כמה טנקים ומטוסי קרב מבצעים ברשות צה"ל כיום? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה טנקים ומטוסי קרב מבצעים ברשות צה"ל כיום?

mrsph666

Recommended Posts

• תגובות 185
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סעודיה גם מדינה חזקה ביותר ,יש להם F16 יותר מתקדמים משלנו .(לא שזה חשוב כל כך)

אבל זה לא משנה, כי אנחנו לא מסוכסכים איתם, וגם לא נסתכסך איתם עוד הרבה שנים. (עד שיגמר להם הנפט, אז הם יהיו עניים, וכבר יאשימו את מאיזשהו סיבה).

וכנ"ל לגבי מדינות אחרות, זה לא משנה כמה הן חזקות, רובן לא מהוות איום, ולא יהוו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה מבלבלים את המוח בתקשרות כל הקצינים והאלופים....

"ישראל הכי חזקה במזרח תיכון" "חיל אוויר הכי טוב והכי חזק"

משתמשים רק ב-15% מהיכולות....

הכל בולשיט אני רואה!!

אבל איך לסעודים יש F16 יותר טוב משלנו?

ה-I לא הכי משוכלל?? ועוד עם מערכות ישראליות......

F18 אין לנו??? למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סעודיה גם מדינה חזקה ביותר ,יש להם F16 יותר מתקדמים משלנו .(לא שזה חשוב כל כך)

מה אתה מזיין בשכל למה ניראה לך שיש להם על המטוסים את המערכות שלנו יש??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה לעזאזל אתם מדברים?

מה זה משנה מי יותר "חזק" במקרה של מלחמה עם איראן אתם יודעים כמה חיילים וכלי ילכו זה בכלל לא משנה אם בסוף ישאר לישראל 100 או 2 מטוסים

ד.א. לאיראנים יש מספיק מיגים כדי לעשות נזק זאת בנוסף לכמות גדולה של חיר אבל צהל יותר מתקדם בצורה משמעותית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כולכם קצת הגזמתם.

בתכלס? נראה לי מצרים היא האוייב הכי משמעותי באזור. וחות ממנה - אין ממי לפחד חוץ מאיראן, וגם זה, אתם יודעים... לא באמת איום.

בגלל זה :

1. הושבתה לנו הסער 5 , ספינת הדגל של חייל הים. כי אין לנו מנה לפחד מאירן.

2. בימים הראשונים הח"יר שלנו חתף בראש. כולל השארת גופה בשטח כמה ימים ...

3. שני טנקים שנחשבים המתקדמים בעולם ... הושמדו כולל צוותם.

ועם כל הטכנולוגיה .... גם הפלסטינים עושים לנו ב"ס. ולהם אין ..

טכנולוגיה זה לא הכל.

ואני לא רואה כזה ניצחון מזהיר בינתיים, אז תרגיעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4 עמודים של בילבולי ביצים ואמירות חסרות שחר.

הייתי מציע לרמטכ"לים כאן למיניהם שיוציאו את המקל מהתחת ויפסיקו לאונן בכל פעם שעובר מעל ראשם איזה מטוס קרב מסוג זה או אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-I לא הכי משוכלל?? ועוד עם מערכות ישראליות......

בגלל שיש לו מערכות ישראליות הוא עם I ולא אתה אומר ו"עוד עם" כאילו מה אתה תופס מהמערכות האלו?

F18 אין לנו??? למה?

אין תקציב לקנות,להפעיל ולתחזק.

שני טנקים שנחשבים המתקדמים בעולם ... הושמדו כולל צוותם.

הם ממש לא נחשבים המתקדמים בעולם.

ד.א. לאיראנים יש מספיק מיגים כדי לעשות נזק זאת בנוסף לכמות גדולה של חיר אבל צהל יותר מתקדם בצורה משמעותית

יש להם גם הרבה מדגמי הSU כמו SU37 32 34 ועוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

F-18 לא מתאים לצרכים של צהל (נבחנה אפשרות של רכישה בעבר והוחלט בסוף לקנות F-16 חדשים)

, ובעקרון גם חיל האויר האמריקאי מחליף אותו במערך מטוסי ה X-35.

המערכות שאנחנו מתקינים על המטוסים והשינויים הפיזיים במערך מטוסי ה F-16 הופכים את כלי הטיס שבשותיינו למתקדמים ביותר בעולם . אבל שום מערכת מתקדמת לא משתווה לנסיון מבצעי , ואת זה יש לנו בשפע (ואני מדבר גם על טייסי מילואים ששירתו בכמה גיחות מבצעיות ומלחמות וגם על טייסים חדשים)

הטנקים מרכבה 3- ו מרכבה4 הם באמת הטנקים הכי מתקדמים בעולם , יש כמובן את הטנק האמריקאי האברמס ועוד טנק אירופאי מתקדם שללא ספק גם עומדים בחזית ביחד עם המרכבה מבחינת יכולות ומערכות.

