כמה טנקים ומטוסי קרב מבצעים ברשות צה"ל כיום? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה טנקים ומטוסי קרב מבצעים ברשות צה"ל כיום?

mrsph666

Recommended Posts

יכולות צילום שותפות לכולם כידוע לי במזלטים האמרקנים התקינו ציוד אופקיטה שמשמ בחלל.בנוגע לנסיעת נשקים יש לישראל כאלו מזלטים ויהא גם משתמשם בהם אבל אם לדבר על כמות הנשקים שמזלט יכול לשת אז לארה"ב יש מזלטים שיכולים לשת יותר.אם לדבר על חמקנות אז לא ידוע לי אם יש לישראל מזלטים חמקנים מה שכן אני יודע שלבריטניה וארה"ב יש.בזמן טיסה לארה"ב יש יתרון עצום בזה וגם בטווח טיסה.

תגיד, אתה הפסקת לקחת את התרופות או משהו? מאיפה אתה מביא את כל השטויות האלה? צא מהסרט

תפרט יותר, שטות כמו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 185
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אי אפשר לגלות את ה B-2 והוא נועד לשאת חימוש מונחה מתקדם וגם פצצות רגילות. והוא יכול לשאת 124 טון של פצצות + דלק.

מאיפה הבאת את המידע הזה?

לארה"ב יש בכל רגע נתון יחידת טיסה מיוחדת שהיא נוחתת פעם באלף שנים כדי להחליף את הצוות ולתחזק את הצי.

למי שאמר שלישראל יש טכנולוגיות חמקנות בספינות ובחיל האוויר אז נתחיל מזה שבספינות זאת כל כך מוגבלת שאין לך מושג עליהם היא בקושי מקטינה ולא מעלימה היא כימט לא אפקטיבית.אין לישראל שום מטוס קרב חמקני אולי איזה מזל"ט כמו לבריטים(בינתיים הם הרי יקבלו את הF35 החמוד והחדש).

הטכנולוגיות החמקניות של הספינות כן עוזרות, הן מקטינות את הסיגנל של הספינה ומעלימות אותה לגמרי בזוויות מסויימות.

לארה"ב, כמו לכול מדינה תמיד יש יחידה שנמצאת בכוננות. זה לא משהו מיוחד... מזל"טים גם בלי הסוואה מיוחדת בקושי מופיעים על המכ"ם, כי הם בד"כ לא יותר גדולים מציפור. מלט"ים חמקנים זה לא כזה בעייה לייצר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^^

במילא הוא לא יכול להחזיק שם כמויות של פצצות, אולי משקל...

מה שכן אנחנו צריכים זה B-52, אני מופתע שאף אחד לא הזכיר אותו עם דיבורים על חמקנים ולייזרים :screwy:.

יחסוך לנו עשרות גיחות המיבצר המעופף הזה...

זובי באוכלוסיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה אנחנו צריכים מטוס הפצצה לטווח ארוך כדי לזרוק פצצות על החצר האחורית שלנו? :screwy:

משגרים וארטילריה רגילה לא מספיק? אנחנו אפילו לא משתמשים בפצצות שאפשר לזרוק מהרקולסים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.

לצבא האירני יש הרבה יותר כלים, ולמרות שהם בני 20 שנה הם יחסית במצב טוב. וזה בלי לדבר על כוח אדם... מבחינת טילים בליסטיים אנחנו די שווים עם נטייה קלה לצד האירני, אבל תזכור שכל פגיעה של האירנים זה כמו 10 פגיעות שלנו, בגלל ההבדלים השטח...

המצב משתנה אם מכניסים גרעיני לסיפור :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

cat 2010

שאלה לי אליך(אתה נראה לי אחד שמתמצא בעניין)-האם לישראל יש יכולת לעמוד מול הצבא האיראני?

