כמה טנקים ומטוסי קרב מבצעים ברשות צה"ל כיום? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה טנקים ומטוסי קרב מבצעים ברשות צה"ל כיום?

mrsph666

Recommended Posts

איראן היא לא היחידה שמהווה איום על .

גם לסוריה יש אלפי טנקים בכמויות שאנחנו יכולים לדמיין, אולי חלק ישנים ומעפנים (ועדיין, כמות זו כמות כשהם נפרסים מולך) אבל יש גם שידרוגים שלהם עם פיצ'רים דומים לאלו של המרכבות החדשות.

בנוגע לנגמשים הזלדות שלנו לא מתחרות בBRDM וחבריו עם השריון והתותח.

הצי הימי של מצרים גדול יותר משל , והכח היבשתי שלהם קצת חורג מהסכמי השלום בצורה בו הוא מרוכז ומוכן לצאת.

וכמובן... לא קונבנציאונלי של כל מדינה מוציא את האיזון לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 185
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בתור חייל לשעבר שהיה בסוף השירות ג'ובניק באוגדת מילואים בגיזרה הסורית (פציעה בגדוד)

אני יכול להבטיח לך שמבחינת הכוחות שטח של סוריה בשעת מלחמה אין לך מה לדאוג

אנחנו מחסלים אותם זה עניין של כמה ימים

למה נראה לך עכשיו שהם מפחדים להיכנס למערכה?.. הצבא שלהם ביכולת נחותה בהרבה מהצבא שלנו

עברתי הרבה מדורים החל ממבצעים דרך מודיעין וללוגיסטיה (אופרטיבי) אני יודע על מה אני מדבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זה כי אתה טיפש יותר מידי...

ישראל לא רוצה להיגרר למלחמה מול צבא עם יכולת שיגור סקאדים על , וצבא, למרות שהוא נחות, שיכול להביא לאבידות בקרב החיילים והרס כלים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת בכלל?טיפש! :kopfpatsch:

למה נראה לך עכשיו שהם מפחדים להיכנס למערכה?.. הצבא שלהם ביכולת נחותה בהרבה מהצבא שלנו
אז למה צה"ל לא תוקף את סוריה כי הוא חלש ממנה בהרבה ומפחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת בכלל?טיפש! :kopfpatsch:

עם כזה ניסוח, תגיד תודה שמישהו בכלל מתייחס אליך :s07:

לא יוצאים למלחמה על כל פיפס.

נכון... ועד היום חוץ מתמיכה מורלית (בעיקר) בחיזבללה, ומילים לא יפות לכיוון הם לא עשו שום דבר... הגבול ברמת הגולן הוא הגבול הכי שקט שלנו :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי אז ככה לא יכולתי לא להגיב..

אנשים אתם נסחפים קצת עם הקטע של איראן הם אולי יותר במספר אבל רוב הכלים שלהם במצב הרבה יותר גרוע משל הכלים שיש לנו

אנחנו הצבא ההכי חזק במזרח התיכון

הם לא יירו עלינו גרעיני זה יוביל למלמת עולם שלישית ושואה גרעינית וגם חלק מהנשורת הרדיו אקטיבית תגיע למדינות ערבית מה שלאיראן ככל הנראה אין אינטרס (אלא עם כן הם שונאים את המוסלמים באיזור)

אתה "טיפה" מגזים, אפשר לחשוב שפצצה גרעינית בסדר גודל בינוני מחריבה חצי מהעולם. אם הם ירו עלינו פצצה גרעינית, סביר להניח שהיא תשמיד עיר אחת[יותר גדולה מת"א], הנשורת הגרעינית לא תגיע לירדן סוריה, וסביר להניח שלא תהיה שואה גרעינית במדינות הללו :kopfpatsch:

מה שבטוח המדינות הערביות לא יקרסו בגלל פצצה אחת שלא הוטלה בכלל על השטח שלהם, אלא על שטח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לעשות?מה עם איראן?

ביום הם יכולים לטוס בגוה רק שלא יצליחו לראות אותם בכלל וניתן תרחיש שכן אז יש להם נגד נ"מ וגם הם ח-מ-ק-נ-י-ם.

אם לישראל הייתה היכולת להחזיק אותם תאמין לי אף אחד לא היה מתנגד לקבל כמה.בינתיים לפי מה שניתן לראות באופק לישראל לא יהיה מטוס קרב חמקני מהסיבות הברורות. :screwy:

F22 אחד ישמיד לך 2 F16I בלי שהם יראו אותו בכלל.הB2/F117 פשוט יפציצו לך את כל הבסיסים של חיל האוויר הF16I לא יכול להגיע אפילו עד הקצה של איראן.