בקשר ל2 הטנקים שהושמדו עם כל הצוות , שום מערכת מתקדמת לא תעזור במקרה של מוקש רב עוצמה ללא טיהור השטח כמו שצהל עושה ברגע זה , כשהכניסו את הטנק הראשון שהושמד עשו זאת מחיפזון (לדעתי) מיתוך רצון להחזיר את החטופים בצורה המהירה ביותר.

אני לא בטוח שיש לאירן הרבה מטוסי סוחוי מתקדמים (su 32-4-7 ) וגם אם יש להם אז זה במספרים קטנים ובתחזוקה גרועה, שוב מה שקובע בשדה הקרב האווירי הוא הניסיון. ובכל מקרה שדה הקרב מוכרע ברובו כיום בחדר הבקרה של הטילים וטילי השיוט כשמדובר במלחמה קונבנציונלית (ולא אני לא מדבר על מלחמה באירגון גרילה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שיש לאירן הרבה מטוסי סוחוי מתקדמים (su 32-4-7 ) וגם אם יש להם אז זה במספרים קטנים ובתחזוקה גרועה, שוב מה שקובע בשדה הקרב האווירי הוא הניסיון. ובכל מקרה שדה הקרב מוכרע ברובו כיום בחדר הבקרה של הטילים וטילי השיוט כשמדובר במלחמה קונבנציונלית (ולא אני לא מדבר על מלחמה באירגון גרילה)

אין להם אותם בכלל.... ממה שאני יודע רוסיה הפסיקה את אספקת המטוסים לאירן ב90' או 91' ואז המטוסים האלה עוד לא היו מבצעיים... מה שכן יש להם את הSU27 שמבחינת יכולות איורנאוטיות הוא לא פחות טוב מהF15... ומיג 29 שבהחלט צריך להדאיג את טייסי הF16 שלנו.

אבל כמו שאמרת:

המערכות שאנחנו מתקינים על המטוסים והשינויים הפיזיים במערך מטוסי ה F-16 הופכים את כלי הטיס שבשותיינו למתקדמים ביותר בעולם . אבל שום מערכת מתקדמת לא משתווה לנסיון מבצעי , ואת זה יש לנו בשפע (ואני מדבר גם על טייסי מילואים ששירתו בכמה גיחות מבצעיות ומלחמות וגם על טייסים חדשים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איבדנו עוד אפאצי לעמוד חשמל.

צבא מדהים.

3 מסוקים בפחות משבוע.

6 אנשי צוות אוויר.

העיקר שיש לנו את הנשק המתקדם העולם.

אבל לטוס מעל קווי מתח מגבוה? למה?

הוראות ביטחון? למה מי צריך את זה ..

הצבא שלנו שכח אך נלחמים. נקודה.

ומי שהכניס את הטנק ללבנון צריך לשלם בכיסא שלו.

וגם מפקד הסער 5.

אבל מה פיתאום למה?

צבא חרבנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא זוכר בידיוק את הנתונים המדוייקים, אבל זה מה שפורסם בSKYNEWS לפנ כמה ימים:

לישראל יש ~3000 אנשי צות אוויר, כמה מאות ו100 מסוקים(שיכולים להילחם).

אני לא יודע אם הנתונים האלה נכונים או לא. תראו ערוצי חדשות זרים, יש שם יותר מידע ממה שמפרסמים בחדשות בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

F-18 לא מתאים לצרכים של צהל (נבחנה אפשרות של רכישה בעבר והוחלט בסוף לקנות F-16 חדשים)

, ובעקרון גם חיל האויר האמריקאי מחליף אותו במערך מטוסי ה X-35.

הטנקים מרכבה 3- ו מרכבה4 הם באמת הטנקים הכי מתקדמים בעולם , יש כמובן את הטנק האמריקאי האברמס ועוד טנק אירופאי מתקדם שללא ספק גם עומדים בחזית ביחד עם המרכבה מבחינת יכולות ומערכות.

בקשר ל2 הטנקים שהושמדו עם כל הצוות , שום מערכת מתקדמת לא תעזור במקרה של מוקש רב עוצמה ללא טיהור השטח כמו שצהל עושה ברגע זה , כשהכניסו את הטנק הראשון שהושמד עשו זאת מחיפזון (לדעתי) מיתוך רצון להחזיר את החטופים בצורה המהירה ביותר.

בעיקר לא קנו את הF18 כי הוא "מבזבז" הרבה דלק ובמחיר שלו אפשר לקנות לפחות 1.5 של F16.

בנוגע לטנקים יש לאנגלים את הצלנצר ולצרפתים ולגרמנים גם איזה טנק טוב(לא זוכר את שמו)בטוח יש עוד איזה מתקדם למעצמות הצפון.