תשמע, כמה שחושבים שלאיראנים יש צבא מתקדם, הם בסה"כ מנסים לקבץ אליהם טכנולוגיות צבאיות מארצות זרות ולנסות לפתח מטוסי קרב משלהם ראה כאן:

http://www.globalsecurity.org/military/world/iran/index.html

בתכלס? תמיד עומד האיום של נשק כימי וביולוגי, גרעיני עדיין אין להם. העניין הוא שיש להם הרבה צוללות. לאחרונה הם הציגו טורפדו מהסוג הטוב בעולם, SHAKVAL מתוצרת רוסיה שהם העתיקו. אלא מה?! כל זה טוב בתיאוריה שיש להם עליונות אווירית עלינו, שזה ממש לא מה שיקרה בזמן מלחמה. בזמן מלחמה תפעיל עוד כמה סוגי כטב"מ מיוחדים שירסנו קצת את היתרונות האלה. אחרי הכל עדיף קודם לרכך את המכה עם כטבמי"ם מנמיכי טוס שלא יתגלו, כמה עשרות מטרים מעל האדמה, דבר שמטוב לא יוכל לעשות ולפגוע למשל ברדארים של ההגנה האווירית או במפקדות או בדברים כאלה (תפעיל את הראש). אח"כ יבואו גלי הפצצה כבדים של טילי שיוט שלנו למפקדות, לךמחסני החירום ולכל האגפים הלוגיסטיים. כמובן שהם ישגרו עלינו את כל הטילים שלהם ועל כן אני מניח שיהיו לנו אבדות מסויימות, אך הם לא יוכלו לטפל באוכלוסיה שלנו שכבר רגילה למקלטים ואנחנו המדינה היחידה בעולם שלאזרחיה יש כסטנדרט מקום להיתחבא בו בכל רגע נתון. וכל זה עוד לפני טיפול של יחידות מיוחדות - שים לב - ללא התחשבות בהרג אזרחים, כי איראן לא יכולה להתנהג כמו חיזבאללה, אלא היא מדינה. וברגע שמדינה נלחמת מול ולא ארגון גרילה כמו החיזבאללה או החמאס - "בעל הבית השתגע".

שים לב - יש כרגע אינטרס גדול של ארה"ב להרוס את משטר האייתוללות באיראן וזה עוד לפני ההבטחה שארה"ב תגן על ותבטיח את שלומה למול איום קיומי מצד מדינות ערב ובכלל שניתנה לנו ע"י ארה"ב. ומי כמוכם יודע שארה"ב כשהיא אומרת שהיא יוצאת למלחמה - היא יוצאת למלחמה.

עד עכשיו הם די עזרו לנו:

אפגניסטאן - בחוץ.

עיראק - בחוץ.

איראן - בקרוב.

לבנון - בקרוב

מצרים - הסכם שלום

ירדן - הסכם שלום.

בקיצור - נעלמים לנו האויבים וטוב שכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה אחרי כל מה שאתם אומרים כאן נראה לי אני בורח לארץ אחרתת אעעעעעעעעעעעעעעעעעע

ממתי האיראנים יותר חזקים בישראל???

עם כל המסוקים המטוסים והטנקים מהטובים בעולם,האיראנים עדיין לוקחים אותנו עם כלים כאלה ישנים!?!?!

בעעעעעעעעעע אני עפתי לטוקיו או משהוההההה :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה לכם שמה שאתם אומרים זה נכון??

אם זה היה נכון יש בצהל גורמים שמודעים לזה יותר מאשר אתם זה בטוח...

ואני מניח שהיינו קונים כל מיני דברים חמודים למלחמה שבאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה אחרי כל מה שאתם אומרים כאן נראה לי אני בורח לארץ אחרתת אעעעעעעעעעעעעעעעעעע

ממתי האיראנים יותר חזקים בישראל???

עם כל המסוקים המטוסים והטנקים מהטובים בעולם,האיראנים עדיין לוקחים אותנו עם כלים כאלה ישנים!?!?!

בעעעעעעעעעע אני עפתי לטוקיו או משהוההההה :s07:

מי אמר לך שיש לישראל את המטוסים הכי טובים?זה ממש לא נכון!

הטנקים הכי חזקים?בעולם לא יותר משל האיראנים כנראה אבל כמו שאומרים זה הורג את זה אז גם אתה ההוא.

כלים ישנים?הם כל הזמן קונים רוסי וסיני ומפתחים שלהם+יש להם של ארה"ב.אז תשכח שיש להם יכולת של טילי שייוט ובלסטיים מאוד גבוהה כמו כן כוח האדם של הצבא האיראני פשוט עצום!

ואני מניח שהיינו קונים כל מיני דברים חמודים למלחמה שבאה

תתחיל מזה שאין לצה"ל תקציב וגם לא כולם מוכרים תמיד ולא הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...