כמה טנקים ומטוסי קרב מבצעים ברשות צה"ל כיום? - עמוד 13 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה טנקים ומטוסי קרב מבצעים ברשות צה"ל כיום?

mrsph666

Recommended Posts

איזה מצחיק היה בחדשות היום... הראו אכזרית עם כמה חיילים שמנופפים בדגל אז חשבתי בהתחלה שזה דגל של העץ של גולני אבל בסוף הסתבר שזה דגל של החיזבללה

אך גולני... :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 185
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:lol: נראה אותך מדבר כש30 גולנצ'יקים עצבניים רודפים אחריך....

בהגנה על קדושת ה"עד מתי" אפילו ג'ובניקים חצי נכים ימצאו את הכוחות כדי להסביר לך שאתה צעיר...

אין לך מושג כמה שהוא צודק ! היה לי חבר שבאוגוסט 04 צעק עד מתי אוגוסט 03, (כשנשארו לנו עוד שנתיים לשרת) ושמע אותו המ"כ מסוף הפלוגה, הוא רץ את כל הפלוגה עד אליו בצעקות אימה והעיף אותו באותו הרגע למטבחים לכל השבוע . . . אתה לא יכול להתחיל לתאר איזה צחוקים רצו שם. עוד פירסמו את זה בעיתון הצבאי "במחנה" . . .

איזה מצחיק היה בחדשות היום... הראו אכזרית עם כמה חיילים שמנופפים בדגל אז חשבתי בהתחלה שזה דגל של העץ של גולני אבל בסוף הסתבר שזה דגל של החיזבללה

אך גולני... :s07:

באמא שלי שראיתי את זה עכשיו בחדשות ערוץ 2 במהדורת 8 בערב.

אמא שלי עוד שואלת "למה יש להם קלשניקוב על הדגל של ה"טנק הזה" . . .

ואני יושב ורואה דגל של החיזבאללה, ולא מאמין למראה עיני ואומר "איייןןן מצצצבבבב" . . .

מצד שני, כשאני חושב על זה עכשיו, למה לעזאזל אמא שלי זיהתה רובה קלשניקוב על דגל של החיזבאללה . . . אולי זה פריט חדש בקולקציה של VICTORIA'S SECRET??? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח

שמע אם נאסרלה וחבריו לובשים שמלות הכול אפשרי

בכול מקרה גם אני ראיתי את זה ונקרעתי העיקר שהם שמחים!

בכול מקרה לפי דיוחים זרים לחיזבלה יש מעל ל450 הרוגים איזה שמח אני ! :hat::yelclap::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שלא משנה "כמה טנקים ומטוסי קרב מבצעיים ברשות צה"ל כיום" , עדיין אנחנו אוכלים אותה בלש"ב(לוחמה בשטח בנוי). לא שזה ישתנה בעתיד הקרוב, אבל עדיין אנחנו נאבד חיילים עד שנתנהג "במלחמה, כמו במלחמה", פשוט נגיד: "עד הלום" ואז נפעיל משגרי "מנתץ" מול כפרים בעייתיים שבכל חושה ובכל בית ומתחת לכל עץ - האדמה תבער.

BEI120_wa.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...