הבנתם שאיזה 60% מהמטוסים שלהם בקושי טסים, והשאר שכן הם עדיין די מסריחים

לעומת המטוסים שלנו...

והצוללת דולפין מסוגלת לשגר טיל עם ראש נפץ גרעיני,הייתה על זה כתבה בעיתון לפני שנתיים ומשהו...

היום טקטיקה,איכות כלי הנשק וטכנולוגיה,וניסיון יכולים מאוד להשפיע...

זה לא כמו פעם שטנק מול טנק וחייל מול חייל...

מסוק אפאצ'י אחד יכול לחסל לבדו איזה 20 טנקים.(אלא אם הוא נתקע בעמוד חשמל או משהו בעע :-[)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוחמה אלקטרונית. אני מניח שאם ישראל תרצה להטיל על איראן פצצת אטום הדבר יהיה אפשרי. יש גם טילי "יריחו". אבל מתקפה אווירית מאסיבית לא ממש תיתכן עקב מערכי הנ"מ, מטוסי הקרב (שלהם יתרון ביתיות עצום), והמרחק הגדול מדי שמטוסינו יעברו עד שיגיעו לאיראן (כמה שעות טיסה). ו-PurePro, מה הבעיה שלך? מי שמודה שלאויב יש יתרון אינו חובב ישראל? אתה בסדר?

השמיים שלהם שונים משלנו? בישביל זה יש שיבוש ל"א ברגע שאתה עושה להם את זה המכמים שלהם לא יקלטו אפילו ציפור.

עריכה:

אתם רציניים באמת חשבתם שיש לאירנים את המטוס הזה:

http://video.google.com/videoplay?docid=-1994695142386399860

אם היה להם אותו באמת מצבנו היה קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסכם תדיון..

במידה ותיהיה מתקפה כימית על עם טילים כימיים...ישראל תשתמש בנשק גרעיני על הכורים האירניים כמעט בטוח..

בכל אופן כן לא ...אם אנחנו אוכלים חרא מאירגון כמו חיזבאללה אז מה יהיה מאירן.....אני לא רואה את החץ או הפטריוט מורידים יותר מ40-50% במקרה הטוב טילי אירניים...לנו לעומתם יש את טילי היריחו ואני לא רואה איך האירניים מורידים את הטילים...

בכל אופן יהיה מה שיהיה אנחנו נאכל חרא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם אומרים "אם איראן תירה עלינו טילים גרעניים אז הם יקבלו בראש אם לא מאיתנו אז מארה"ב" אבל מה אתם לא מבין שאחרי שירו עלינו טילים גרעניים לא ניהיה פה כדי לחזות באיך איראן מקבלת בראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבינו בכול מלחמה 2 הצדדים אוכלים חרא, מה שמכריע תמלחמה זה מי אכל יותר חרא מהשני

ואם נצטרך לאכול חרא מילה שלי אנחנו נתביע אותם בחרא

כמה חרא בתגובה אחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...