יש להם 100% כאלו כמויות לא יודעות אבל בכספים שהם משקיעים בנשק רוסי וסיני אפשר לנחשב שלא קצת.

מה שמפליא אותי בהתרסקות היום זה שאמרו ש6 או 9 אנשי צוות נפגעו אבל זה היה אפצי אז איך לאזעזל נכנסו כל כך הרבה לשם? :nixweiss::s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איבדנו עוד אפאצי לעמוד חשמל.

צבא מדהים.

3 מסוקים בפחות משבוע.

6 אנשי צוות אוויר.

העיקר שיש לנו את הנשק המתקדם העולם.

אבל לטוס מעל קווי מתח מגבוה? למה?

הוראות ביטחון? למה מי צריך את זה ..

הצבא שלנו שכח אך נלחמים. נקודה.

ומי שהכניס את הטנק ללבנון צריך לשלם בכיסא שלו.

וגם מפקד הסער 5.

אבל מה פיתאום למה?

צבא חרבנה

מצטרף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוהו טיפשים, יש להם ויש להם מה זה משנה מה יש להם ולרוסיה יש 79834 פצצות אטום אז מה??? אתם גם חושבים, הו זה מטוס יותר מתקדם אז לא אז לנו יש צבא מסריח, מה אכפת לי שלאיראנים הטיפשים האלה יש את ה su-3x איזה טילי אוויר אוויר יש להם? בקושי קפצונים הם יכולים לירות משם יש להם את הפיתון 4? הsu-37 יש לו אפשרות להרים את החרטום ל90 מעלות כדי לירות על שמעליו ואו בזכות הפיתון 4 אנחנו לא צריכים להרים את החרטום אנחנו פשוט מסתכלים על המטוס שלהם עם הכסדה ויורים את הטיל הוא כבר טס אליו לא משנה איפה הוא, הם יבואו אלינו מאחורה? לעזאזל יש לנו טילים שיכולים לדפוק פרסות ולהיכנס בהם תפסיקו לחשוב שואו זה מטוס יותר מתקדם אז בטוח אנחנו נפסיד היום כבר מה לעשות שזה לא כמו פעם שצריך לבוא מאחורה ולרסס את המטוס שמולך וגם לא כמה שנים אחורה שצריך להגיע עם טיל מתבייט חום מאחורה המטוס ולשגר אותו עליו היום הטילים ומערכות המכ"ם יותר מתקדמות ויש טילים long rang שעוד לפני שהמטוס רואה אותך ולפני שאתה רואה אותו אתה יכול לירות עליו את הטיל יש מה שנקרא lock after lunch אחרי השיגור הטיל יכול להינעל על המטרה אז ככה מורידים עוד לפני שנפגשים איתם בכלל מה אתם חושבים שלאיראנים יש דבר כזה? החמורים האלה יורים על עם אקדחים איזה טילים יש להם.

הטנק שהתפוצץ זה היה מרכבה סימן 2 נדמה לי, ממש לא הטנק המתקדם בעולם. ואם כבר הטנק המתקדם בעולם אז זה ממש לא הולך כמו שאתם חושבים, אני רוצה לראות את הצ'לנג'ר נוסע בשטחים שיש בישראל, הוא לא יצליח הוא סתם ישבר הטנק הזה בישביל זה יש את המרכבה סימן 4 הוא יצליח, אני רוצה לראות את הt-90 מגיע למהירות שהמרכבה מגיע אליו, כל טנק בנוי למקומות שהוא ילחם בו, תראו את הצ'לנג'ר והt-90 שניהם לא יכולים לפגוע במסוק המרכבה סימן 4 כן, זה באמת בין הטנקים המתקדמים בעולם מכל הבחינות, אתם יודעים שכבר שני אנשים שהיו בצ'לנג'ר שברו את הרגליים שלהם? שני מקרים דומים של חיילים שיצאו מהחור הזה בצריח כדי לירות בנשק והנהג דפק בלימת חירום והם שברו תרגליים.

בקיצור צבא חזק לא צבא חזק נפל מסוק נפגע סטי"ל בנתיים אנחנו עושים להם בצפר ולא הם לנו, מלחמה גובה מחיר תמיד, וכמובן שכולנו היינו מעדיפים שלא היו הרוגים ופצועים וקשה להגיע להישגים כאלו כי הצד השני רוצה להגיע לכמה שיותר הרוגים מהצד שלנו אז כל אחד עושה את המיטב והנה אנחנו עושים יותר ומצליחים יותר ועובדה שהצלחנו להשתלט על שטחים ועל בונקרים ולחסל מטרות ועוד ועוד אז אל תזלזלו בצה"ל כי בין הצבאות שמקיפים אותנו אנחנו הכי חזקים וכבר התקיפו אותנו כולם ביחד ועובדה שאני עוד פה כותב הודעה לטיפשים שחושבים שבגלל שיש להם יותר טובים אז הם בטח ינצחו אותנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...