כמה טנקים ומטוסי קרב מבצעים ברשות צה"ל כיום? - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה טנקים ומטוסי קרב מבצעים ברשות צה"ל כיום?

mrsph666

Recommended Posts

• תגובות 185
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לזה שכתב הודעה ארוכה אז תראה אני ראיתי צלנזרים בשטחים הרבה יותר גרועיםכמו בישראל וגם כאלו שבו.לא יכול להפיל מסוק?תתפלא הוא עוד איך יכול.

טילים?אתה חושב שפייתון זה הטיל האוויר אוויר הכי טוב בעולם שאין עוד טילים ושאם יש לך אותו אתה מוגן מכולם? :kopfpatsch: קודם כל זה טיל טווח קצר-בינוני ככה שאין להתפלא עליו שניית יש להם טילים שבכיף יכולים להוריד לך את הF16I אז מה שלא קוראים להם פייתון זאת אומרת שהם לא טובים?לא :s07:

לזה שדיבר על הפתון 4 אל תשכח שיש גם את הפיתון 5 שהוא בכלל...

הוא יכול להתביית על מטוס שנמצא מאחורי הטוס המיירט.........

וואו באמת?אתה חושב שהוא היחיד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר, אתם מחזיקים מהמטוסים שלהם כאילו מה, אז יש להם באמת טובים אבל אני רוצה לראות את הטיל א"א לטוחח קצר-בינוני מול הטילים שלנו, ואני לא אמרתי שהפיתון הוא לטווח ארוך, ויש לנו טילים לטווח ארוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שאין טילים לטווח ארוך אבל אתה עושה מפיתון משהו לא מהעולם הזה כנס לפרופורציות גם הפיתון וגם הטיל שבו הם משתמשים יכול להפעיל לך את 2 המטוסים.אף אחד לא תופסי יותר מדי מהמטוסים שלהם אבל צריך להכינס לפרופורציות איאפשר להגיד על חיל האוויר שלהם שהם לא שווים כלום והם עוד בתקופת האבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תופס מהפיתון כי זה טיל שגן ה su-37 לא יברח ממנו ובטח לא עם הטייסים שלנו וכמה שכולם יכולים לבלבל את השכל "כן סתם תופסים מחי"א שלנו ובלה בלה בלה" אין מה לומר יש לנו חי"א חזק מאוד ובטח שיותר טוב משל האיראנים.

ואיפה כתוב שיש להם בכלל את ה su-37 ? זה מטוס שמאוד קשה להפעלה ומאוד מאוד מתוחכם, הטסתי אותו בסימולטור בPS2 (חחח כן כמה שזה דפוק גם שמה מנצלים חלק מהיכולות שלו) איך האיראנים האלה יכולים להטיס מטוס כזה ולהפעיל אותו כמו שצריך? הם מטומטמים... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מזיין בשכל למה ניראה לך שיש להם על המטוסים את המערכות שלנו יש??

דבר יפה .

אתה מטומטמם אל תדבר שטויות אחרת תחטוף

אתה מטומטם. אל תזלזל באויב, אחרת תחטוף.

אנשים חושבים שבגלל שהם אנונימיים מותר להם הכל ,תדמיינו שהבן אדם יושב מולכם ואז תגיבו,

בקצב הזה אנשים נורמליים פשוט יברחו,פעם זה היה דף הבית שלי ,היום אני משתדל לא להכנס לפורומים פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תופס מהפיתון כי זה טיל שגן ה su-37 לא יברח ממנו ובטח לא עם הטייסים שלנו וכמה שכולם יכולים לבלבל את השכל "כן סתם תופסים מחי"א שלנו ובלה בלה בלה" אין מה לומר יש לנו חי"א חזק מאוד ובטח שיותר טוב משל האיראנים.

ואיפה כתוב שיש להם בכלל את ה su-37 ? זה מטוס שמאוד קשה להפעלה ומאוד מאוד מתוחכם, הטסתי אותו בסימולטור בPS2 (חחח כן כמה שזה דפוק גם שמה מנצלים חלק מהיכולות שלו) איך האיראנים האלה יכולים להטיס מטוס כזה ולהפעיל אותו כמו שצריך? הם מטומטמים... :nixweiss:

הוא יכול לברוח זה תמיד אפשרי קשה מאוד אבל אפשרי גם להם יש טילים שהF16I אמור לא לחמוק מהם אז?

פייתון 5 הוא ממש לא אלוהים יש טילים ברמה שלו וגם קצת טובים יותר(ביכולות שלו אבל עם טווח יותר טוב).

אתה מזלזל בהם?אתה חושב שחיל האוויר שלהם טוב יותר?תוכיח לנו בינתיים אני רואה חיל אווירגדול פי 2 עם ציוד די מתקדם ברובו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להזכירם אז האירנים קיבלו את כול חיל האוויר של עירק במלחמת המפרץ הראשונה

מתי שסאדם ידע שהאריקאים יכנסו בו אז הוא מיהר להעביר את כול חייל האוויר שלו לאירנים, אחרי המלחמה האירנים לא רצו להחזיר לו תמטוסים וככה זה נשאר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא יברח מהטיל הזה גם אם ה' יעזור לו, אתה תראה את הטיל הזה בפעולה הוא ננעל על המטרה ולא עוזב אותה וגם אם הוא לא פוגע בו ממש הוא יתפוצץ ליד וישבית את המטוס.

תראה לי קודם כל שבאמת יש להם את הsu-37 (קשה לי להאמין שיש להם מטוס כזה מתקדם) ושיש להם טילי אוויר אוויר יותר טובים מהפיתון 5 ואז נדבר. ואל תדבר שטויות הפיתון 5 הוא בין טילי הא"א המתקדמים בעולם ואם זה כזה מעניין אותך חי"א של ארה"ב קנה כמות נכבדת של הפיתון 5 ואם אני לא טועה גם היוונים קנו אבל אני לא בטוח אני יבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...