קבל F 18 ( שנחשב לנחות מF16) פוגע בF22 ,הכל תלוי בטייס.%7Boption%7D

ציטוט מ FRESH:

"נראה שהראפטור מצא את עצמו מול סופר הורנט איטי,מקום שאף אחד לא רוצה למצוא את עצמו.

ה F-18F טס בגובה 15000 רגל,זוית של 20 מעלות,מהירות 0.36 מאך,מושך 1.7G כאשר הוא מסוגל

למשוך עד 7.6G.

התע"ל מראה שהטייס לחץ על ההדק.זה לא בהכרח מצב נוח להפיל כמו לשבת לו על הזנב או

משהו דומה - זה יותר מעבר מהיר יחד עם כמה יריות שלדעתי סיכוי נמוך להפיל מטוס בתנאי אמת,

אולי פגיעות קלות.

אך התמונה מראה בהחלט שההורנט (בידיים הנכונות) יכול לכוון את האף לכל כיוון אשר יחפוץ"

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כולכם קצת הגזמתם.

מה בין , סוריה ואיראן לF22 F16 ו תכף תכניסו לי גם JSF . . .JOINT STRIKE FIGHTER - F35. מאיפה אתם מביאים את ההשוואות האלה.

לאיראן יש כיום מטוסי F5 מסכנים תחת שמות משלהם. הם מנסים לפתח מטוס, שהאבטיפוס שלו יהיה מוכן רק השנה. אין סיכוי שיהיה להם עליונות אווירית בעשר השנים הקרובות, אלא אם כן הם יתחילו ברכש מסיבי של מערכות מרוסים כמו המיגים החדשים או הסוחוי . תשכחו צהסרטים שאתם רואים, ומטופ גאן בעיקר.

היום אין קרבות אוויר ואת התמונה מלמעלה אפשר להשאיר עמוק עמוק בספריית "התמונות שלי" ולשכוח שם.

נכון, עדיין מלמדים קרבות אוויר, אבל עדיין מתמקדים בלחימה בטווחים של עשרות ומאות קילומטרים. אין כאן השוואה, כי מערכות ה לוחמה האלקטרונית של הרבה יותר מתקדמות משל איראן. תיקון - לישראל יש מערכות לוחמה אלקטרונית ושבשים על כל מטוס.

בתכלס? נראה לי מצרים היא האוייב הכי משמעותי באזור. וחות ממנה - אין ממי לפחד חוץ מאיראן, וגם זה, אתם יודעים... לא באמת איום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיספסת את התגובה של IG

נכון... ואתה זה ראש אמ"ן במקרה, לא?

לאירנים יש מיגים 29 וSU מתקדמים. יש להם חימוש מתקדם ומספיק חלקי חילוף כדי לתחזק את המטוסים. ואני לא מדבר על זה שככול הנראה חיל האוויר שלהם פי 2 יותר גדול משלנו... זה פשוט מטומטם לזלזל בציוד שיש להם! זה שהם ערבים ולא יודעים להשתמש בו זה כבר משהו אחר.

בנוסף, יש להם מסוקי MI ואולי גם KA שלא נופלים מהאפצ'י והקוברות, לפחות לא בכוח האש.

יש להם טנקים ברמה של מרכבה 3 בקטגורית ה"כבדים", ויש להם כמה סוגי טנקים קלים ובינוניים עם מספיק כוח אש כדי לחסל מרכבה 3 ולעשות רייס למרכבה 4, בכול תוואי שטח- כולל מתחת למים.

הנשק שלהם הוא מלפני 15-16 שנה, וזה בלי מה שהם שידרגו ופיתחו בעצמם.

הנ"מ שלהם, למרות שהוא ישן הוא ברמה יותר גבוהה מהפטריוט החדש, והם מסוגלים להוריד גם F16I אם אם ישתדלו. יתרון אווירי נוכל להשיג רק אם נחסל להם את חייל האוויר על הקרקע או שנהרוס להם את מסלולי ההמראה.

ואני ממש לא מזלזל בצה"ל. אתה פשוט חי בסרט שבו אירן נמצאת בתקופת האבן...

בתכלס? נראה לי מצרים היא האוייב הכי משמעותי באזור. וחות ממנה - אין ממי לפחד חוץ מאיראן, וגם זה, אתם יודעים... לא באמת איום.

היא לא אוייב בינתיים לפחות לא ואם כבר לדבר על מדינות שכנות חזקות אז מה אתה אומר על טורקיה לדוגמא?הם מקבלים את הF35 וישראל לא גם לערב הסעודית יש המון כוח צבאי וכלכלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...